Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cisza...

 

Znając życie tak jak przy VISie dostanę w ostatnim rzucie.

 

:(

 

Dla mnie to takie samo gadanie, jak "super, może będzie na moje X (tu wstaw urodziny, imieniny, rocznicę, święto państwowe, długi weekend)!" co w praktyce oznacza mało subtelny przekaz podprogowy "wiesz stary, jak będziesz montować tą pierwszą partię 30 sztuk, to wyślij i mi...koniecznie w pierwszej kolejności!"

 

Strasznie to słabe. Cierpliwości ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to takie samo gadanie, jak "super, może będzie na moje X (tu wstaw urodziny, imieniny, rocznicę, święto państwowe, długi weekend)!" co w praktyce oznacza mało subtelny przekaz podprogowy "wiesz stary, jak będziesz montować tą pierwszą partię 30 sztuk, to wyślij i mi...koniecznie w pierwszej kolejności!"

 

Strasznie to słabe. Cierpliwości ludzie.

 

Widzisz.

 

Wszystko jest ok, póki zamawiasz zegarek tylko dla siebie.

 

Ja w przypadku VISów czekałem miesiąc po wpłacie. Zegarki nie były dla mnie. Do tego otrzymałem nie ten kolor, co zamawiałem. QV ogarnął wszystko super w ramach swoich możliwości, ale niesmak u odbiorców pozostał. Tym bardziej, że użytkownicy poza forum otrzymali zegarki wcześniej.

 

Przy Foremce też mam zamówienie nie tylko dla siebie, a że z białymi jest obsówka ,to pewnie dostanę przesyłkę później.

 

Zatem proszę mi nie imputować "gadania" czy "braku cierpliwości". Tylko sobie narzekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam tak aby wysłać jak najszybciej jak największą partię zegarków. Nie ma tutaj żadnych specjalnych algorytmów, że ten zamówił dwa to wyślę mu szybciej niż temu co zamówił jeden, albo tego lubię bardziej a tego to już mniej :-) a ten to zapłacił mi szybciej wiec dostanie szybciej zegarek ( oczywiście jesli nie zapłacił to nie wyslę :P ale już priorytety daty wśród tych co już zapłacili nie są brane pod uwagę ). Nie mam po prostu czasu na selekcjonowanie kupujących. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał znaczy, że nie miałem konfiguracji zegarek/pasek dla niego, skończyły mi się wersje danego zegarka i na nową partie złożonych trzeba poczekać itd...

Gdybym zaczął brac pod uwagę indywidualne przypadki każdego forumowicza to wysyłki trwałyby 3 razy dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Hm, coś mi umknęło? Wpłaciłem zaliczkę na szarego, nie dostałem informacji o dopłacie, a tu się okazuje, że zegarki już są wysyłane. 

QV - ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki są już wysyłane, a zdjęć szaraka jak nie było, tak nie ma, w czym problem QV :( ?


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób zdjęcia szarego! On najładniejszy i zazdrość będzie zżerać tych, którzy zamówili inne kolory

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, kiedy było info o dopłatach, bo ja nic nie dostałem na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz.

 

Wszystko jest ok, póki zamawiasz zegarek tylko dla siebie.

 

Święte słowa... drinks.gif

 

 

Wysyłam tak aby wysłać jak najszybciej jak największą partię zegarków. Nie ma tutaj żadnych specjalnych algorytmów, że ... [...] Nie mam po prostu czasu na selekcjonowanie kupujących.

