Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Na tym z białasem widać, że koronka stanowi świetny smaczek. Nie mogę się doczekać finału. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wstępne potwierdzenie od dostawcy pasków. Będą wykonane z włoskiego cordovanu garbowanego przy użyciu wyłącznie naturalnych składników warzywnych :-) , szyte ręcznie. Made in Germany.

 

Będą w standardzie w kolorze czarnym ( do wersji białej i niebieskiej zegarka ) oraz w kolorze mahoniowym do grafitowej.

 

Coś w ten deseń bez takiej wielkiej szlufki oczywiście! ( cena jak widzicie ponad 300zl):

http://shop.wornandwound.com/products/model-2-cordovan-mahogany

 

Ceny takich pasków to minimum 250zł ( jeśli chcieć kupić oddzielnie ). My dorzucamy się tylko 100zł do obecnej ceny zegarka. Czyli z 1100zl wskakujemy na 1200zł.

 

Będzie możliwość dokupienia dodatkowego paska ( prócz standardowego ) w okazjonalnej cenie 150zł.

Paski prawdopodobnie będą sygnowane VRATISLAVIA CONCEPTUM od spodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy link jest do paska o podobnym (mahoniowym) kolorze, czy przewidywanym kroju do wszystkich wersji tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie... Bo ten z linka jest fatalny wg mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy link jest do paska o podobnym (mahoniowym) kolorze, czy przewidywanym kroju do wszystkich wersji tarczy?

 

Tak, krój będzie podobny, odcień mahoniu będzie nieco ciemniejszy taki ciemny brąz o zabarwieniu mahoniowym. Oczekiwaliście minimalistycznego bez przeszyć po obwodzie. Więc tak to moze wyglądać. Może być też z przeszyciami klasycznym po całym obwodzie ale to i tak będzie atrapa bo cordovan jest 1 warstwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki na telefonie dzialam. Kiepsko mi idzie. W temacie steinhart post 4626. Jesli moge prosic o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tamte zdjecia sa słabe, nie mówię nie, ja sobie to bardziej tak wyobrazalem:

 

http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/0ac328d5e013ede688caf323a62291b1.jpg

 

Z klejonego cielaka tak się da, z cordovanu nie wiem. Ale taki zupełnie gładki pasek kojarzy mi się jednoznacznie z zegarkami modowymi typu CK.

Uważam że jakieś przeszycie musi być aby wyglądało to rzemieślniczo. A nie taki gładki pasek jak z drukarki. Nie przesadzajmy z minimalizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tamte zdjecia sa słabe, nie mówię nie, ja sobie to bardziej tak wyobrazalem:

 

http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/0ac328d5e013ede688caf323a62291b1.jpg

 

Podejrzewam, że te sznurowane udziwnienia nie wchodzą w grę, bo nijak nie będą pasowały do klimatu zegarka, a sam pasek, który zamieścił QV jest czysto poglądowy, żebyśmy mieli wizje kształtu i koloru ;)

 

Pasek z góry:

0ac328d5e013ede688caf323a62291b1_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z QV - zresztą nawet to przeszycie z linku jest interesujące. Ale o czym innym - skoro pasek ma wyglądać jak rzemieślniczy to pewnie raczej klamra niż motylek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zależy na niskiej cenie tego zegarka, więc zadowoliłby mnie nawet pasek z chińskiego smoka jeśli by to zbiło cenę, widzę jednak że jestem w mniejszości  ;), co do proponowanego paska to do mnie nie przemawia :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ja Cię strasznie przepraszam, ale moje dziecko powiedziało, że ten pasek jest brzydki jak kupa i ja się z nim zgadzam :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też interesuje przede wszystkim zegarek  , a proponowany  pasek wygląda marnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Tylko i wyłącznie taki cordovan (nie piszę o kolorze):
 

post-27944-0-31079100-1446323952.jpg

 

Kupiłem ostatnio w takim wzorze właśnie fluco. Genialny, a zapach, poezja :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie taki cordovan (nie piszę o kolorze):

 

attachicon.gifcordovan.jpg

 

Kupiłem ostatnio w takim wzorze właśnie fluco. Genialny, a zapach, poezja :)

 

Taki ma sens :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można będzie zamówić zegarek bez tego paska? Zupełnie on do mnie nie przemawia, a jeśli faktycznie kosztuje 250zl, to ja w tej cenie z pewnością znajdę coś co bardziej trafia w mój gust.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, ekspertem w paskowym fachu nie jestem, ale zamieszczony example wygląda moim zdaniem kiepsko. Przeszycia i dziurkowania wydają się odkształcać skórę (choćby była moczona przez tydzień w soku z oberżyny). Poza tym te przeszycia jakoś kompletnie nie pasują do wizji, która wydawała mi się przewodnią, ale może to tylko moje nieprawdziwe odczucia. Tak, czy inaczej, pasek ze zdjęć jest faktycznie  z charakteru rzemieślniczy, ale jakby przez czeladnika a nie mistrza wykonany. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.