Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powyższe zdecydowanie na nie !

Najbardziej do mnie przemawia to:

dekiel.jpg

 

Cięższy font z delikatną tarczą (przypominam, że postulowałem pogrubienie wskazówek i indeksów), może gryźć się jedynie w przypadku noszenia na ręku dwóch zegarków, w tym jednego deklem do góry.

 

Powyższe zdecydowanie na nie !

Najbardziej do mnie przemawia to:

dekiel.jpg

 

Cięższy font z delikatną tarczą (przypominam, że postulowałem pogrubienie wskazówek i indeksów), może gryźć się jedynie w przypadku noszenia na ręku dwóch zegarków, w tym jednego deklem do góry.

 

Może powtarzam się - ale TO JEST TO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekle z F, są ok ale nie pasują do bardzo klasycznego eleganckiego kierunku w jakim utrzymana jest tarcza. Taki grawer sprawdziłby się w nieco mniej formalnym, sportowym wydaniu Bauhausa . Ja po raz kolejny patrzę na projekt jako na całość, na cały koncept. Nikt mi nie powie że dekielek to osobna sprawa a tarcza osobna, nie nie nie, ten zegarek to nie ma być składanka THE BEST OF , tylko porządny tematyczny album, spójny jako koncept. Dlatego zdecydowanie cieńsze linie na deklu, i prosta forma. Panowie, jednym zegarkiem nie da się wyrazić całego bauhausu. Trzeba obrać drogę a ta droga została obrana przy projekcie tarczy, dekiel należy jej podporządkować. KONIEC. KROPKA.

Dekielek ma być dopełnieniem a nie ma przekrzyczeć front zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norbie - zgadzam się z wszystkimi uwagami, trzeba dopracować tą wersję bo czcionki nie są idealne. Wtedy może ludzie dostrzegą jaki spokój i siła prostoty bije z tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekle z F, są ok ale nie pasują do bardzo klasycznego eleganckiego kierunku w jakim utrzymana jest tarcza. Taki grawer sprawdziłby się w nieco mniej formalnym, sportowym wydaniu Bauhausa . Ja po raz kolejny patrzę na projekt jako na całość, na cały koncept. Nikt mi nie powie że dekielek to osobna sprawa a tarcza osobna, nie nie nie, ten zegarek to nie ma być składanka THE BEST OF , tylko porządny tematyczny album, spójny jako koncept. Dlatego zdecydowanie cieńsze linie na deklu, i prosta forma. Panowie, jednym zegarkiem nie da się wyrazić całego bauhausu. Trzeba obrać drogę a ta droga została obrana przy projekcie tarczy, dekiel należy jej podporządkować. KONIEC. KROPKA.

Dekielek ma być dopełnieniem a nie ma przekrzyczeć front zegarka.

Panowie, uważam że powyższe naprawdę powinno zakończyć polemikę. Ten zegarek od A do Z powinien być klasycznie elegancki a nie czymś w stylu połączenia ciszy i wrzasku.

Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekle z F, są ok ale nie pasują do bardzo klasycznego eleganckiego kierunku w jakim utrzymana jest tarcza. Taki grawer sprawdziłby się w nieco mniej formalnym, sportowym wydaniu Bauhausa . Ja po raz kolejny patrzę na projekt jako na całość, na cały koncept. Nikt mi nie powie że dekielek to osobna sprawa a tarcza osobna, nie nie nie, ten zegarek to nie ma być składanka THE BEST OF , tylko porządny tematyczny album, spójny jako koncept. Dlatego zdecydowanie cieńsze linie na deklu, i prosta forma. Panowie, jednym zegarkiem nie da się wyrazić całego bauhausu. Trzeba obrać drogę a ta droga została obrana przy projekcie tarczy, dekiel należy jej podporządkować. KONIEC. KROPKA.

Dekielek ma być dopełnieniem a nie ma przekrzyczeć front zegarka.

To mnie przekonuje, dopracujmy szczegóły i twórzmy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekja i chwała Tobie za przedstawienie projektu mimo tego, że ja cały czas mam obawy by jak to nazwałeś otwarcie "puszki Pandory" nie spowodowało lawiny "pomysłów" co spowoduje przeciągnięcie się projektu w nieskończoność.

Pozdrawiam.

QV nie zbiera jeszcze zaliczek, nie ma nawet 150 osób na liście zapisowej więc nie widzę związku między zmianami koncepcji dekla a opóźnieniem realizacji zegarka. 

