Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawdę nie rozumiem na co te dowcipy. Jak komuś się nie podoba to nie musi ani kupować ani dzielić złośliwościami, zwłaszcza że jak już widać jest pewna nieduża grupa osób której się projekt podoba- i do niej jest kierowany. Stąd też mocna limitacja. Nie każdy zegarek jest dla każdego.

 

Absolutnie masz rację :)

Tylko spytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi - kto będzie robił tę limitkę ?

Ty, czy Marcin ?

To mnie ciekawi....

Poza tym to nie złośliwości, tylko sarkazm ;)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dziwny.

Gdyby to był pierwszy kwietnia to OK.

Ale nie jest więc proponuję wyrzucic go do nowego wątku.

A cały czas i tak mam podejrzenie,że stoi za tym Marcin :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie - kto za tym stoi ?

Bo jeśli Marcin produkuje indywidualne pomysły  użytkowników, to może każdy coś wymyśli ciekawego :)

Może to być jedyna szansa na posiadanie w ludzkich pieniądzach świetnie dobranego pod swój gust zegarka  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba najistotniejsze pytanie to czy ewentualna realizacja BJ byłaby skorelowana z FormMeister'em i nie spowoduje dalszych przeciągnięć w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie pisze sie na 7/21

Limitka też robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ten cały BJ to jakaś popierdółka jest. Do kasyna to raczej w złotym zegarku, a nie złoconym. Tak na wszelki wypadek, gdyby aktywa w portfelu skończyły się..... A VC na tarczy przypomina trochę symbole masońskie, ale jeszcze nie wiem, czy to coś złego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten cały BJ to jakaś popierdółka jest. Do kasyna to raczej w złotym zegarku, a nie złoconym. Tak na wszelki wypadek, gdyby aktywa w portfelu skończyły się..... A VC na tarczy przypomina trochę symbole masońskie, ale jeszcze nie wiem, czy to coś złego :-|

Z wypowiedzi wynika, że nie jedną noc w kasynie przewidziałeś. ;):D

 

Edit: no chyba, że starszy brat Ci opowiadał. ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Niezly bazar. Dywan gratis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

dubel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu - kiedy można spodziewać się sampli Formmeister'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja BJ to mój własny wygibas, Marcin nie ma z tym nic wspólnego i zobaczył ten wynalazek w tej samej chwili co reszta forum. Powiedzmy że kiwnął głową ogólnie na koncept zaproponowania czegoś dodatkowo. Chciałem wykorzystać kopertę i bebechy do wykonania drobnej odskoczni i jak już pisałem, to nie jest formmeister i nie ma nic wspólnego z bauhausem. Jak będą chętni, to można śmiało uruchomić osobny wątek i temat poprowadzić. A formmeister nie jest w żaden sposób opóźniony całym zjawiskiem. Poza tym chciałem wybadać możliwość wykorzystania innych niż do tej pory materiałów, myślę że dobrym pomysłem jest robienie prototypowych mocno limitowanych odskoczni od linii głównej w tym właśnie celu (nie zaburzając jednocześnie głównej linii). Tak więc jeśli komuś coś zaburzyłem to z góry za to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie pisze sie na 7/21

Limitka też robi wrażenie.

Spóźniłem się. Gdyby zombie zrezygnował to ja chętnie 7/21, jeżeli nie to 21/21, a co :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja BJ to mój własny wygibas, Marcin nie ma z tym nic wspólnego i zobaczył ten wynalazek w tej samej chwili co reszta forum. Powiedzmy że kiwnął głową ogólnie na koncept zaproponowania czegoś dodatkowo. Chciałem wykorzystać kopertę i bebechy do wykonania drobnej odskoczni i jak już pisałem, to nie jest formmeister i nie ma nic wspólnego z bauhausem. Jak będą chętni, to można śmiało uruchomić osobny wątek i temat poprowadzić. A formmeister nie jest w żaden sposób opóźniony całym zjawiskiem. Poza tym chciałem wybadać możliwość wykorzystania innych niż do tej pory materiałów, myślę że dobrym pomysłem jest robienie prototypowych mocno limitowanych odskoczni od linii głównej w tym właśnie celu (nie zaburzając jednocześnie głównej linii). Tak więc jeśli komuś coś zaburzyłem to z góry za to przepraszam.

