Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie tyle tanio, co pewnie przebija pod nią ciemna tarcza, jest za cienka warstwa białej farby tego na żywo tak nie widac bo wszystko będzie znacznie mniejsze ale zdjecia cyfrowe to "widzą"  To się załatwi, po prostu przejadą dwa razy po szablonie farbą. Już takie numery robiliśmy.

Tanio, czyli oszczędnie ale wiem, że nie z Tobą takie numery;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rozpocznijmy zapisywanie się na paski XL z podaniem koloru o co prosił QV by miał przybliżoną ilość.

1. Sachem - czarny

2.

Zróbmy to w temacie zapisowym a nie spamujmy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symetria napisów na dole tarczy, zbyt grube linie rezerwy....poza tym mało widać.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy to w temacie zapisowym a nie spamujmy tutaj.

 

Dla uporządkowania informacji zrobiłem listę dotychczasowych deklaracji związanych z paskami w rozmiarze XL. Proszę zainteresowanych o sprawdzenie i ewentualne uwagi/poprawki.

 

@michniknieadam - wypowiadałeś się w temacie, ale deklaracji co do XL nie widziałem, w związku z tym nie uwzględniam Cię na liście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szary chyba bardziej słoneczkowy będzie co? podziałka naciągu tak jak kiedyś tam pisałem wg mnie za gruba ale wydaje się trochę skąpo pomalowana, o indeksach się nie wypowiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy chyba są ok. Zależy jakie razem z wskazówkami zrobią wrażenie. Też sądzę, że podziałka za gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałka i jej grubość jest zgodna z wizualizacjami, więc dużo to kwestia zdjęcia, ale przyjrzę się temu dopiero jak będe miał tarcze w ręce co nastąpi niedługo.

Co do indeksów cieńsze już być nie mogły jeśli miały być metalowe, bo zwyczajnie pokrzywiłyby sie przy polerowaniu a i trzepieni które wchodzą w otworki na tarczy nie byłoby jak dolutować. To minimum. Jak chce się cienkie jak włos to tylko indeksy naklejane z folii srebrnej albo po prostu malowane. Wskazówki będą tylko ciutkę szersze od indeksów więc wszystko powinno dobrze wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacje wizualizacjami, ale podziałka nie wygląda jak cieniutka linia a trochę jak linia wyznaczająca pas awaryjny. Problem w tym, że oglądamy raczej kiepskie zdjęcie w dużym powiększeniu. Trzeba poczekać aż sample przyjadą, ale skoro i tak szara do poprawki to może na niej niech zrobią cieńszą linię podziałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może na podziałce rezerwy chodu zostawić tylko 1,2,3,4 bez cyfry 0. Wyglądało by to "lżej". Jak uważacie? W końcu przez 10 to można sobie przemnożyć w pamięci. Albo w ogóle zastąpić cyfry indeksami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cyfry w ogóle są niepotrzebne, wystarczy sama podziałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwowych ruchów, nie będę nic zmieniał dopóki nie zobaczę na własne oczy. Już nie raz się w ten sposób mocno zmyliłem. Wszystko idzie zgodnie z planem i ostateczny kształt każdego elementu zostanie dopracowany, po to robimy sample.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj na łapie zielone chrono - jeśli jakość nadruków z białej farby na niebieskiej tarczy będzie taka jak na zielonym chrono, to nie mam absolutnie żadnych uwag. :ph34r:

 

p.s. wiele przeglądarek internetowych umożliwia pomniejszenie oglądanej strony - można nieco zmniejszyć to zdjęcie i lepiej sobie wyobrazić proporcje tarczy. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, czy podziałka na białej tarczy będzie czarna czy szara? Na renderze bliżej jej do drugiej, a czerń i biel to (nie)kolory bauhausowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, czy podziałka na białej tarczy będzie czarna czy szara? Na renderze bliżej jej do drugiej, a czerń i biel to (nie)kolory bauhausowe.