Chcesz przyspieszenia? Napisz PW do osób z ankiety, które nie wpisały się na listę czy dalej deklarują chęć zakupu. 

 

 

Te nowe projekty podobają mi się, faktycznie lekka forma. Jedynie dalej popracowałbym nad inną czcionką, można użyć bauhausowej, niekoniecznie "tłustej".

 QV, kilka osób w tym ja parokrotnie proponowaliśmy polskie napisy ale nie dostaliśmy od Ciebie odpowiedzi dlaczego tak, dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram QV. Nowy projekt w całości odbiega od formy, przekazu, stylu i treści jaki mamy po 2 stronie dekla. Czcionka nie trafia w tej postaci do żadnego elementu z tarczy.

Ilość zapisów brakujących do 150 jest naprawdę niewielka w stosunku do czasu kiedy w ogóle zapisy były możliwe. Trochę cierpliwości i osiągniemy metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Nie zrobimy tego zegarka... Popieram prosty dekiel, ten z "O" kwadracie. Prosty i przewinął się na samym początku. Bieżmy się do roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobimy tego zegarka... Popieram prosty dekiel, ten z "O" kwadracie. Prosty i przewinął się na samym początku. Bieżmy się do roboty!

Zrobimy, zrobimy...brakuje kropki nad i;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram QV. Nowy projekt w całości odbiega od formy, przekazu, stylu i treści jaki mamy po 2 stronie dekla. Czcionka nie trafia w tej postaci do żadnego elementu z tarczy.

Ilość zapisów brakujących do 150 jest naprawdę niewielka w stosunku do czasu kiedy w ogóle zapisy były możliwe. Trochę cierpliwości i osiągniemy metę.

Wiem, że jest niewielka bo sam o tym pisałem w temacie zapisowym. Chodzi mi tylko, że propozycje obecne zmiany dekla nie opóźniają projektu.

Ten kwadrat i koło to znaczy, że można zegarek prać w pralce? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest niewielka bo sam o tym pisałem w temacie zapisowym. Chodzi mi tylko, że propozycje obecne zmiany dekla nie opóźniają projektu.

Ten kwadrat i koło to znaczy, że można zegarek prać w pralce? :P

 

Tak ale bez odwirowywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i zapraszam na licytację sampla przekazanego przez Marcina  na rzecz Filipka.

 

post-47356-0-95558000-1425230465_thumb.jpg post-47356-0-34017200-1425230475_thumb.jpg

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-38?do=findComment&comment=1410828

 

Można sobie wylicytować jeden z  dwóch jakie powstały a jednocześnie pomóc małem chłopcu który tej pomocy potrzebuje.
Szczegóły dotyczące płatności znajdują się na pierwszej stronie wątku licytacji.

QV - dziękujemy bardzo za wsparcie naszej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przydałby się jakiś monit :-) do uczestników ankiety by zerkneli do tematu zapisowego? Nie jest źle ale jeszcze brakuje.


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, tak to wygląda po poprawkach:

post-65021-0-01459600-1425304378_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Number b :-)


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obydwa są OK. Ale jeśli mają być figury to siłą rzeczy wskazanie na b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym w B zaciemnił te rożki pomiędzy wpisanym kołem a kwadratem. albo koło zmniejszył? Coś mnie tam gryzie, ale tak jak wcześniej pisałem, dekiel nie jest dla mnie tak istotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym w B zaciemnił te rożki pomiędzy wpisanym kołem a kwadratem. albo koło zmniejszył? Coś mnie tam gryzie, ale tak jak wcześniej pisałem, dekiel nie jest dla mnie tak istotny.

B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają być figury to B. Koło wpisane w kwadrat wygląda OK, ale gdzie trójkąt ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem mi te zaciemnione rogi jakoś nie leżą..

post-65021-0-88816700-1425306703_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają być figury to B. Koło wpisane w kwadrat wygląda OK, ale gdzie trójkąt ?  :)

Trójkąt w dolne M wpisać (wypełnić od góry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem mi te zaciemnione rogi jakoś nie leżą..

chyba masz rację, że wygląda to gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak jak w "a" jest najbezpieczniejsza bez zbędnych dekoracji i darował sobie wszelkie figury geometryczne, a jak już coś musi być to wersja "C" i żądnych trójkątów nie pakować!

 

PS

Dobrze, że nie jest to zegarek z np 12 melodyjkami bo by był kłopot z wyborem playlisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się By od Cy, ja nie kumam... :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.