Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chetnie przytulił wersję z niebieską tarczą i srebrnymi wskazówkami, totalny klasyk i jako drugą sztukę bym wziął białą tarczę z czerwonymi bo wygląda super i przyciąga wzrok i wydaje się bardziej sportowy i codzienny. Ale i tak kupię, obojętnie która wersja wygra bo projekt wyjściowy bardzo mi przypadł do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by to wyglądało po delikatnym poszerzeniu lunety ( na tych grafikach zrobiona akurat nie tak jak chciałem bo zaokrąglona ). Poproszę Johna aby jednak pokombinował przy samych indeksach:

 

HANDSS.jpg
free screenshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przez te paski, ale tak trochę się z tego damka zrobiła ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Heńki te grafiki tak zawsze robią. Paski też robią robotę :lol: . Mam nie wklejać Wam żadnych grafik od Heńka ? Nie ma sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wskazówki są prawie identycznej długości, a można jeszcze przedłużyć indeksy minimalnie to proszę, nie róbcie nic z kopertą!

Żadnego poszerzania lunety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

 

1)Będą nakładane indeksy?

2)Co myślicie o zrobieniu wypukłego grubego szkła? jak np. w DS1, Monaco


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

2)Co myślicie o zrobieniu wypukłego grubego szkła? jak np. w DS1, Monaco

 

Dla mnie odpada. Szkło zgodnie z planem ma być delikatnie wypukłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zegarek z poszerzoną lunetą traci urok.

Ręce precz od koperty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zegarek z poszerzoną lunetą traci urok.

Ręce precz od koperty :)

 

+1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to jednak zamęt grubymi wskazówkami szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tą poszerzoną lunetą.

To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo...
- wskazówkowym pogrubiaczom mówimy NIE!

Dlatego, Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zwizualizowanych wskazówkach, dla uczczenia rocznicy powstania naszego projektu.

Ps. mam pasek :)


Christopher Ward C6 LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Lepiej pokombinować coś z przesunięciem indeksów, niż przy lunecie. Siłą projektu jest wąska luneta, co od razu rzuca się w oczy, gdy porównamy wizualizacje z pierwszej strony wątku z wizualizacjami z postu #727.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym spróbował w tą stronę - to znaczy przesunąć indeksy i zobaczyć jak to wyjdzie. 16mm wskazówki nie są takie krótkie i może być zupełnie ciekawy efekt. No i pdoba mi sie te 48,6 mm z uszami  :)

Będzie dobrze moim zdaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to jednak zamęt grubymi wskazówkami szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tą poszerzoną lunetą.

To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo...

- wskazówkowym pogrubiaczom mówimy NIE!

Dlatego, Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zwizualizowanych wskazówkach, dla uczczenia rocznicy powstania naszego projektu.

Ps. mam pasek :)

 

Łatwiej wskazówki pocieniasić niż je potem pogrubasić - hej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek dokonał więc modyfikacji samych indeksów, skrócił je i oddalił od krawędzi koperty dzięki czemu wskazówki zaproponowane przez Heńka obecnie tylko delikatnie mniejszą średnicę zataczają niż wyznaczają ją końce indeksów.

Czy zegarek stracił ? Musicie ocenić sami. Według mnie jest OK. Jeśli komuś by przeszkadzała większa odległość indeksów od koperty to można tam wstawić znaczniki minut w postaci kreseczek lub kropeczek. Ale w przypadku zegarka typu Bauhaus ta swoboda i przestrzeń na tarczy ma swój smak.

 

bauhaus_2_3.jpg

bauhaus_2_3a.jpg


free screenshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to jednak zamęt grubymi wskazówkami szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tą poszerzoną lunetą.

To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo...

- wskazówkowym pogrubiaczom mówimy NIE!

Dlatego, Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zwizualizowanych wskazówkach, dla uczczenia rocznicy powstania naszego projektu.

Ps. mam pasek :)

 

I dlatego to pogrubienie wskazówek i lunety jeszcze bardziej zewrze nasze szeregi!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie pomocnicze faktycznie są niegłupie, ale jak dla mnie to już całkiem inny zegarek. Zostawiłbym co najwyżej najbardziej zewnętrzny okrąg, ten przecinający indeksy


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie pomocnicze faktycznie są niegłupie, ale jak dla mnie to już całkiem inny zegarek. Zostawiłbym co najwyżej najbardziej zewnętrzny okrąg, ten przecinający indeksy

 

On może być fajnym wypełniaczem tej przestrzeni pomiędzy indeksami a lunetą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie teraz jest oki.

Tylko bez linii pomocniczych - znowu marudzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Bez linii

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda baaardzo dobrze tylko nie poprawiajmy z dobrego na "lepsze" bo to zwykle źle się kończy   <_<  :P  ---- czyli plis bez linii  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Bartek dokonał więc modyfikacji samych indeksów, skrócił je i oddalił od krawędzi koperty dzięki czemu wskazówki zaproponowane przez Heńka obecnie tylko delikatnie mniejszą średnicę zataczają niż wyznaczają ją końce indeksów.

Czy zegarek stracił ? Musicie ocenić sami. Według mnie jest OK. Jeśli komuś by przeszkadzała większa odległość indeksów od koperty to można tam wstawić znaczniki minut w postaci kreseczek lub kropeczek. Ale w przypadku zegarka typu Bauhaus ta swoboda i przestrzeń na tarczy ma swój smak.

 

bauhaus_2_3.jpg

 

 

Możemy spróbować z indeksami minutowymi albo z kropkami lumy, tak jak w tym Junghansie Max Billu:

 

356790d1326728165t-junghans-max-bill-aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary lub niebieski, data trapez. Pierwszy wzór dekielka "funkcjonalnego" był chyba najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy tak jak teraz bez linii!

Linie "zaśmiecają" czystość formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowany wersją z białą tarczą. Najlepiej gdyby była to wersja limitowana ale z analizy wątku wynika, że limitki bedą szare lub niebieskie. Mimo wszystko zapisuje się na 1szt.

Prosta forma bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.