Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam z tym problemu ;)

A Foremka jest super obiektywnie, po prostu na razie nie zaiskrzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu ;)

A Foremka jest super obiektywnie, po prostu na razie nie zaiskrzyło.

 

Daj mu szansę ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu ;)

A Foremka jest super obiektywnie, po prostu na razie nie zaiskrzyło.

 

zmień pasior! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek mi się podoba. To raczej kwestia innego zegarka który odebrałem kilka dni przed Foremką, i trochę przyćmił. Nikt nie kupi to zostanie, najwyżej komuś prezent zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki, już się pytałem, ale nikt nie odpowiedział - wskazówka rezerwy powinna pochylać się w stronę tarczy (tak, że końcówka przesuwa się niemal po tarczy), czy powinna być równoległa?

Bo nie wiem czy to po prostu błąd przy składaniu, czy pochylenie wynika z konieczności uniknięcia ocierania się rezerwy o wskazówkę godzinową....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sprawia wrażenie przechylonej i może faktycznie tak jest ale do tarczy jej jeszcze daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest prosto, ja mam lekko wygietą wskazówkę godzinową, trzeba się mocno przyjrzeć, ale jest. Niemniej jednak chyba reklamacji nie złożę, bo żal mi się rozstawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki bywają lekko pochylone, jest to specjalnie zrobione aby nie było kolizji z innymi wskazówkami. W tym werku wszystkie wskazówki są ekstremalnie blisko siebie.

Pisałem już o tym, że trudny i czasochłonny zegarek w składaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę podejrzewałem, ale wolałem się upewnić, czy nie daj boziu wskazóweczka się mi była zasmuciła i oklapła  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę podejrzewałem, ale wolałem się upewnić, czy nie daj boziu wskazóweczka się mi była zasmuciła i oklapła  B)

 

wskazóweczka to się zasmuci i oklapnie za jakieś 2h... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek mi się podoba. To raczej kwestia innego zegarka który odebrałem kilka dni przed Foremką, i trochę przyćmił.

Mógłbyś zdradzić co odebrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zdradzić co odebrałeś?

IWC 323902. Wiem, że porównywanie bez sensu, ale miał dla mnie pełnić tą samą funkcję: do koszuli business casual. Zegarków weekendowych mam kilka i następnego nie potrzebuję. Na bazarku słaby odzew więc wygląda że zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy porannej kawie niespodzianka, teraz mam i ja...

post-72249-0-98779600-1466152117_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Doszedł i mój, biały. Zaiskrzyło od razu. Już wiem, że będzie jednym z moich ulubionych i częściej noszonych.

 

Marcin, bardzo dziękuję za możliwość udziału w projekcie, doprowadzenie projektu do końca,.. no i przede wszystkim za zegarek! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem biały. Pierwsze wrażenie - świetny i wcale nie taki duży jak pisali. Zegarek jest perfekcyjny. Po dłuższych oględzinach nic bym w nim nie zmienił. Gratuluję teamowi świetnego projektu i świetnego wykonania. Nie jestem ekspertem, ale odnoszę wrażenie, że firmy, które robią wiele modeli zegarków muszą je jakoś różnicować, żeby było dużo modeli i różnicując trochę je psują, a QV zrobił jeden zegarek tego typu i jest on po prostu idealny dla mnie.

 

Aż chciałbym mieć też niebieski, ale poczekam na kolejne projekty, może na przykład bedzie kiedyś coś jeszcze prostszego, na przykład bez rezerwy, bez daty, bez sekundnika i bez przeszyć;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały doszedł i do mnie.

Jest naprawdę dobry,idealnie leży na ręce,ale to jednak nie moje klimaty.

Jak ktoś jest zainteresowany to sprzedam po kosztach.

Na razie nie chcę go dawac na bazarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój białas też w końcu dotarł. Podoba mi się, jest dokładnie taki jak miał być i nikomu nie oddam ;-) Korci jeszcze niebieski ale chyba poczekam do kolejnego projektu, pewnie będzie warto. Dzięki QV za całą ciężką robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DMR

Zegarek spełnia moje oczekiwania w 100 %. Dziękuję za udany (moim zdaniem dotychczas najlepszy) projekt VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł również mój biały egzemplarz. Jestem bardzo zadowolony. Jak sobie pomyślę kiedy zaczynaliśmy (a miałem przyjemność brać udział w projekcie od samego początku i pewnie jakiś mały wplyw na końcowy efekt miałem) to muszę przyznać że zżyłem się z tym zegarkiem jeszcze przed powstaniem wersji finalnej. Otwierając dzisiaj pudełko nie mogłem się powstrzymać od westchnienia ulgi. Jest taki, jaki miał być. Oszczedny w formie i elegancki. Poprostu piękny. Śmiem twierdzić, że z powodzeniem mógłby rywalizować z zegarkami z wyższej półki cenowej. Żadnych kompleksów.

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić i podziękować QV za wytrwałość i cierpliwość do naszych czasami krytycznych uwag i pomysłów. Dzięki Tobie znów można pochwalić się w towarzystwie polskim wspolczesnym zegarkiem automatycznym za rozsądne pieniądze wyglądającym bardzo klimatyczne. Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło dzisiaj. Dużo było pisane jaki fajny, więc może o pudełku:

Pierwsze słowa mojej lepszej:  "o, Bauhaus" -  nie musiałem tłumaczyć ideologii do tego zegarka.

Prostota przekazu zadziałała - gratulacje i dzięki za fajny projekt.

 

I +10 za czcionkę do "zaprojektowano w Polsce". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam...

Ponoć niebieskie wyszły pierwsze, a ja ... hm... wciąż ani widu, ani słychu foremki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka

Doszedł. Biały. Ascetyczniejszy niż przewidywałem. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja się zastanawiam...

Ponoć niebieskie wyszły pierwsze, a ja ... hm... wciąż ani widu, ani słychu foremki  :(

Mam tak samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyszły pierwsze 40szt. Składają się kolejne, po weekendzie kolejna transza ok 40szt a po kolejnym weekendzie ostatnia transza i wreszcie KONIEC ( No nie zupełnie bo za miesiąc będą już nowe Chronografy :lol:). Opisałem schemat kilka razy a wciąż dostaję pytania " a kiedy mój ?? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.