Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

grubość - 1100PLN ;)

To żadna grubość, grubo to powyżej 40k....  :ph34r:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jaka jest jego grubość? Bo wygląda jak ze dwa max bille?

Też bym wolał Formmeistera niż dwa max bille :lol:  A wysokosć koperty jest porównywalna  - nie wiem czy dobrze pamiętam około 13mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dworujecie sobie ;)

Szkoda że nie ma kremowej tarczy. No i napisu "Made in Poland" - ale pewnie nie bez powodu :/


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to słabo wszyscy liczyli na grubszy temat;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się wstrzymać do odwołania z wpłatami za Formmeistera. Niestety są powazne problemy aby wyprodukowac go tak jak na renderach.

Efekt waszego poganiania się mści niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany :-( , nasz projektant w sumie też. Wydawało się, że już z gąską się witamy....i zimny prysznic.

Będziemy próbowali jakoś wybrnąć...ale zmiany są nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ale w czym problem, jak już powiedziałeś A to powiedz B.

Niektórzy naprawdę związali się emocjonalnie z tym projektem:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło musiałoby być bardziej wypukłe. Łączenie dekla z koperta takie płynne jak to zaprojektowaliśmy jest niemozliwe chyba żeby zrobić dekielek wciskany.

Koperta 1mm grubsza, luneta neco grubsza. no dużo dużo tego....

Od początku projektu zmagamy się z tak naprawde niemozliwym czyli zrobieniem w miare smukłego zegarka na grubym mechaniźmie i jeszcze ta wodoszczelnosć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO, wodoszczelność jest na ostatnim miejscu priorytetów. Naczyń nikt nie będzie zmywał w tym zegarku.

 

Są tutaj tacy którzy rozedrą koszulę gdy nie będą mogli pływac w swoim formmeisterze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR na poziomie pięciu atmosfer w zupełności by wystarczyło.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy WR 100, nawet kosztem nieco większej grubości, bo tak by to był super funkcjonalny zegarek.

Oczywiście trzeba jednak poszukać złotego środka, bo bez sensu byłoby zaprzepaścić taki świetny projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj tacy którzy rozedrą koszulę gdy nie będą mogli pływac w swoim formmeisterze :-)

Niech chodzą w podartej :D

Trzymać się uparcie 100wr kosztem grubości koperty, wypukłego szkła i grubszej lunety??

Bez przesady z tą bauhausowską funkcjonalnością <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( szkoda. Też już go niemal widziałem na nadgarstku. Czy dekiel wciskany, czy szkło bardziej wypukłe czy płaskie? Proponuję powstrzymać dyskusję - temperatura na zewnątrz może niechcący nam się udzielić B) .QV niech na spokojnie przeprojektuje i przygotuje listę zmian. Myślę, że powstawanie tego projektu obudziło w wielu niespotykane pokłady dążenia do kompromisu i wierzę, że projekt zyska fizyczną powłokę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj tacy którzy rozedrą koszulę gdy nie będą mogli pływac w swoim formmeisterze :-)

Do pływania to kajak albo ponton, a nie taki śliczny casual'ik :)

Pomyśl na spokojnie, nie nerwowo i daj informacje...

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziemy walczyć. Po prostu Henio chce iść na łatwiznę i poupraszał nam zegarek. Więcej będę wiedział dopiero we Wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem wr100m nie jest priorytetem w tym projekcie tak samo jak zakrecany dekiel.

Trochę nie bardzo wiem dlaczego szkło musi być bardziej wypukle?

Nie mają mniej wypuklych?

 

Czekamy do wtorku. Marcin - walcz z Heniem, masz wsparcie ponad setki ludzi którzy wierzą w ten projekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest priorytetem, tamto i sramto tez nie i okaże się, że powstanie zwykły, pospolity zegar jakich pełno. Trzeba walczyć o całość, póki są jakieś szanse.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co walczyć...kup sobie certinę ds - masz tam wszystko o co walczysz...

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku!... nie kop Pana, bo się spocisz.  :P  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z was mądrale straszne, ale weźcie pod uwagę, że to nie jest projekt tylko dla waszej dwójki.

Rezygnacja z pewnych założeń może spowodować odpływ zainteresowanych, na tyle duży, że projekt po prostu będzie niewykonalny.

Chyba, że się mylę i fanów ślicznych, biżuteryjnych casualików będzie na tyle dużo, że pokryją wymagane minimum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koledzy, przestańcie podkręcać atmosferę. Wystarczy, że Heniek się w tej roli realizuje. QV zrobi, ile będzie można, da znać, co się uda i dopiero będziemy się zastanawiać, czy zmiany są akceptowalne.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Na tym etapie mamrotanie o rezygnacji z części przyjętych założeń jest zupełnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.