Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Wciskanie go na powrót na siłę do gniazda skończyć się może zapóźnieniem w rozwoju lub w gorszym razie zgonem. Pamiętajmy że nie da się spełnić wszystkich zachcianek ani żeby każdemu pasowało. (...)

Oczywiście że nie wszystkim będzie pasowało ale nie widzę też problemów jakie miałaby tworzyć Nasza dalsza dyskusja. Nikt raczej nie zrezygnuje z powodu koloru paska czy grubości nadruku ale też nic nie stoi na przeszkodzie byśmy mogli podyskutować o ewentualnych niewielkich modyfikacjach np kolorze/długości pasków, obecności lub nie cyfr określających rezerwę... może się przecież okazać np ze 80% z Nas ma łapę XL..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W kwestii paska chciałbym rozmiar xl kolor mahon

 

Zapisz się w odpowiednim wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, paczki jeszcze nie zostały wyslane, czekam na wycene solidną przesylki importowej przed DHL juz 4ty dzien!

Ale koperta formmeistera jest zrobiona, koronka także, mam nawet zdjęcia ale są tak okropne że nie ma sensu ich tutaj wrzucać aby czytac potem niesłuszne komentarze.

Jeszcze tydzien wytrzymacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Prezydentem może przy okazji wizyty w Chinach odbierze paczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w wątku zapisowym można sobie teraz / chwilowo wybrać także kolor standardowego paska  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli pominąłem gdzieś tą informację...

 

Ile może wynosić różnica w długości pomiędzy paskiem L a XL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli pominąłem gdzieś tą informację...

 

Ile może wynosić różnica w długości pomiędzy paskiem L a XL ?

 

już przygotowują nam nowy grubszy sampel.

Co do długości pasków, jesli bysmy chcieli długość na zamówienie to kosztuje to dodatkowo 500euro, co nie jest zbyt komfortowym rozwiązaniem.

 

Standardowo producent robi paski w 3 wymiarach:

 

S 105x65

L 118x75 ( ten wybraliśmy )

XL 128x85mm

 

XL wydaje się, że będzie za długi dla większości osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo producent robi paski w 3 wymiarach:

 

S 105x65

L 118x75 ( ten wybraliśmy )

XL 128x85mm

 

XL wydaje się, że będzie za długi dla większości osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjechał mechanizm, więc w kopertę wsadziłem samą tarczę. Sample wskazówek widzicie :-) , ułożyłem tylko na tarczy dla zaprezentowania. Myślę, że wszystko do siebie pasuje. Na żywo tak jak myślałem napis na tarczy i linia rezerwy chodu są dużo szczuplejsze niż na zdjęciach. Nie wiem czy jest sens pocieniać jeszcze bardziej. Koronka formmeistera powinna mieć ostrzejsze moletowanie, trochę za bardzo Chińczyk poleciał polerką, no ale wiemy co poprawić. Ścianki koperty są tak cienkie że az trudno uwierzyć że to się trzyma kupy :D , to znak że wycisnęliśmy z tego zegarka absolutny max. Mechanizm jest duży w zasadzie pod zegarki 42mm, my daliśmy radę z 40mm. Koperta oczywiście nie jest cienka jak w Nomosie, ale udało się ją wysmuklić i jestem zadowolony.

 

blu1.jpg

blu2.jpg

blu3.jpg

blue5.jpg

blue6.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wczuć jeszcze zdjęcia z boku koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy białego!

 

Nie ma jeszcze sampli tarczy :-( , produkują się, bo te niemoty życiowe zrobiły srebrne zamiast białych :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Do kosza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska to jest docelowa, czy jakas testowa tarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś do przodu :) Pocieszam się trochę tym, że szkiełko zapewne nie jest docelowym (sporo odblasków na zdjęciu) a tarcza to tylko symboliczne odwzorowanie docelowej... Bo jakoś nie widzę słoneczka na tarczy no i te nadmiary barwnika w okolicach otworów... Natomiast indeksy wyglądają całkiem całkiem. A i lakier na sekundzie nie rzuca się jakoś bardzo w oczy. Na tych zdjęciach przynajmniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okno daty jest w samplu wycinane ręcznie, już to pisałem. Więc krawędzie mogą dziwnie odbijać światło. Finalnie będzie to wycinane laserowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

wrzuć monetę :P

Im szybciej pokażesz ostateczną wersję produkcyjną, tym szybciej wpłacę zaliczki za zamówione zegarki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co w Visie,trzeba czekac  :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko skala naciagu i napis vratilavia cocep razi, ale ufam ze na za wyglada to dobrze. Reszta cycus, tylko szara byleby była bardziej ostro sloneczkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wskazówka sekundowa nie miała dochodzić do końca indeksu? Na zdjęciach wygląda jakby była trochę krótsza. Kolor niebieskiej tarczy jest finalny? Nie uważacie, że trochę za jasny i powinien trochę bardziej wpadać w granat? Tutaj QV pokazywał trochę inny odcień niebieskiego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/97788-bud%C5%BCetowy-zegarek-forumowy-formmeister-w-stylistyce-bauhaus-ankieta-nr2/page-31?hl=movado  albo to kwestia zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wskazówka sekundowa nie miała dochodzić do końca indeksu? Na zdjęciach wygląda jakby była trochę krótsza. Kolor niebieskiej tarczy jest finalny? Nie uważacie, że trochę za jasny i powinien trochę bardziej wpadać w granat? Tutaj QV pokazywał trochę inny odcień niebieskiego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/97788-bud%C5%BCetowy-zegarek-forumowy-formmeister-w-stylistyce-bauhaus-ankieta-nr2/page-31?hl=movado  albo to kwestia zdjęć.

 

Mam nadzieję, że zartujesz. Przecież napisałem, że wskazówki połozyłem na tarczy a nie zamocowałem do mechanizmu, idealne ich położenie nie ejst możliwe. Wskazówki są wszystkie idealnej długości, muskają to co trzeba.

A jakie Ci zrobić zdjęcie, mogę Ci zrobić takie że tarcza będzie prawie czarna i takie że będzie smerfowo niebieska. Szlif fakt jest trochę za słaby - chociaż ten tez pewnie ma swoich zwolenników, na żywo nie ma się do czego przyczepić, a ja jestem dość czepialski typ. Wyszedł naprawdę elegancki zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.