Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie 2, ale - ile ma nadgarstek na zdjęciu?

17-17,5 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale ja Wam nie każę wybierać spośród tych 2 modeli. Model 1 to model odrzucony już dawno temu, model 2 to najaktualniejsza wersja zegarka. Teraz znowu mamy się cofnąć 2 miesiące wstecz i powrócić do starego modelu nr1 ??

Oj długo ten zegarek jeszcze nie powstanie....

Szkoda bo znalazłem już dostawcę pasków z prawdziwego amerykańskiego cordovanu. 135zł/sztuka przy zamówieniu 300sztuk. Do wyboru kolory czarny, koniakowy lub piękny czerwonawo-brązowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 jest ok, a różnice imho nie na tyle dużo, żeby warto było spowalniać przez to cały projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia.

 

2 bardziej proporcjonalna i przez to elegancka.

 

1 lepiej wyglada mniejsza przestrzeń miedzy paskiem a kopertą.

 

Chętnie zobaczę 2 z innymi uszami. Chyba ze to znacząco wydłuży realizacje pfojektu. Wtedy biorę którybądź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie warto by było w takim wypadku uruchomić jakieś wpłaty tytułem rezerwacji??

 

Mysle, ze warto by wrocic do pomyslu wplat na werk.

Na zrealizowanie zamowienia mechanizmu i tak bedzie trzeba czekac a prace "podstawowe" sie bardzo przeciagaja w czasie, wiec czekanie, az dopnie sie wszystkie szczegoliki a gdy juz one beda dograne, skladanie  dopiero wtedy zamowienia na werk i znow czekanie na niego jest, imho, bez sensu - szkoda po prostu czasu.

W ten sposob bedzie rezerwacja mechanizmu a przy okazji bedzie wiadomo ile mniej wiecej osob sie zdeklaruje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni można oczekiwać, że ludzie będą wpłacać kasę na rezerwację mechanizmu nie wiedząc jak będzie wyglądała ostateczna koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto zastanowić się nad zmianą koncepcji uszu? Zegarek wyszedł grubszy niż w założeniach, ma minimalnie większą średnicę, a uczy cały czas są długie i stosunkowo wąskie jak w pierwotnych założeniach i przez to całość wygląda trochę niespójnie. Może skróćmy nieco uszy i zmieńmy ich kształt?

 

QV wspominał o Nomosie Zurichu:

 

Nomos+Zurich+case+profile+Hannes+WettsteDodam jeszcze inną koncepcję:

1024964d1364395647-go-senator-hand-date-

 

Wiem, że to odejście od pierwotnych założeń, ale i tak zegarek nie będzie taki jak zakładaliśmy. Moim zdaniem lepiej żeby zegarek był ładny niż żeby zawierał jak najwięcej elementów z założeń pierwotnych, które i tak ze sobą nie współgrają. Co o tym myślicie?

 

 

Dodam jeszcze coś. Czy nie ma możliwości przygotowania kilku koncepcji uszu w programach 3D i wydrukowania na drukarkach kilku opcji na raz? To mogłoby znacznie skrócić czas, bo tak robimy jedną opcję, zmieniamy, robimy następną opcję, zmieniamy itd. 2, 3, 4 projekty na raz mogłoby przyspieszyć efekty i dać większe pole manewru przy wyborze. Doszlibyśmy do jakiegos konsensusu i wtedy wprowadzilibyśmy ostatnie poprawki do wybranego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbujemy z tymi Zurichowymi uszkami. Lepiej wszystkie warianty zobaczyć zanim się podejmie ostateczną decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy propozycja koperty podobnej do Nomos Zurich nie była odrzucona na samym poczatku projektu?

Te uszy IMO będą za krótkie ale  sprawdzić nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza uwaga: Zegarek, który projektujecie to strzał w 10, całkowicie w stylu, który preferuję.

 

Druga uwaga: Jestem tu po raz pierwszy, więc proszę o wyrozumiałość dla moich pytań:

Czy jeżeli wziąłem udział w ankiecie to automatycznie jestem zapisany na listę chętnych do zakupu zegarka? Czy zostanę poinformowany o terminie wpłat na nowy zegarek? Czy też podana zostanie informacja na tym forum gdzie i jak mam zapisać się na listę oczekujących na zakup?

 

Trzecia uwaga: pomysł wspólnego projektowania zegarka jest genialny i mam nadzieję, że w przyszłości będzie kontynuacja tej idei. Można zrobić wstępną ankietę jakiego typu miałby być projektowany kolejny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno, ale ja rownież chce byc częścią tego projektu, czekam na końcowy rezultat prac.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni można oczekiwać, że ludzie będą wpłacać kasę na rezerwację mechanizmu nie wiedząc jak będzie wyglądała ostateczna koperta.

Myślę, że obserwatorzy wątku są na tyle tematem zainteresowani, że beż żadnego problemu uszczuplą w tej chwili trochę swój budżet tylko po to by móc szybciej założyć wyczekany zegarek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mierzyłem Junkers 6060M-5 i mimo, że bardzo przypadł mi do gustu, to wolę poczekać na "nasze" forumowe cudeńko  ;)

Faktycznie coś długo żadne newsy się nie pojawiły ale trzeba pamiętać, że sezon urlopowy nadal trwa. W końcu zawsze gdzieś na świecie jest lato  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.