Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

S- to ponoć pasek damski.

 

Dobra ile osób chce XL ? ( czyli w nadgarstku ponad 20cm ) może zamówimy parę XL-ek, ale to znowu komplikacje dla nas przy wysyłkach trzeba bedzie pamietać co komu ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ja poproszę XL. Na samym początku jak projekt ruszył pytałem o rozmiar paska. Uspokoiłeś mnie, pisząc że na forum są osoby z większymi łapami :-) i że rozmiar to nie problem. A dziś rozmiar L mnie przybił...

A czy np po zadeklarowaniu danej liczby pasków XL dopisanie ich przy nickach na liście zakupowej ułatwiłoby wysyłkę?


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę XL - inny rozmiar to dla mnie bezsensowny wydatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie zacznie...

 

Dla mnie rozmiar L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy będą czytać ze zrozumieniem, to nic się nie zacznie... QV zadał proste pytanie - kto (ile osób ) potrzebuje XL... A nie "kto jaki pasek by chciał". Wystarczy czytać i pisać na temat a nie narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to rzeczywiście QV trochę więcej roboty będzie miał bo oprócz XL mogą pojawić się zamówienia na S......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 20 cm nadgarstek. Ciężko mi stwierdzić jaki pasek będzie lepszy. Spróbuje gdzieś przymierzyć... Chyba że ktoś mi podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz XL, dostalem info od producenta ze mozemy zamowic zarono L jak i XL, ale musze szacunkowo wiedziec ile XL-ek potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sampel tarczy przyszłego Formmeistera, białe nie dojechały więc prosze nie pytac gdzie są, pacany wysłały srebrny zamiast białego. Szary sampel mam ale zdjęcie tak fatalne, że absolutnie nic nie mogę o nim powiedzieć no może poza tym, że podziałka jest czarna a miała byc biała, ale to mój błąd bo przy zatwierdzaniu dziesiątek wersji tarcz nie zwróciłem uwagi, że w dokumantacji było black. No ale to się finalnie poprawi.

Trzeba się zastanowić nad grubością podziałki i liter napisu, ale to jak dostanę to do łapy bo na takich zdjęciach może przekłamywać.

Datownik jest wydłubany ręcznie w samplach, więc jego krawędzie są niedokładne, w finalnej produkcji okienka będą wycinane laserowo.

 

sampel.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!

Faktycznie tarcza, jak na renderach.

Mam nadzieję, że i szary będzie równie imponujący, jak wyrenderowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszła ta tarcza, wydaje mi się że podziałka wskaźnika naciągu powinna być cieńsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie, jeśli można coś w ogóle powiedzieć na podstawie tej fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz XL, dostalem info od producenta ze mozemy zamowic zarono L jak i XL, ale musze szacunkowo wiedziec ile XL-ek potrzeba.

 

Kurczę, miało być to:

prosze sie wpisywac tylko jslic chce sie XL, i od razu podawac kolor paska ( ciemny mahoń czy czarny)

 

OK, a jak ja wolę mahoń standardowej długości zamiast czarnego do niebieskiego to co? Bo jestem umówiony z innym kolegą na wymianę, ale dla nas obu lepiej pewno byłoby dostać od razu to co każdy chce, a nie zdejmować / wysyłać etc.? Da się?

SPRAWA JEST POWAŻNA  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej w wątku zapisowym zdeklarować się co do długości paska i koloru i od razu uzupełnić listę?

Jasne, ale takiej opcji jak dotąd to chyba nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałka wskaźnika naciagu za gruba. Na zdjęciu indeksy również wyglądają na grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlatego ją proponuję:) 

Dobór koloru paska do zegarka nie powinien być problemem, a biorąc pod uwagę wzrost kosztu zegarka, QV mógłby zaoferować nam trochę luksusu i kastomizacji B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałka wskaźnika naciagu za gruba. Na zdjęciu indeksy również wyglądają na grube.

Bierzeszbpod uwagę że zdjecie tarczy jest w dużym powiększeniu i w rzeczywistości wszystko będzie dużo mniejsze?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałka wskaźnika naciagu za gruba. Na zdjęciu indeksy również wyglądają na grube.

Myślę, że na ten temat to dopiero po porównaniu ze wskazówkami coś można mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się zdjęciem takiej jakości sugerować mam nadzieję, że w rzeczywistości wygląda to dużo lepiej. Na zdjęciu biała farba wygląda "tanio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tyle tanio, co pewnie przebija pod nią ciemna tarcza, jest za cienka warstwa białej farby tego na żywo tak nie widac bo wszystko będzie znacznie mniejsze ale zdjecia cyfrowe to "widzą"  To się załatwi, po prostu przejadą dwa razy po szablonie farbą. Już takie numery robiliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rozpocznijmy zapisywanie się na paski XL z podaniem koloru o co prosił QV by miał przybliżoną ilość.

1. Sachem - czarny

2.


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.