Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1A z pełnym deklem. Pozostałe wersje mnie nie przekonują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

3A, pełny dekiel, tylko taki :)  Q napisz czy to będzie taki "Nomosowy" kolorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2a i 3. Dekiel to sprawa wtórna.

 

Szlif

słoneczny.

 

Biały garniturowiec jest w podełku, wiec dubel nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A + grawerowany rotor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jest jakis próg minimalny zainteresowanych dla producenta? Widać juz mniej więcej jakie modele biorą górę, bedzie mozliwośc zrobienia np. dwóch wariantów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza niebieska wiec dowolny wariant 3, ze wskazaniem na 3A.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedą 2 warianty. jeden limitowany drugi nielimitowany. W tym temacie wybieramy ten limitowany.

Czy nielimitowanym będzie ten, który uzyska drugą w kolejności liczbę głosów? Czy nie będziesz się tymi kryteriami kierował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Cena limitki jak nielimitowanego będzie taka sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam po co w treści wpisujecie "koncert życzeń"? Czy to nie jest tak, że limitacją będzie to co pokaże ankieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedą 2 warianty. jeden limitowany drugi nielimitowany. W tym temacie wybieramy ten limitowany.

 

Idą łeb w łeb.

Niech zwycięzca będzie limitowany, ale jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych, to zróbmy dwa pozostałe poza limitacją.

Szkoda byłoby odrzucać trzeciego, gdy przegra nieznacznie.

Wszystkie trzy kolory tarczy są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Idą łeb w łeb.

Niech zwycięzca będzie limitowany, ale jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych, to zróbmy dwa pozostałe poza limitacją.

Szkoda byłoby odrzucać trzeciego, gdy przegra nieznacznie.

Wszystkie trzy kolory tarczy są dobre.

 

W pełni popieram. Najrozsądniejsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram. Najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

Nie popieram, bo przy tym typie ankiety "wielowybór", to w zdecydowanej większości, te same osoby głosowały na wszystkie 3 wygrywające wersje.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram, bo przy tym typie ankiety "wielowybór", to w zdecydowanej większości, te same osoby głosowały na wszystkie 3 wygrywające wersje.

 

 

Nie dziwi mnie, że są osoby które oddały więcej niż jeden głos.

Sam głosowałem za dwoma wariantami.

Nie dlatego, że jestem niezdecydowany, tylko dlatego, że jestem zainteresowany zakupem właśnie tych dwóch wariantów.

I w myśl uwagi QV dotyczącej głosowania zakładam, że inni tak samo do głosowania podeszli.

 

I tu trzeba jasno powiedzieć, że ta ankieta pozwoli wyłonić zwycięzcę i określić ilość zegarków do zakupu tylko wtedy, kiedy zostaną wyprodukowane trzy kolory.

Natomiast jeśli jeden kolor nie zostanie wyprodukowany, wówczas ankieta jedynie wyłoni zwycięzcę, ale nie da odpowiedzi na pytanie ile zegarków zdecydujemy się kupić.

(Pomijam tu kwestię dekla i okienka daty, ponieważ będą miały chyba mniejszy wpływ na decyzje zakupowe)

 

Przykładowo -  jeżeli jestem zainteresowany srebrnym i niebieskim, a wygra biały i niebieski, wówczas kupię niebieski i pewnie kupię też biały zamiast srebrnego - czyli nadal dwa zegarki.

Ale jak wygra biały i srebrny wówczas wezmę tylko srebrnego, ponieważ biały i srebrny będą zbyt podobne do siebie.

Analogiczna sytuacja może wystąpić przy innych kombinacjach, gdzie osoby deklarujące zakup dwóch, trzech zegarków, będą zmuszone do ograniczenia swoich zamierzeń.

 

Dlatego proponuję, żeby wypuścić jednak trzy kolory, ponieważ to powinno być biznesowo najlepszym rozwiązaniem.

W każdym razie QV będzie musiał jeszcze połamać sobie głowę żeby to biznesowo zoptymalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na c


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy należy glosować ?

 

Sent from my Nokia 820 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na białą, nad odcieniem się zastanowimy później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na wszystkie 3 wersje "A", plus niebieską "C".

 

Zainteresowany jestem, ale podobnie jak Dorian nie wiem co będzie za jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zagłosowałem - ale tutaj jest za dużo zmiennych, na które w zasadzie nie mamy wpływu a które mogą potem dawać pretekst do wycofania się z deklaracji zakupu - jest zbyt duży wybór opcji, zastanawiam się poco jest taki duży rozrzut w temacie okienka daty, jest to tak mały detal zegarka że w zasadzie co to za różnica czy okienko będzie w trapez czy w prostokąt, pomijając fakt że prostokąt też jest trapezem.

 

Moim zdaniem wystarczyło by pozostawić do wyboru same kolory tarczy i git, a okno datownika ustalić w jakiejś osobnej ankiecie... przecież chyba nikt nie zrezygnuje z zegarka tylko dlatego że jest okrągłe bądź trapezowe okienko...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Nie bardzo kumam po co w treści wpisujecie "koncert życzeń"? Czy to nie jest tak, że limitacją będzie to co pokaże ankieta?

 

Projekt to nie polityka, tylko przedsięwzięcie komercyjne. Jeśli QV ma sprzedać zegarki i nie stracić na tym, to nie może w 100% oprzeć się na ankiecie opartej na wielokrotnym wyborze.

Trudna sprawa, bo na razie żadna wersja kolorystyczna tarczy nie dominuje w zdecydowany sposób nad innymi.

Sam głosowałem na 2A i na 3A, ponieważ myślałem o zakupie 2 zegarków limitowanych. Jeśli wygra 1A, to nie wiem, czy kupię taki zegarek, bo po co mi kolejny zegarek z białą tarczą? Wstrzymam się z decyzją do zdjęć prototypu. Zakupu wersji nielimitowanej w ogóle nie brałem pod uwagę - jakoś podświadomie założyłem, że właśnie wersja biała i być może czarna (nie była wizualizowana) będą nielimitowane. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.