 

Liczyłem na taką właśnie informację. Próbowanie z nowymi materiałami jak najbardziej wskazane, szczególnie cenne dla nowych, mam nadzieję nadchodzących, ciekawych projektów. Rozumiem, że tarcza, indeksy, mechanizm koperta to elementy w których wprowadzanie zbyt silnej modyfikacji jest kosztowne, ale zmieńcie choć koronkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli to jednak na poważnie :)
 

tak jak pisałem pomysł bardzo fajny, zastanawiam się tylko czy jest możliwość zrobienia 21 sztuk kopert (bo z tego co widać luneta ma inne frezowanie) wiadomo zrobić się da wszystko ale boję się o koszty.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zrealizujmy jeden projekt do końca... Każda kolejna komplikacja i świetne pomysły na kolejną wersję limitki na wrzesień, październik czy z okazji 2016 r. albo zaćmienia słońca będzie zaśmiecaniem wątku. Skupmy się na rzeczach bieżących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrealizujmy jeden projekt do końca... Każda kolejna komplikacja i świetne pomysły na kolejną wersję limitki na wrzesień, październik czy z okazji 2016 r. albo zaćmienia słońca będzie zaśmiecaniem wątku. Skupmy się na rzeczach bieżących.

 

Widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem...w prostych żołnierskich słowach- oba projekty są niezwiązane terminowo, i wkrótce chyba odróżnimy czarnego w osobnym wątku.

Jako że jeden wypączkował z drugiego pozwoliłem sobie go tutaj zaprezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Problem jest w tym, że zamieszczasz taki post i robisz bałagan, ale luz... Nie prowadzę wycieczek personalnych, a ty zaczynasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale skoro ta złota limitka nie wpłynie na termin realizacji pierwowzoru(ów), to co się tak emocjonować, przecież nikt, kogo razi te złocenie, nie musi jej zamawiać.

Tamte trzy są przyklepane (mam nadzieję :)), to chętnie popatrzę, nawet i wym wątku, jak ewoluuje odsłona number 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info że mechanizmy do formmeistera możemy mieć w ok 2 miechy, to dobra informacja. oczywiscie wczesniej ze 3 sztuki do samplow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna informacja - termin listopadowy coraz bardziej realny a pewnie część osób mogłaby brać Formmeistera pod uwagę jako ewentualny prezent gwiazdkowy. I to nie tylko dla siebie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fakt - końcówka roku to dobry czas na finisz projektu. :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Marcin udostępni ewentualnie 21 kopert, tarcz itp do projektu BJ a pomysłodawca poprowadzi dalej kwestie zmian, modyfikacji i tak dalej...Liczyłeś koszty i sprawdzałeś możliwości swoje w tej kwestii ?

Bo pomysł a realizacja to dwie różne sprawy :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 krótkie pytania:

 

1. Kiedy możemy spodziewać się sampli? :)

2. Czy mamy już dostawcę wskazówek i czy nie ustalaliśmy, że wskazówka sekundowa będzie dochodziła do końca indeksów(na renderach jest krótsza)?

3. Czy wzór pasków jest już ustalony? Będą z przeszyciami jak na renderach? Będzie można dobrać sobie kolor czy będzie z góry przypisany do konretnego koloru tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sample tarcz myślę, że na początku Sierpnia. Koperta we Wrześniu, ale najpierw wydruk 3d ostetczny

2. Perspektywa

3. Bedzie albo z przeszyciami albo bez, ale ogólnie będzie to podobny design, Bedzie mozna DOKUPIĆ w innym kolorze jesli ten dodany do zestawu nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.