Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie wybierałeś zegarek na podstawie paska?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca :) Czasami logika wyboru "czegoś" nie jest oczywista albo mocno pokrętna :D

 

Mam jeden śliczny z niebieską tarczą i choć w tym projekcie model z niebieską wygląda uroczo to ostatecznie wybór był pomiędzy białą i szarą (bo nie mam nic podobnego do noszenia). A że nie mogłem się zdecydować i potrzebne mi przy okazji coś jeszcze na czarnym pasku to to przeważyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafit i na brązowym i na czarnym wg mnie będzie ekstra. Przynajmniej mój będzie miał dwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brąz świetnie się komponuje z grafitem, ale to prawdopodobnie nie będzie taki brąz jaki znacie, będzie lekko wpadał w czerwień - jeśli pójdziemy w prawdziwy cordovan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Zapisałem się na Biały zegarek sugerując się zdjęciami, że posiada on czarny pasek. 


Na jakichś zdjęciach ten z Szarą tarczą widnieje z brązowym paskiem (a przynajmniej tak to wygląda na moim monitorze) i dlatego zrezygnowałem z tego koloru tarczy......


:)  :)  :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz żony, skoro to dla Ciebie mało zrozumiałe ;) Albo wyskocz do Ikea, tam 3/4 dyskusji k+m ma podobny styl ;) Po prostu to ma być jakikolwiek zegarek (oprócz niebieskiego) z czarnym paskiem :)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem uwag.... projekt fajny, zegarek wygląda super, potrzebny kolejny zegarek do skromnej kolekcji - wiec decyzja o zakupie...

każdy w jakiś sposób decydował o wyborze koloru tarczy i miał tam jakieś kryteria, warunki które zaważyły ze wybrał ten a nie inny... moje są do bólu praktyczne i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brąz świetnie się komponuje z grafitem, ale to prawdopodobnie nie będzie taki brąz jaki znacie, będzie lekko wpadał w czerwień - jeśli pójdziemy w prawdziwy cordovan.

do grafitu wspomniany przeze mnie oxblood. Mam portfel z chromoxela i wygląda zacnie! Coś pomiędzy ciemną wiśnią a ciemną czekoladą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem uwag.... projekt fajny, zegarek wygląda super, potrzebny kolejny zegarek do skromnej kolekcji - wiec decyzja o zakupie...

każdy w jakiś sposób decydował o wyborze koloru tarczy i miał tam jakieś kryteria, warunki które zaważyły ze wybrał ten a nie inny... moje są do bólu praktyczne i tyle.

Po prostu innych dziwi, że wybierasz wersję zegarka kierując się kolorem paska. Ja bym zapytał, czy są możliwości kombinacji pasków z zegarkami w obrębie dostępnych wersji, jeśli mi zależy na danej tarczy i danym kolorze paska :) A nie od razu skreślał i rezygnował ;)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to QV nadmienił, iż nie będzie problemu z dokupieniem paska. A w kwestii zmian konfiguracji może sam określi czy będzie to możliwe. Choć przyznam, iż wiśniowo-czekoladowy do grafitu mnie bardzo odpowiada.

 

 

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu   ;)

 

Zawsze można rzec, iż Centrala będzie miała spokój z prezentem gwiazdkowo-noworocznym dla załogi B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu  ;)

najlepiej spytać kolegi daktarina a jeszcze lepiej jego fanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Jeśli chodzi o paski, to trochę inspiracji jest w wątku o Nomosie:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102731-nomos-klub/

tutaj akurat mój Nomos po zmianie paska na ciemnogranatowy:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121944-nomos-tangente/

a tutaj Doxa grafic na cordovanie:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51947-nasze-nowe-nabytki-vintage/page-289?hl=grafic&do=findComment&comment=1266948

i jeszcze max bill na czarnym pasku z przeszyciem:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51947-nasze-nowe-nabytki-vintage/page-313?hl=%2Bmax+%2Bbill&do=findComment&comment=1310408

Konkluzja - bauhausowi w każdym kolorze ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszycie w cordovanie pasuje jak kwiatek do kożucha

Mysle ze tak szlachetną strukturę szkoda niszczyć przeszyciem i w dodatku robi sie wtedy taki nie bauchasowy ;)

+1 und klamerka zwykła, nie jakieś burżujskie wydumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 und klamerka zwykła, nie jakieś burżujskie wydumki.

 

Pisz w jakimś jednym języku i bardziej konkretnie. Bo to jakiś bełkot jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Und znaczy i, resxta jest po polsku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, wydumka zalatuje mi jakimś mocnym rusycyzmem.

Więc mamy tu pomieszanie polskiego, niemieckiego i rosyjskiego czy innego ukraińskiego, plus jakieś matematyczne zagadki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to nie ja wysłałem te wiadomości, proszę moderatora o zbadanie sprawy.

Edycja: ostatni raz logowałem się o godz. 14.04 (wysyłałem wiadomość na priva) i dopiero teraz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć - może, zluzujciemy krawaty, choćby na weekend, o przepraszam, koniec tygodnia  :rolleyes:

edyta: elastyczność to moje drugie imię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuję przeczytać temat wątku. Więcej nie trzeba.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jaka jest jego grubość? Bo wygląda jak ze dwa max bille?


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.