Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niebieski się podoba, #3867 - moim zdaniem, przy tej tarczy - w zależności od kąta i oświetlenia odcień / refleksy będą się dość  znacznie zmieniać, co widać na zdjęciach także. Osobiście właśnie z tego powodu wybrałem akurat ten kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na pierwszych zdjęciach wyglądał trochę rozaczarowująco, ale na tych z #3882 powala na kolana. To chyba kwestia oświetlenia. Na pierwszych zdjęciach nawet koperta i indeksy mocco wpadają w żółto-złoty odcień więc odbiór był chyba nieco przekłamany.

Na ostatnich fotkach mamy piękny szlif, ciekawy odcień niebieskiego. Jeśli o mnie chodzi to można nic już nie zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście niebieski powinien być ciemniejszy, przydała by się fotka zrobiona w słoneczny dzień, ale to chyba nie prędko.. ;) a jak dekiel? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel to był pokazany w tym wątku post nr #3798. Chyba zmian w deklu nie ma, bo wyglądał ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sample tarcz. Jeszcze nie ostateczne ale seria2 powiedzmy :D . Ciemne tarcze dostały grubiej nałozoną białą farbę, dzięki czemu biały jest biały a nie szarawy. W ostatecznych samplach kreska power reserve ma być pocieniona o 1/3 , i ma być bardziej widoczny szlif na grafitowej i niebieskiej.

 

The_second_time_made_sample_for_blue.jpg

 

The_second_time_sample_for_blue.jpg

 

Chyba się oddalamy od tej tonacji niebieskiej tarczy, a szkoda, bo to był bardzo dobry kierunek i byliśmy już blisko rendera, który nas wszystkich zachwycił.

 

Mówiąc krótko - ciemniejszą niebieską Heniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na pierwszych zdjęciach wyglądał trochę rozaczarowująco, ale na tych z #3882 powala na kolana. To chyba kwestia oświetlenia. Na pierwszych zdjęciach nawet koperta i indeksy mocco wpadają w żółto-złoty odcień więc odbiór był chyba nieco przekłamany.

Na ostatnich fotkach mamy piękny szlif, ciekawy odcień niebieskiego. Jeśli o mnie chodzi to można nic już nie zmieniać.

 

Zgadzam się - odcień niebieskiego bardzo ładny, ewentualnie mógłby być troszkę głębszy (tzn ciemniejszy). Biały zapowiada się super, na pewno zyska po włożeniu do koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały superaśny :-)

Jestem już spokojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szary jest do d..y to proszę zapisać mnie na niebieski, zresztą zapisywałem się w opcji. Nie chcę zegarka który nie bedzie mi się podobał, na dodatek straci na wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wrażenia estetyczne z kontaktu (wzrokowego :) ) z tarczą są w tym zegarku absolutnie kluczowe i decydujące o końcowym zadowoleniu. Co innego np. VIS, tam czy tarcza będzie trochę bardziej zielona czy brązowa nie stanowi clou projektu. Dlatego ja też zgłosiłem akces na grafitowy z opcją biały. Choć aktualnie ten niebieski też kusi- ale zdecydowanie ciemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, to jeszcze nie są finalne wersje. Nie ma co już rezygnować.

QV - grafity wyszły aż tak do d... kitu? Wrzuciłbyś jakąś fotkę?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy sampel grafitowego i niebieskiego ale za miesiąc, ponieważ teraz następuje przerwa 16dniowa w pracy Chinskich dostawców z okazji China New Year a na same sample potrzeba 15dni roboczych. Potem po akceptacji sampli masowa produkcja 20 dni. Więc już wiecie kiedy spodziewac się zegarków.

oczywiste jest, że ja nie zaakceptuję słabo wyglądajacych tarcz. Nowe sample będa u innego dostawcy robione - więc raczej na pewno będa wyglądac inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dalej nie wiem jaki był ten szary? QV w Twojej ocenie szary powinien być bez szlifu? Tak zrozumiałem Twoje wcześniejsze wpisy, czy jest szansa na nadanie mu takiego sznytu jak w niebieskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że biała tarcza nie budzi zastrzeżeń. Czy można w takim razie zakończyć projekt z białymi, a na inne kolory wypuścić wtedy jak kolory tarcz będą satysfakcjonujące? Produkcja nowych sampli, akceptacja i ich produkcja to kolejne 2 miesiące. W tym czasie białe powinny już cieszyć nowych właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że biała tarcza nie budzi zastrzeżeń. Czy można w takim razie zakończyć projekt z białymi, a na inne kolory wypuścić wtedy jak kolory tarcz będą satysfakcjonujące? Produkcja nowych sampli, akceptacja i ich produkcja to kolejne 2 miesiące. W tym czasie białe powinny już cieszyć nowych właścicieli.

Dla mnie byłaby to super opcja - zapisany jestem na biały i niebieski, miałbym radoche 2 razy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie, że w ogóle takie pomysły przychodzą Wam do głowy :o , wszyscy dostaną zegarki w tym samym czasie, z różnych powodów których nie chce mi się wymieniać. Doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zBcJQWf.jpg?1

 

Uhh... uczy ten projekt cierpliwości, uczy. Mam tylko nadzieję, że za te półtora miesiąca dolar nie podskoczy do 5 zł.

 

 

dziwi mnie, że w ogóle takie pomysły przychodzą Wam do głowy

Mnie nie dziwi, też by mi przyszedł, gdybym wybrał biały. Co więcej, mimo że ja wybrałem grafitowy, to widzę same plusy takiego rozwiązania. No ale to takie gadanie sobie a muzom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że ja się denerwuję, wy już nie musicie :D , biorę pełną odpowiedzialność za drużynę :P

Pociesze Was, noszę Formmeistera już 2-gi dzień i nosi się fantastycznie :-) , praca nie poszła na marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ty nas nie pocieszasz, ty nas wkurzasz że możesz cieszyć się tym zegarkiem, a my musimy czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Byś fotek więcej wrzucił a nie posty zaczepne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze Was, noszę Formmeistera już 2-gi dzień i nosi się fantastycznie :-) , praca nie poszła na marne...

 

A jak mechanizm się sprawuje?

Dokładność, wydajność nakręcania itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm działa bez zarzutu, sekund nie policze odchyłki bo na zegarkach nie ma podziałki sekundowej :D , ale jest mnie więcej OK.

Wskaźnik rezerwy chodu tez prawidłowo wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie nadgarstkowe do tematu co masz dziś na ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.