Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież QV pisał że białe tarcze przyszły felerne, pewnie poprawione tarcze jeszcze nie dotarły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niebieski <_< .

Białego jakoś nie widac.

Czyli QV robi tak jak z Visem,zaczyna wysyłkę od najbardziej udanych /tam był brązowy bez daty,,a potem reszta/a tu biały będzie na końcu.

 

No tak, spiskowa teoria :D , jakoś trzeba sobie wyjaśnić to że białe będą na końcu. Melduję, że składają się właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV - jasne, że zdjęcia przekłamują, ale prawie każdy na forum to wie. A brakowało zdjęć z róznych perspektyw to wrzuciłem.

Proporcje ma bardzo dobre, i jak napisałem - mógłby być cieńszy, ale jak się nie da to trudno - a i tak jest bardzo ok.

 

@ Krygo - mam jaszczurkę na innym zegarku, i choć pomysł fajny to jednak chyba ten łosoś... nie mam jeszcze rybnego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł :) trzeba przyznać że jest bardzo porządnie wykonany, nadruk na tarczy, indeksy, kolor (niebieski) świetny!
co do zdjęć to ja wiem czy przekłamują? zegarek jest nieco grubaśny nie ma co się oszukiwać.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV - jasne, że zdjęcia przekłamują, ale prawie każdy na forum to wie. A brakowało zdjęć z róznych perspektyw to wrzuciłem.

Proporcje ma bardzo dobre, i jak napisałem - mógłby być cieńszy, ale jak się nie da to trudno - a i tak jest bardzo ok.

 

 

Zgadzam się - gdzie nie spojrzysz to wszystko niebieskie. Kopertę trzeba oczywiście ocenić na żywo, ale chętnie popatrzyłem na tarczę. Dzięki Prezesso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - gdzie nie spojrzysz to wszystko niebieskie. Kopertę trzeba oczywiście ocenić na żywo, ale chętnie popatrzyłem na tarczę. Dzięki Prezesso.

Ja tam widziałem wszędzie czarno z przebłyskami niebieskiego :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł :) trzeba przyznać że jest bardzo porządnie wykonany, nadruk na tarczy, indeksy, kolor (niebieski) świetny!

co do zdjęć to ja wiem czy przekłamują? zegarek jest nieco grubaśny nie ma co się oszukiwać.. 

Pisane było fufdziesiąt stron temu, że na budżetowym mechu się nie da zrobić cieniasa, - wot żizn takaja - no ale jakby co - to kto bogatemu zabroni - wystarczy się rozejrzeć w jakimś jednym czy drugim  in-housie - i jest - tylko brać :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł. Szarak. Szybciej, niż myślałem Naprawdę jest bardzo ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda na meshu5346585_20160610_215222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niebieski <_< .

Białego jakoś nie widac.

Czyli QV robi tak jak z Visem,zaczyna wysyłkę od najbardziej udanych /tam był brązowy bez daty,,a potem reszta/a tu biały będzie na końcu.

 

Biały będzie NAJŁADNIEJSZY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szaro to się zrobili właściciele szarego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały będzie NAJŁADNIEJSZY!

 

Też tak uważam - niebieski i szary są O.K. ale ogólny happy end psuje okno daty - bo mamy prostą kopertę, sterylna tarczę na której absolutnie nic się nie dzieje (i tak ma być), stonowane wskazówki, świetny szlif i białą plamę datownika, która psuję harmonię...  Przy białej tarczy nie będzie takiego "kontrastu" okna daty i zegarek, moim zdaniem, będzie bardziej spójny.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Datownik w zegarku minimalistycznym, inspirowanym Bauhausem, musi być funkcjonalny, czyli czytelnie wskazywać datę. Dlatego biały z czarnymi cyframi jest ok w każdej wersji kolorystycznej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo to on ma kolor stalowy...

a po drugie to Daito jesteś w tej kwestii nieobiektywny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zgodzę, się z Daito, że biały kleks daty troszkę zaburza kolorystyczną spójność, chociaż i tak zegary są fajne :)

Nie pamiętam, czy też to kiedyś poruszałem, czy ktoś inny, ale wyszło, że mechanizm z kolorową tarczą daty byłby znacznie droższy, niż "uniwersalny" z białą tarczą i to chyba był główny powód, dla którego nie brano innych tarcz pod uwagę.

No ale zawsze można zagadać o to QV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, a jak tam z dokładnością Waszych chronometrów? Mój robi +3 sek. Na dobę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jakoś tak przeciętnie 5-6 sek. na plus - więc też jestem niezmiernie zadowolony  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa "zegarek" :-) :-) ;-)   kot by się uśmiał :-)) cos jak  sronosart z łodzi  :-))0 ( się usmiałem )

 

kot+by+si%C4%99+u%C5%9Bmia%C5%82.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znane są terminy kolejnych wysyłek?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są. dzisiaj poleciało kolejne 20szt, pojutrze poleci 40szt ( same białe ). Po następnym weekendzie kolejne 40szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.