Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie uparliscie na te paski... zamiast zamowic u Pattinich ladne paski, to teraz beda debaty na temat odcienia i nitki i stopnia zawoskowania, a potem 150 stron o klamrach...

Na koniec i tak kazdy sobie zmieni pasek wg wlasnego upodobania...

 

Czyż nie po to robimy forumowy żeby dyskutowac, debatować i się spierac?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako że są 3 kolory pasków, każda wersja bedzie miała przypisany jeden kolor paska, jeżeli tak, to ktory do ktorej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie uparliscie na te paski... zamiast zamowic u Pattinich ladne paski, to teraz beda debaty na temat odcienia i nitki i stopnia zawoskowania, a potem 150 stron o klamrach...

Na koniec i tak kazdy sobie zmieni pasek wg wlasnego upodobania...

Prawda, polać mu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z hezio+dtox. Kupilibyśmy paski od pattini za 50% tej ceny i byłoby ok. Może przy zakupie XX-set tych pasków zrobili by z cieńszej skóry. Patrząc na te zaproponowane przez QV paski, aż mnie krew zalewa że musze za to zapłacić taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Panowie przesadzacie z tym marudzeniem..
myślę że jeśli Pattini byłby w stanie zrobić takie paski za 50% ceny to Marcin by coś o tym wiedział..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można porównywać cielaka z końską skórą....

To są sample, ostateczny kształt paska moze się zmienić, będę się docierał z producentem. Ale pewne jest że wszystkich nie zadowolimy, bo jeden woli grube, drugi delikatne...

Ja tylko moge powiedzieć, że te Cordovany są mega wygodne i bardzo przyjemne dla nadgarstka i pachną skórą !! a nie klejem chińskim jak to ma miejsce w wielu paskach dołączanych np. do Hamiltonów itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info, że moga zrobić nam grubsze te paski ale wtedy przeszycie na około paska tzw. klasyczne.

Obecne paski mają 1,8mm grubości, to troszkę chyba mało, są wygodne i super leżą ale byłyby odpowiednie do zegarków o grubości max 9mm, a przy naszych 12mm moga wyglądać dziwnie. Także skłaniałbym się ku pogrubieniu ich czyli zrobieniu z 2 kawałków skóry.

Zaproponowałem grubość 2,5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Utrzymać cordovan - to ciekawszy wariant od cielaka - użytkowo i prestiżowo. Trzeba jednak dać sobie czas na ocenę różnych wariantów grubości, bo również sądzę, że nie zaszkodziłoby gdyby był grubszy. Mam jeszcze jedną sugestię. Może nie robić powłoki błyszczącej tyko satynową jak na pasku prezentowanym przez eye_lip.

 

post-53152-0-18659800-1447779363_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 mm i satynowy...te błyszczące wyglądają jak plastikowe :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Utrzymać cordovan - to ciekawszy wariant od cielaka - użytkowo i prestiżowo. Trzeba jednak dać sobie czas na ocenę różnych wariantów grubości, bo również sądzę, że nie zaszkodziłoby gdyby był grubszy. Mam jeszcze jedną sugestię. Może nie robić powłoki błyszczącej tyko satynową jak na pasku prezentowanym przez eye_lip.

 

attachicon.gifIpi3gk4 cordo.jpg

 

Też jestem za satyną! (błysk będzie z tarczy :) i to wystarczy.) I z tymi przeszyciami: Lepiej wygląda szerszy szew, tak jak na pasku prezentowanym przez eye_lip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyjechały sample pasków :-) zaraz zrobię foty, mrrrrr jak ładnie pachną :-)

 

Poproszę o informację jaka jest długość tych (lub planowanych) pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nici są zawoskowane od wew strony paska dlatego mogą wyglądac jak zszyta rana :-)

 

Regularnie zszywam rany i zawsze wygląda to lepiej niż na zdjęciach sampli pasków ;-)

 

A tak na poważnie to lepszy będzie 2 - warstwowy (grubszy) i nie błyszczący tylko satynowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski jak najbardziej są satynowe, szczerze bardziej matowe niż błyszczące, po prostu tak akurat na zdjęciu wyszły ale w realu jest satyna.

Poza tym tego zmienić nie można, bo skóra jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koninę psuć cielęciną?! Fuj! ☺

 

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly z cordovanu, ale od spodu moga byc wtedy stemple producenta skóry a raczej fragmenty stemplów co w sumie jest nawet smaczkiem. na paskach nomosa też tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już przygotowują nam nowy grubszy sampel.

Co do długości pasków, jesli bysmy chcieli długość na zamówienie to kosztuje to dodatkowo 500euro, co nie jest zbyt komfortowym rozwiązaniem.

 

Standardowo producent robi paski w 3 wymiarach:

 

S 105x65

L 118x75 ( ten wybraliśmy )

XL 128x85mm

 

XL wydaje się, że będzie za długi dla większości osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku L jest zbyt krótki i to sporo. Obecnie mam pasek 130x80 i ledwo zapinam. Co w takim przypadku?


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku L jest zbyt długi. Nie zapne się nawet na ostatnią dziurkę. Co w takim przypadku?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już przygotowują nam nowy grubszy sampel.

Co do długości pasków, jesli bysmy chcieli długość na zamówienie to kosztuje to dodatkowo 500euro, co nie jest zbyt komfortowym rozwiązaniem.

 

Standardowo producent robi paski w 3 wymiarach:

 

S 105x65

L 118x75 ( ten wybraliśmy )

XL 128x85mm

 

XL wydaje się, że będzie za długi dla większości osób.

 

Pytanie, czy kwota 500 euro o której wspominasz dotyczy wykonania pasków w innym niż standardowy rozmiarze czy też ewentualnie zamówienia u producenta powiedzmy 100 pasków L, 100 pasków S i 100 pasków XL. Gdyby można było zamówić różne rozmiary (z robionych przez tego producenta) bez dodatkowych opłat to byłaby dobra wiadomość.

 

Oczywiście pozostałaby kwestia organizacyjna zebrania zamówień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.