Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancja francja Marcinie.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze do kompletu poproszę niebieski... Jeśli chodzi o ten grafitowy, to dla mnie na tych zdjęciach wyszedł dość "blady" pewnie szkło z AR trochę zmieniło odbiór tego koloru...

Dla mnie nie ma już takiego efektu "wow" jak przy zdjęciu samej tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pogody, więc nie ma efektu woow, dodatkowo jakaś zieleń z drzew się rzuciła na tarczę i trochę zaburzyła odbiór. Taki zegarek mocno odbija otoczenie, zbiera kolory z otoczenia więc trzeba uważać. Aparat takie rzeczy zbiera i rejestruje, w realu tego nie widać. Dlatego tego typu zegarkom zdjęcia powinno się robić w namiotach bezcieniowych gdzie nie ma żadnych odbić ścian czy zieleni które mogą zmieniać barwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorystycznie - klasa! poprosimy jeszcze o niebieski i dekielek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pogody, więc nie ma efektu woow, dodatkowo jakaś zieleń z drzew się rzuciła na tarczę i trochę zaburzyła odbiór. Taki zegarek mocno odbija otoczenie, zbiera kolory z otoczenia więc trzeba uważać. Aparat takie rzeczy zbiera i rejestruje, w realu tego nie widać. Dlatego tego typu zegarkom zdjęcia powinno się robić w namiotach bezcieniowych gdzie nie ma żadnych odbić ścian czy zieleni które mogą zmieniać barwę.

 

Zgadza się, miałem to samo starając się pokazać moje zadowolenie z posiadania robiąc zdjęcia z "ręki" VIS'owi bez baczenia na pełną gamę czynników zewnętrznych. Faktycznie, mimo, iż jest fajnie, to efektu WOW brak. Wierzę w jego pojawianie, gdy na żywo słynny już antracycik ucieszy me oczy :D  :D . Ale dekielek to bym zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nawet i pas mi nie przeszkadza;) wyszło super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale chyba dla mnie lekko za elegancki poczułem niepokój w duszy i oczami wyobrazi zobaczyłem go na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh! Dobry! Szary swietny. Dobrze ze zdazylem sie dopisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wszystko trwało, więc dałem sobie spokój ze śledzeniem tematu jeszcze w tamtym roku.

Mam pytanie - są jakieś sztuki do "wolnej" sprzedaży, czy pozostaje zakup z drugiej ręki?

Tak, czy inaczej - zwykle rotacja zegarków  na forum jest zawrotna, więc się za bardzo nie martwię B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia obejrzane - po szczękę lecę do piwnicy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze profil obejrzał.

 

Oprócz dupki naturalnie.

 

Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wyszedl :)

 

Nie moj styl co prawda, ale chetnie bym go zobaczyl na zywo :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary wygląda rewelacyjnie, choć patrząc po tarczach żadna opcja nie jest złym wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, powiedz, że masz już niebieski złożony, to wpadnę w sobotę odebrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie mam. Pisałem przecież, że koronek nam nie wysłali, wyślą dopiero Poniedziałek/Wtorek, dojadą po 3-4 dniach. Więc dopiero...no.

Tą jedną sztukę złożyłem używając koronki z sampla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wygląda zacnie. Jest szansa że założę go na komunię córki 15 maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że brakujące części przyjdą przy dobrych wiatrach pod koniec przyszłego tygodnia, raczej nie liczyłbym na taką szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku chciałem niebieski, a teraz jak zobaczyłem szary, to zastanawiam się czy niebieski to był dobry wybór :)

 

@QV Wiem, że pewnie sporo masz na głowie, ale można by do Ciebie podskoczyć i zobaczyć jak to na żywo wygląda ;) ?

To może się wymienimy bo niebieski wg mnie wyszedł the best a zapisałem się na szarego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może się wymienimy bo niebieski wg mnie wyszedł the best a zapisałem się na szarego

 

Tak jak pisałem, chętnie bym na żywo wcześniej zobaczył, bo na zdjęciach samego cyferblatu szary wygląda super, po złożeniu zegarka już nieco "przybladł". Niestety QV zignorował moje pytanie ;) 

Gdyby mi się udało zobaczyć oba na żywo i rzeczywiście szary byłby tak super jak na zdjęciach przed złożeniem, to możemy się wymieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo żyję a wy jeszcze audiencje chcecie urządzać...rydzyk fidzyk :D obie wersje są fajne, nie ma czego żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo żyję a wy jeszcze audiencje chcecie urządzać...rydzyk fidzyk :D obie wersje są fajne, nie ma czego żałować.

Oj tam od razu audiencja... nie oczekuję czerwonego dywanu czy też herbatki w miśnieńskiej porcelanie :D tak zaproponowałem, ale jak to problem, to wezmę to co zadeklarowałem, a może ktoś z Wro będzie miał szarego i będzie chciał pokazać :P to wtedy się zobaczy co dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na audiencję nie zapisywałem, jak kolega alleck się zdecyduje na zamianę to mogę wejść w ten układ. Moim zdaniem wystarczą dobre zdjęcia całości, z tych opublikowanych to górą jest niebieski co nie znaczy że w realu będzie taki sam, wiadomo że intensywność koloru, szlifu etc zależy od światła-kąta padania, intesnywności, barwy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Świetnie wygląda ten szary formmeister, ale mi brakuje jakiegoś małego loga/napisu na tarczy. Wiem, że takie są z reguły założenia bauhausowego stylu, ale taka pustka kojarzy mi się ze sterylnymi parnisami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.