 

Nikt Ci nie każe selekcjonować - rozwiązania są dwa:

 

1. Można wysyłać zegarki w miarę ich składania - przecież każdy zegarek dla nas kosztuje tyle samo i w cenę każdej sztuki wliczony jest koszt wysyłki, nikt się nie obrazi jak zamiast jednej dostanie trzy przesyłki - w sumie przecież za trzy zapłacił ;)

2. Można poskładać wszystkie zegarki i dopiero wtedy rozpocząć wysyłkę, wtedy wszyscy zainteresowani dostaną przesyłki w miarę równocześnie i nie będzie gadania. ;)

Części z nas się nie śpieszy bo podchodzą do tematu takich zakupów inaczej niż ktoś kto kupuje jedyny zegarek, albo jeden z trzech - "dostawa" zegarka może być finałem dobrej zabawy, który nawet jak się odwleka to nie stanowi problemu, ale może też być wyczekiwanym z nerwową niecierpliwością zakupem... :)

 

QV i nie zrozum mnie źle - nie chodzi o to że ktoś ma do Ciebie pretensje, ale o kwestie organizacyjne i coś na kształt "poczucia sprawiedliwości"... i nie zniechęcanie forumowiczów do "pośrednictwa" w zakupie "dla kogoś"  :D  ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem doskonale, dlatego polecam informować znajomych, że terminy są "elastyczne" . Nie dziwcie się więc, że najpierw Formmeistery musiałem posłać za granicę bo tam już kąśliwe żarty sobie stroili z nas. Na szczęście same zegarki ich uciszyły.

Jesteśmy w trakcie całkowitej zmiany strategii prowadzenia projektów. Dlatego nowy projekt powstaje w tajemnicy i ujawniony zostanie dopiero gdy będzie zatwierdzony do produkcji a może nawet gdy już będzie fizyczny sampel, tak aby się nie okazało jak z Formmeisterem, że to co sobie namalowaliśmy nie jest osiągalne technicznie.

Od prezentacji projektu do finalizacji powinno upłynąć nie więcej niż 5 miesięcy. Nowe Chrono także mają być szanse w terminie. Być może takie podejście odbierze trochę zabawy forumowiczom ale uważam, że jest na typ etapie słuszną drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki są już wysyłane, a zdjęć szaraka jak nie było, tak nie ma, w czym problem QV :( ?

 

On istnieje. Wystarczyło przyjechać na VIII Spotkanie Zegarowe :P

 

post-6402-0-40752400-1464817802_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna się napinka robi, zupełnie niepotrzebnie.

 

Widzisz.

 

Wszystko jest ok, póki zamawiasz zegarek tylko dla siebie.

 

Osoby, którym grzecznosciowo zamówiłeś Foremki powinny cieszyć się że mogą być beneficjentem forumowe projektu nie będąc członkami forum, a nie narzekać ze chwile dłużej będą musiały poczekać...

 

Ja też zamówiłem min biały i tez będę czekał..cierpliwie :)

 

Wiem, że QV stara się jak może.

 

Co nie znaczy ze fair jest gdy wysyła się zegarki najpierw poza forum bo już marudzą czy się śmieją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w trakcie całkowitej zmiany strategii prowadzenia projektów. Dlatego nowy projekt powstaje w tajemnicy i ujawniony zostanie dopiero gdy będzie zatwierdzony do produkcji a może nawet gdy już będzie fizyczny sampel, tak aby się nie okazało jak z Formmeisterem, że to co sobie namalowaliśmy nie jest osiągalne technicznie.

Od prezentacji projektu do finalizacji powinno upłynąć nie więcej niż 5 miesięcy. Nowe Chrono także mają być szanse w terminie. Być może takie podejście odbierze trochę zabawy forumowiczom ale uważam, że jest na typ etapie słuszną drogą.

 

:angry:

Ja uważam, że właśnie współuczestnictwo w realizacji projektów było siłą marki Vratislavia. Te dyskusje nad każdym elementem zegarka, marudzenie nad tarczami, półroczna dyskusja czy datownik ma być okrągły czy kwadratowy... dla mnie miało to dużą wartość dodaną.

Nie ukrywam, że gdyby zegarki powstawały w takim trybie jak ma być to teraz to pewnie kupiłbym cos bardziej rozpoznawalnego - jakiegoś Japończyka czy klasycznego Tissota w podobnej cenie.

Mimo tego, że Formmeister powstawał w takich bólach przez 2 lata, a może właśnie dlatego, już na tym etapie ma dla mnie pewną wartość sentymentalną. 