Czarna, ale zobaczymy jak otrzymam tarcze, zawsze można zmienić jesli optycznie coś bedzie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. wiele przeglądarek internetowych umożliwia pomniejszenie oglądanej strony - można nieco zmniejszyć to zdjęcie i lepiej sobie wyobrazić proporcje tarczy. :rolleyes:

 

Oczywiście na kilka sposobów można to zrobić, ale nie o proporcje chodzi a o samą linię. Zmniejszając zdjęcie takiej jakości wszystko i tak się zaczyna zlewać. Poczekamy zatem na opinię QV i jego fotografie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rezygnacją z liczb na podziałce rezerwy, same indeksiki wystarczają w pełni.

A idąc za ciosem jeszcze ograniczyłbym Vratislavia Conceptum do samego VC.

 

Zostałby czysty bauhaus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rezygnacją z liczb na podziałce rezerwy, same indeksiki wystarczają w pełni.

A idąc za ciosem jeszcze ograniczyłbym Vratislavia Conceptum do samego VC.

 

Zostałby czysty bauhaus...

Nie myl minimalizmu z bauhausem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arek314

Ta, pewnie. A Omega winna skarżyć Orisa za inicjał. A mnie należy się dywidenda od kilku firm motoryzacyjnych za oznaczenia modeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myl minimalizmu z bauhausem. 

Masz rację - zamiast zbyt obszernego napisu u dołu tarczy nie powinno być samych nic nieznaczących liter lecz ascetyczne logo, znane nam przeplecione litery V i C; może wewnątrz łuku rezerwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rezygnacją z liczb na podziałce rezerwy, same indeksiki wystarczają w pełni.

A idąc za ciosem jeszcze ograniczyłbym Vratislavia Conceptum do samego VC.

 

Zostałby czysty bauhaus...

 

Trochę za późno się obudziłeś. Kwestie wyglądu już były omawiane i to co jest, to produkt finalny.

Kolejne ingerencje w wygląd tylko niepotrzebnie wydłużą realizacje, bo zrodzą kolejne dyskusje.

 

Wg mnie należy poczekać na opinię i zdjęcia QV, zaś faktycznie ewentualne korekty powinny dotyczyć kosmetyki - typu grubość/widoczność linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno się obudziłeś. Kwestie wyglądu już były omawiane i to co jest, to produkt finalny.

Kolejne ingerencje w wygląd tylko niepotrzebnie wydłużą realizacje, bo zrodzą kolejne dyskusje.

 

Wg mnie należy poczekać na opinię i zdjęcia QV, zaś faktycznie ewentualne korekty powinny dotyczyć kosmetyki - typu grubość/widoczność linii.

Nigdy nie dość dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na wybór koloru paska? Do niebieskiego zdecydowanie bardziej pasuje machoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeszcze dyskusja u podstaw trwa, ale nikt nie zastanawia się tak na prawdę jak wygląda proces tworzenia produktu. Zasadniczo  do niedawna sam się nie zastanawiałem, ale najlepiej sobie wyobrazić forum jak taką ptasią rodzinę- przekazaliśmy co mogliśmy w uwagach i głosowaniach i wielkim gwarze tysiąca dziobów, a teraz pisklę już dorosło (rozpoczyna się etap produkcji) i wyleciało z gniazda. Teraz pozostaje nam wołanie na puszczy i może coś tam się minimalnie zmieni, ale generalnie ten twór już żyje własnym życiem. Wciskanie go na powrót na siłę do gniazda skończyć się może zapóźnieniem w rozwoju lub w gorszym razie zgonem. Pamiętajmy że nie da się spełnić wszystkich zachcianek ani żeby każdemu pasowało. Teraz już rola matki natury (nie będę wskazywał palcami :) ) żeby nie wyszło nam brzydkie kaczątko tylko dorodny łabędź.

 

No może przesadziłem z tym porównaniem ale taką wizję miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.