Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta się poprawia. Będziemy musieli niestety wplacac zaliczki niedługo bo Miyota chce od nas płatności 100% z góry za mechanizmy ! , dodatkowo chcą zobaczyć stronę mojej marki. Te mechanizmy są premium i czasem nie wyrażają zgody na ich montaż w zegarkach "krzak".

Stronę mam już gotową, ale wymaga jeszcze dopracowania i uzupełnienia danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki panowie za moze oczywiste pytania ale nie sledzilem tematu. Czy mozna sie jeszcze dopisac do listy i jaka bedzie wielkosc zaliczki  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listy oficjalnej nie ma jeszcze i tym samym zaliczkowania. Po zakonczeniu projektów vis.a i chrono powróci bauhaus w wielkim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że projekt będzie sie toczył równocześnie z VISem :) Dobrze bo zbyt długi czas mógłby niektórych zniechęcić.

Daj QV info jak strona VC będzie gotowa, ciekaw jestem bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można chyba już podglądać bo parę dni temu przez przypadek odwiedziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie wpłynęły na grubość koperty fizycznie a jedynie optycznie. Grubość koperty jest podyktowana zastosowanym mechanizmem. ok 12mm no może nieco mniej bo szkło będzie płaskie, zmiana koncepcji na ostre linie ( wypukłe przestało pasować )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos w ankiecie deklarując tym samym chęć zakupu. Przyznaję bez bicia, że wygląd tarczy, lunety i koronki z pierwotnego projektu najbardziej mnie przekonuje. ale oczywiście proponowane zmiany ciężko oceniać, przynajmniej do czasu pełnej wizualizacji... Trzymam kciuki za szybką realizację projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już 3d ale niestety nadal wymaga drobnych korekt. Ciężko Heńkowi wytlumaczyć idee Bauhausu. Według niego nasza koperta jest nie ładna :D i gadaj z takim...

 

kto mi ostatnio robił z pliku DWG - PDF 3D ?? Proszę się zgłosić bo juz zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem, jak mi teraz wyślesz to może uda się zrobić, jak nie to dopiero w poniedziałek będę miał dostęp do programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według niego nasza koperta jest nie ładna :D

Bardzo dobrze nie będzie kopiował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deklaruję chęć zakupu, oddałem głos w ankiecie, trzymam kciuki za realizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na realizacje tego zegarka na 2015?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na realizacje tego zegarka na 2015?

 

Nie wiem, brakuje mi jeszcze potwierdzenia dostepnosci mechanizmu na 100% w zadanym terminie. Musimy to załatwiać przez pośredników którzy składają większe zamówienia. Heniek nad tym pracuje.

Mam już najnowszy projekt w wersji PDF 3D. Wrzucę wam za chwil parę. Jest jeszcze do poprawki ale coś już będzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do pliku PDF 3D, tak jak zawsze proszę sobie ten plik zapisać na dysku i otworzyć na komputerze stacjonarnym z zainstalowanym najnowszym PDF Reader. Plik może nie działać otwierany w przeglądarce oraz na urządzeniach przenośnych.

Kółkiem myszy możemy zmniejszać lub powiększać grafikę i oczywiście ją obracać kursorem. Najlepiej zmniejszyć sobie do rozmiarów 1:1, przypominam że średnica koperty bez koronki powinna być 40mm.

 

http://timeandpassion.pl/FORMMEISTER%20Registered%203D.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a masz może jakiś zwymiarowany rysunek?


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Czy ten PDF powinien uwzgledniac wypuklosc szkla czy to na razie tylko sama stal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten PDF powinien uwzgledniac wypuklosc szkla czy to tylko sama stal?

 

Wypukłe szkło do takiej koperty zupełnie nie pasuje ( mamy teraz kopertę złożoną z prostych lini, trójkątów, trapezów itd - czysty bauhaus). Ono pasowało do koncepcji delikatnej wyoblonej koperty ala Nomos Orion, która jednak ze względu na grubość mechanizmu i tym samym całej koperty upadła. Polecam prześledzić cały temat, bo to już niemal telenowela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

, bo to już niemal telenowela.

No wlasnie, stad wolalem zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.