Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mi się tylko skala naciągu wydają gruba, ale to może niedoskonałość wizki.

 

punkt dla tego Pana, ja też an to zwróciłem uwagę. powinna być szerokości indeksu i taką zrobimy.

Co do optycznie grubszej wskazówki minutowej to tylko kwestia rendera i tego jak zasymulował padanie ,swiatła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wieje wiatr miedzy uszami...

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Trochę tak ( taka specyfika tego typu kopert z długimi uszami, nie możesz przeciez zrobić otworów w połowie uszu bo jak załozysz zegarek to...no wyobraź sobie co się stanie), ale możesz mi wierzyć, że ta przerwa będzie połowę mniejsza niż w takim np. Nomos Club :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli szczegółów- wskazówka zarówno minutowa jak i godzinowa jest jednakowej grubości = 0,5mm, różnica wizualna może wynikać z odblasku jaki złapała wskazówka minutowa. Innymi słowy- nie miejcie obawień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno!, wszystkie 4 wskazówki muszą być robione na zamówienie, 3 rodzaje indeksów na zamówienie. To niestety zdemolowało budżet tego zegarka i za 1100zl...przykro mi. Jeszcze ta słaba złotówka! Albo coś zbiję cenę u Heńków albo astalavista :-(, a gdzie jeszcze pasek! i opakowanie, dostałem wycenę samych zegarków bez pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że u kitajców kryzys... Zdziercy!

 

Mimo że dolar się umocnił to oni jakby tego nie widzieli, i ceny wręcz wzrosły zamiast spaść ( ceny w dolarach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, gospodarka dostała u nich lekkiej zadyszki ale to się niestety nie przełożyło widać na ceny. Złotówka tez nie najmocniejsza, ciekawe jaki procentowo lub kwotowo może być wzrost ceny ostatecznej projektu? Tylko czemu 3 rodzaje indeksów robione osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, gospodarka dostała u nich lekkiej zadyszki ale to się niestety nie przełożyło widać na ceny. Złotówka tez nie najmocniejsza, ciekawe jaki procentowo lub kwotowo może być wzrost ceny ostatecznej projektu? Tylko czemu 3 rodzaje indeksów robione osobno?

 

3indeksy powyżej power reverse sa innej długości niż pozostałe, ten pod oknem daty też jest innej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

nie wypowiadałem sie wcześniej w temacie projektu,ale uważam że pasek Cordovan to świetny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to nawet bym się cieszył z zegarka bez żadnego paska, i tak będę, i pewnie wiele osób też, zamawiał jakiś paseczek u któregoś z pasko-magików ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cordovanu Ci paskomagicy nie zrobią bo jest tylko 2-ch producentów na świecie tej skóry i zakup małej ilości nie jest opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cordovanu Ci paskomagicy nie zrobią bo jest tylko 2-ch producentów na świecie tej skóry i zakup małej ilości nie jest opłacalny.

No jak nie, kilku forumowych krawców szyje z cordovanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, kilku forumowych krawców szyje z cordovanu.

 

Jak pytałem ok roku temu, to się wykręcali. Coś się zmieniło ? Poproszę nicki chętnych do uszycia pasków z cordovanu. Niech zgłoszą się do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3indeksy powyżej power reverse sa innej długości niż pozostałe, ten pod oknem daty też jest innej długości.

To może ten pod oknem daty zrobić takiej długości, jak te nad wskaźnikiem rezerwy. Wtedy tylko 2 na zamówienie trzeba będzie robić ;)

 

I jeśli mamy szukać oszczędności, to zacznijmy od pudełka i paska, bo to najmniej istotne kwestie tutaj. Ja bym nie miał żadnego problemu z otrzymaniem gołego zegarka bez paska, jeśli to miałoby w czymś pomóc. Wiem, że to kiepsko wygląda, ale tonący brzytwy się chwyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić indentycznej dlugosci indeksu pod datownikiem bez sporej ingerencji w cały projekt bo albo trzeba by skrócić wszystkie indeksy do tego pod oknem, albo zmienić rozmiar tarczy ( samego zegarka). Początkowo ten indeks byl projektowany jako taki sam ale w miedzy czasie parametry reszty zegarka uległy zmianie i indeks ten aby wyglądał jako tako musi być takiej długości jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co bym zmienił to kolor tarczy daty w wersji niebieskiej i szarej, jakos mi to białe tło daty z niebieskim blatem się gryzą. Dołączam się do opinii, że bez paska i tak bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie kupił. Niech to będzie komplet. Cordovan jak najbardziej na miejscu. Nawet jak bym miał więcej zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski w większej ilości powinny wyjść taniej, nie róbcie scen :)

Wiem, że większość zmieni, ale oryginał to oryginał...

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Cordovan to cordovan i zanim zaczniemy demontować nieistniejące paski z wirtualnego jeszcze zegarka poczekajmy na ostateczne podliczenia QV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.