 

Liczyłem, że co jakiś czas będą powstawały kolejne zegarki VC w różnorodnych stylach (np. pilot, diver, openheart, może coś w prostokątnej/kwadratowej kopercie) i na każdy z tych zegarków forumowicze będą mieli zdecydowany wpływ. A tak to nie wiem dlaczego mam wybrać VC a nie Seiko, Gerlacha i jakiś inny zegarek z półki sklepowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierzesz to co będzie ci się najbardziej podobało ;-)

 

Vratislavia, stała się nieco rozpoznawalna dzięki zegarkom forumowym, czas pójść dalej. Normalny biznes;)

 

Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze wciąż będą mieli wpływ na zegarek ale na jego ostatecznym etapie powstawiania, ( tarcze, wskazówki, koronka ) natomiast koperta czyli zasadnicza część zegarka musi być dopracowana wcześniej. Ten proces zajmuje zbyt dużo czasu a lata lecą, włosy siwe na skroniach zdążyły mi się pojawić. Szkoda marnować energii na jeden przewlekły projekt skoro w tym czasie można ją włożyć w jeszcze inny. Poza tym zegarek zanim ujrzy światło dzienne zdąży się opatrzyć. To tak jak z Alfą Giulią, Alfa tyle ją przygotowywała, tyle się o niej mówiło że jak już się ukazała to nie jest tak świeża jak by ludzie oczekiwali, po prostu przejadła się. Nowy nasz projekt myślę, ze będzie atrakcyjny dla wielu osób, sięgnęliśmy znów po sprawdzone piękno i trzy mocne punkty. Obecnie przechodzi on fazę akceptacji czy da się to zrobić, wymiany danych pomiędzy Chinami a Polską i poprawek. Czeka nas niedługo wydruk na drukarce 3d, a potem w stali. To zajmuje bardzo dużo czasu, szkoda podgrzewać atmosfery na forum jeśli by się okazało że jednak się nie da.

Zdumiewa mnie opinia że zamiast Vratislavii można kupić Seiko czy Steinharta. Owszem wszystko można, ale argumentów za Polskimi markami chyba nie muszę przedstawiać. To nie ejst tak ze to samo można dostać w innych markach i wybór ogranicza się do sentymentów.

Czy Seiko zrobi wam takiego VIS-a ? Czy jest na rynku Heritage Chrono w sensownej cenie?...podobne projekty powstały dopiero po naszym, wielu producentów dostrzegło potencjał w kolorowych wariacjach Chrono dopiero po naszym sukcesie. Każdy kto bacznie śledzi rynek to wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda marnować energii na jeden przewlekły projekt skoro w tym czasie można ją włożyć w jeszcze inny. Poza tym zegarek zanim ujrzy światło dzienne zdąży się opatrzyć. To tak jak z Alfą Giulią, Alfa tyle ją przygotowywała, tyle się o niej mówiło że jak już się ukazała to nie jest tak świeża jak by ludzie oczekiwali, po prostu przejadła się. Nowy nasz projekt myślę, ze będzie atrakcyjny dla wielu osób, sięgnęliśmy znów po sprawdzone piękno i trzy mocne punkty. Obecnie przechodzi on fazę akceptacji czy da się to zrobić, wymiany danych pomiędzy Chinami a Polską i poprawek. Czeka nas niedługo wydruk na drukarce 3d, a potem w stali. To zajmuje bardzo dużo czasu, szkoda podgrzewać atmosfery na forum jeśli by się okazało że jednak się nie da.

Zdumiewa mnie opinia że zamiast Vratislavii można kupić Seiko czy Steinharta. Owszem wszystko można, ale argumentów za Polskimi markami chyba nie muszę przedstawiać. To nie ejst tak ze to samo można dostać w innych markach i wybór ogranicza się do sentymentów.

