Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze wygląda. Jak tarcze rzeczywiście będą pierwszorzędnej jakości, to wyjdzie budżetowy klasyk, coś jak kostka Kemmnera

 

I wtedy kolej przyjdzie na "Werkmeistera"... :)

 

A tak przy okazji - czy inne projekty forumowe wcześniej korzystały z wydruku 3d, czy też Formmeister jest pionierem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono nie korzystało z 3D. Pierwszy był Formmeister.

 

Kostka Kemmnera -  zapewne masz na mysli Tonneau to -  niczego jej nie ujmując -  będzie mogła Foremce co najwyżej pudło nosić  :)

Jeżeli wyjdzie tak jak się zapowiada to będzie to hit  VC na wiele lat. To projekt na miarę max billa  w mojej  skromnej opinii  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda. Jak tarcze rzeczywiście będą pierwszorzędnej jakości, to wyjdzie budżetowy klasyk, coś jak kostka Kemmnera

 

I wtedy kolej przyjdzie na "Werkmeistera"... :)

 

A tak przy okazji - czy inne projekty forumowe wcześniej korzystały z wydruku 3d, czy też Formmeister jest pionierem?

 

Formmeister był pionierem , nazwa w końcu zobowiązuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To projekt na miarę max billa  w mojej  skromnej opinii  ;)

 

 

To pojechałeś po całości :D 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i jeszcze chce go dostać w prezencie :)

A poważnie to powiem że takie jest moje zdanie o tym projekcie i go nie zmienię. Jestem w nim od początku i od momentu jak wybraliśmy mechanizm z rezerwą chodu pojawiły się pierwsze wizualizacjeto jest to dla mnie zegarek conajmniej rangi Junghansa MB :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już w jakiej kolejności będą wykonywane projekty? Wpisałem się na listę na Vis-a, ten zegarek też chciałbym kupić ale obawiam się, że nie udźwignę finansowo obu na raz. Czy przewidywany jest jakiś odstęp czasowy między wpłatami zaliczek na te zegarki? O finalne przelewy się nie martwię raczej, bo wyczytałem że na te werki trzeba poczekać sporo dłużej niż werki do Vis-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że będzie Formmeister w automacie. Czy wobec tego jest tez przewidywana wersja Lehrmeister z bateryjką? Albo z bardziej casualową tarczą? Czarna tarcza i bialo- niebieskie indeksy i wskazówki, o! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wg mnie kwarc w tej stylistyce będzie się kojarzył z zegarkami modowymi. Na tarczy nie będzie przecież wskazania rezerwy chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazania rezerwy nie będzie ale są mechanizmy kwarcowe z podobną komplikacją w tym miejscu tarczy. Myślę, jednak że projekt i tak jest mocno limitowany i rozdrabnianie się jeszcze na kwarcową wersję nie miałoby sensu.

Cały czas Heniek załatwia mechanizmy. Obecnie przez inną firmę która składa większe zamówienia w Miyota. Jak będę miał potwierdzone info co do czasu w jakim będą dostępne to się oczywiście podzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, ze kwarc jest wskazany. Sadze, ze zapewne nie. Tylko ze jak juz jest bauhausowy Formmeister to aż się prosi o brata (bliźniaka ?) Lehrmeistera.

Luźna sugestia, żeby podtrzymać zainteresowanie tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ja skusiłbym się na alternatywną tarczę w tym stylu :):

stowachronometer.png

 

Dlaczego powstało tylko 25 egzemplarzy tej Stowy :wacko:. Nie mogę tego zrozumieć.

Panowie, po Formmeisterze zróbmy Lehrmeistera (też na Miyocie) właśnie w stylu Stowy z chronometryczną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta super. Również czekam na finał z tarczą;) chyba, że to już zamknięty temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paparazzo

No właśnie, jak z tematem?
Gdzieś można sprawdzić ile osób jest chętnych? Ankieta ma wielowybór więc sumowanie wyników nie daje obrazu.

Kibicuję projektowi ale zanim kliknę - potwierdzę chęć - chciałbym mieć pewność o jaki zegarek docelowo chodzi i kiedy mniej więcej byłaby realizacja.

 

wskazania rezerwy nie będzie 

To dotyczyło tego projektu?

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zaangażowanych, słowa uznania :)

ps. PDF mi się nie otwiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie, jak z tematem?

Gdzieś można sprawdzić ile osób jest chętnych? Ankieta ma wielowybór więc sumowanie wyników nie daje obrazu.

 

Kibicuję projektowi ale zanim kliknę - potwierdzę chęć - chciałbym mieć pewność o jaki zegarek docelowo chodzi i kiedy mniej więcej byłaby realizacja.

 

To dotyczyło tego projektu?

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zaangażowanych, słowa uznania :)

 

ps. PDF mi się nie otwiera

 

no i jak by ci tu streścić te ostatnie 104 strony wątku,... hmm,... chyba... nie chce mi się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy wiążące dopiero będą, myślę ze niedługo, śledź wątek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś już wiadomo w sprawie werków? Może zaczniemy już listę i pierwsze wpłaty tak by po otrzymaniu odp. od dystrybutora jak najszybciej przesłać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś już wiadomo w sprawie werków? Może zaczniemy już listę i pierwsze wpłaty tak by po otrzymaniu odp. od dystrybutora jak najszybciej przesłać pieniądze.

W tej chwili jest kończony projekt chrono, następny w kolejności jest VIS i bauhaus. Wniosek - do wpłat jeszcze daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - do wpłat jeszcze daleko :)

QV coś wspominał, że trzeba będzie wcześniej zrobić przedpłatę na werki, żeby je zarezerwować, czy coś, więc to pytanie też mi się kołatało po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to henki próbują się pod kogoś większego podpiąć z naszymi miyotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.