Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

.... i tajne hasło :D :D

 

"Czary Mary, wyskakuj z trzech stów."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czary Mary, wyskakuj z trzech stów."

To hasło chyba tylko dla Tych co mają jedną nogę. Większość z nas ma pewnie dwie, a prawdziwi mężczyźni nawet trzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Rozwin mysl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Czary Mary, wyskakuj z sześciu stów" (biały i niebieski - na dwie nóżki).

Dla Ciebie - z dwunastu.. Gdzie będziesz nosił - nie wiem (cztery łapy psa?) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

To hasło chyba tylko dla Tych co mają jedną nogę. Większość z nas ma pewnie dwie, a prawdziwi mężczyźni nawet trzy..

 

krysza2 zapisałeś się na dwie. Weź jeszcze jedną. Po męsku :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się odkopać z pracy :/ , postaram się jak najszybciej te dane Wam poslac. Ale to nie ejst takie wazne, projekt idzie do przodu na podstawie 3d w tej chwili przygotowywana jest dokumentacja pod maszyny. Takze chce abyscie wiedzieli ze projekt nie stoi, bo zaliczek nie wpłacono. On juz leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czary Mary, wyskakuj z trzech stów."

Czary Mary, wyskakuj z trzech stów ... stary. Tak żeby się rymowało. :D Nie mogłem się oprzeć. Poeta jestem czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się odkopać z pracy :/ , postaram się jak najszybciej te dane Wam poslac. Ale to nie ejst takie wazne, projekt idzie do przodu na podstawie 3d w tej chwili przygotowywana jest dokumentacja pod maszyny. Takze chce abyscie wiedzieli ze projekt nie stoi, bo zaliczek nie wpłacono. On juz leci.

 

Świetnie. Może w międzyczasie, przed zaliczkami uda się zobaczyć sample. Wiem , Wiem  ...  znam Twoją opinię, ale wielu z nas ma przyzwoite i całkiem nieźle skalibrowane monitorki. Zresztą zobacz co robi upał i oczekiwanie. Ludzie już wiersze piszą :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sample formmeistera nie ma szans przed zaliczkami. Zaczyna nam sie buntować tez niestety producent tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyż?

 

Gdyż woli produkować tarcze w ilościach tysięcy sztuk dla mniej wymagających klientów. Niźli robić kilka razy sample aby potem wykonać zaledwie 100tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyż woli produkować tarcze w ilościach tysięcy sztuk dla mniej wymagających klientów. Niźli robić kilka razy sample aby potem wykonać zaledwie 100tarcz.

Kryzys Panie, kryzys światowy:/

Powodzenia w negocjacjach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zegar załatwiony, zaliczki zbierane, to może powróćmy do tematu paska (i klamry)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pasek bez przeszycia wygląda "trochę" na damski i może zepsuć efekt naszego zegarka. Zaproponowane przez QV cordovany z przeszyciem bardzo ładnie dopełniają całość formy.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pasek bez przeszycia wygląda "trochę" na damski i może zepsuć efekt naszego zegarka. Zaproponowane przez QV cordovany z przeszyciem bardzo ładnie dopełniają całość formy.

Przy takiej kopercie nie ma szans by w odbiorze był damski. Brak przeszyć doda mu lekkości. Coś takiego, tylko trochę grubszy:

http://www.uniformwares.com/shell-cordovan-watch-strap-super-slim/CORD-C.html?dwvar_CORD-C_color=black-cordovan-leather&cgid=CORDOVAN-M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszycie w cordovanie pasuje jak kwiatek do kożucha

Mysle ze tak szlachetną strukturę szkoda niszczyć przeszyciem i w dodatku robi sie wtedy taki nie bauchasowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przebrnąłem przez wszystkie zakładki zawierające opis powstawania projektu więc mogłem coś przeoczyć w kwestii kolorystyki pasków...

 

Zapisałem się na Biały zegarek sugerując się zdjęciami, że posiada on czarny pasek. 

Na jakichś zdjęciach ten z Szarą tarczą widnieje z brązowym paskiem (a przynajmniej tak to wygląda na moim monitorze) i dlatego zrezygnowałem z tego koloru tarczy.

 

Czy były już jakieś ustalenia co do kolorystyki pasków?

Czy będzie jeden czy może jeszcze jakiś zapasowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.