Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, wolałbym jednak nakładane - jeżeli nie to biała tarcza byłaby najlepsza moim zdaniem, chociaż w ankiecie akurat ta mi najmniej pasowała. Temat jest rozwojowy, więc na ten moment wole poczekać też na opinię innych zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pasuje! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś mniej więcej tak ( kolor indeksów może być jaki chcemy, srebrne, białe, złote ):

 

1343732752_large_H38455731_big.jpeg

 

Hamilton-Intra-Matic-Wristshot_DxO-1-X3.

 

 

1_94ad6f92ca.jpg

 Bylem za 1A, ale jezeli tarcze pozostalych dwoch kolorow beda utrzymane w tym stylu ( z malowanymi indeksami) to biore 1A plus drugi w jakimkolwiek kolorze powstanie :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowy był jak dla mnie najlepszy

 

Panowie, ale ja nie wkleiłem tych zdjęć po to abyście kolory oceniali tylko metodę wykonania indeksów. Granatowy oczywiście na pewno powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładane dodają prestiżu :-P jakby nie było, uroku i jest w nich to coś-moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawał przy nakładanych.

 

Moim skromnym zdaniem nakładane indeksy wyglądają lepiej, zwłaszcza na tarczy ze szlifem. Nie będę tutaj ukrywał że zadeklarowałem chęć zakupu zegarka z bardzo przyziemnych powodów - po prostu pomysł i forma bardzo mi się podoba i nie ma to (w moim przypadku) za wiele wspólnego z minimalistyczną formą Bahaus, która jest mi obojętna, a bardziej z prywatnym i indywidualnym poczuciem estetyki mojej skromnej osoby, dodatkowo w wersji szarej i niebieskiej (a jedną z tych dwóch wersji jestem zainteresowany)  jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tych dwóch tarcz z "rysowanymi" indeksami, moim zdaniem albo indeksy stracą na wyrazistości albo szlif zrobi się "zeszpecony". Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku tarczy białej bez szlifu - tutaj takie "rysowane" indeksy faktycznie mogą wyglądać ciekawiej niż nakładane.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem za indeksami nakładanymi - bardziej mi się podobają.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawał przy nakładanych.

 

Moim skromnym zdaniem nakładane indeksy wyglądają lepiej, zwłaszcza na tarczy ze szlifem. Nie będę tutaj ukrywał że zadeklarowałem chęć zakupu zegarka z bardzo przyziemnych powodów - po prostu pomysł i forma bardzo mi się podoba i nie ma to (w moim przypadku) za wiele wspólnego z minimalistyczną formą Bahaus, która jest mi obojętna, a bardziej z prywatnym i indywidualnym poczuciem estetyki mojej skromnej osoby, dodatkowo w wersji szarej i niebieskiej (a jedną z tych dwóch wersji jestem zainteresowany)  jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tych dwóch tarcz z "rysowanymi" indeksami, moim zdaniem albo indeksy stracą na wyrazistości albo szlif zrobi się "zeszpecony". Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku tarczy białej bez szlifu - tutaj takie "rysowane" indeksy faktycznie mogą wyglądać ciekawiej niż nakładane.

 

Zgadzam się w 100%, w zasadzie to samo mógłbym napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma się wyróżniać i być elegancki. Nakładane indeksy to jak dla mnie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Nakładane. Zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały z rysowanymi, pozostałe kolory z nakładanymi, ale cieniutkimi "szpileczkami". To przy okazji oddzieli ewentualną limitkę od nielimitki. I chyba wszyscy będą zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wstępnie ustaliliśmy kilka miesięcy temu, że w naszym zegarku inspirowanym stylistyką typową dla bauhausu mają być nakładane indeksy. Szczerze powiedziawszy, nie rozumiem, po co na nowo roztrząsać ten temat. Co człowiek, to opinia.

 

P.S. Podtrzymuję swoje stanowisko - indeksy nakładane.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładane - wtedy nawet wziąłbym dwa warianty kolorystyczne. Przy malowanych mocno się zastanowię nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładane - wtedy nawet wziąłbym dwa warianty kolorystyczne. Przy malowanych mocno się zastanowię nad zakupem.

To samo, nakładane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nakładane jednak... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nakładane indeksy. Zresztą ten temat przecież był już omawiany i zamknięty?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś mniej więcej tak ( kolor indeksów może być jaki chcemy, srebrne, białe, złote ):

Jeżeli indeksy drukowane dałyby nam taką swobodę, że każdy mógłby indywidualnie zamówić sobie kolor, wówczas głosowałbym na tak, ponieważ spodziewam się, że grafitowa i niebieska tarcza byłyby bardzo ciekawe ze złotymi indeksami i takie bym zamówił.

Mam jednak pytanie - a co ze wskazówkami ? One muszą mieć identyczny kolor jak indeksy. Czy wskazówki będzie robiła ta sama firma, która zrobi tarcze ?

Czy wskazówki też możemy mieć w różnych kolorach ?

Jeżeli natomiast wszystkie zegarki muszą mieć identyczny kolor indeksów i wskazówek - pozostańmy przy nakładanych srebrnych.

Zgodziłbym się też z jedną z wcześniejszych opinii, że można by wyróżnić zegarek z białą tarczą i stworzyć go w formie bliższej bauhausu, tzn. z drukowanymi indeksami. Ale tu powinny się wypowiedzieć osoby głosujące na białą tarczę, bo ja wspieram tarczę grafitową i niebieską. Na białą decydowałbym się, gdyby indeksy i wskazówki były czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jeżeli indeksy drukowane dałyby nam taką swobodę, że każdy mógłby indywidualnie zamówić sobie kolor...

Zejdźmy na ziemię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym te rozmyślania? Przecież wszystko było ustalone. Były również wizualizacje.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.