Czy Seiko zrobi wam takiego VIS-a ? Czy jest na rynku Heritage Chrono w sensownej cenie?...podobne projekty powstały dopiero po naszym, wielu producentów dostrzegło potencjał w kolorowych wariacjach Chrono dopiero po naszym sukcesie. Każdy kto bacznie śledzi rynek to wie.

Wszystko to prawda. Ale w pewnym momencie przestaje to być projekt forumowy (od którego siwe włosy..) a zaczyna być po prostu projekt komercyjny.

 

Nikt nie ma Ci za złe, wiadomo było że albo po jednym ew. kilku projektach się zniechęcisz albo pójdziesz tą drogą. Wiesz już z czym się to je, masz kontakty..

 

Nie dziw się jednak, że te komercyjne projekty będą kupowane bardziej rozumem niż sercem, bo serca nikt w nie, w trakcie wielomiesiecznych ustaleń, nie włoży..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM :)

 

IMG 20160602 101845

 
Piękny i idealny. Rok temu dołączyłem do projektu bo wydawał mi się idealnym zegarkiem i w rzeczywistości nie zawiódł a nawet jest jeszcze lepszy. Kolor tarczy obłędny i niespotykany. Faktycznie żadne zdjęcia pewnie nie oddadzą jej uroku  Sorry za jakość zdjęcia ale robione na szybko komórką  drżącymi z podniecenia rękami. Wielkie dzięki QV za doprowadzenie projektu do końca bo kiedyś bardzo się wystraszyłem, gdy w pewnym momencie napisałeś że d*pa z projektu bo coś tam z Chińczykami jest nie tak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM :)

 

 

 

Piękny i idealny. Rok temu dołączyłem do projektu bo wydawał mi się idealnym zegarkiem i w rzeczywistości nie zawiódł a nawet jest jeszcze lepszy. Kolor tarczy obłędny i niespotykany. Faktycznie żadne zdjęcia pewnie nie oddadzą jej uroku Sorry za jakość zdjęcia ale robione na szybko komórką drżącymi z podniecenia rękami. Wielkie dzięki QV za doprowadzenie projektu do końca bo kiedyś bardzo się wystraszyłem, gdy w pewnym momencie napisałeś że d*pa z projektu bo coś tam z Chińczykami jest nie tak.

Gratulacje :)

 

Jestem bardzo ciekawy niebieskiej tarczy, białą i szarą dużo łatwiej sobie wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Czekam na swojego "szaraczka" ^_^


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

MAM :)

 

 
 
Piękny i idealny. Rok temu dołączyłem do projektu bo wydawał mi się idealnym zegarkiem i w rzeczywistości nie zawiódł a nawet jest jeszcze lepszy. Kolor tarczy obłędny i niespotykany. Faktycznie żadne zdjęcia pewnie nie oddadzą jej uroku  Sorry za jakość zdjęcia ale robione na szybko komórką  drżącymi z podniecenia rękami. Wielkie dzięki QV za doprowadzenie projektu do końca bo kiedyś bardzo się wystraszyłem, gdy w pewnym momencie napisałeś że d*pa z projektu bo coś tam z Chińczykami jest nie tak.

 

 

No fajnie to wygląda :) a udało by się Tobie wrzucić fotkę dekielka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) tylko nie wiem czemu jest do góry nogami, bo u mnie lokalnie jest właściwie.
 

IMG 20160602 111234

 

Kolor tarczy niesamowity... super odcień w ciemnym korytarzu oświetlonym świetlówkami. Dzięki za gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbstxxpxkrov.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne pudełeczko, ładne...

post-45555-0-89306600-1464861285_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę bardzo :) tylko nie wiem czemu jest do góry nogami, bo u mnie lokalnie jest właściwie.
 
 

 

Kolor tarczy niesamowity... super odcień w ciemnym korytarzu oświetlonym świetlówkami. Dzięki za gratulacje :)

 

Noo fajna dupka.. :) dzięki! pozostaje cierpliwie czekać na swojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo fajna dupka.. :) dzięki! pozostaje cierpliwie czekać na swojego :)

Według mnie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.