Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szary dotarł szczęśliwie i już przejechał się na spotkania służbowe. :)

Jest świetny. Brawa za projekt i wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o taki zegarek trzeba jakoś dbać, na przykład robić mu przeglądy/smarować? Czy bardziej służy mu chodzenie czy leżakowanie (jesli chodzi o trwałość mechanizmu).

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyszły pierwsze 40szt. Składają się kolejne, po weekendzie kolejna transza ok 40szt a po kolejnym weekendzie ostatnia transza i wreszcie KONIEC ( No nie zupełnie bo za miesiąc będą już nowe Chronografy :lol:). Opisałem schemat kilka razy a wciąż dostaję pytania " a kiedy mój ?? "

 

Widzisz,

tylko przykro się robi jak czekasz na swój zegarek i widzisz, że od paru dni na bazarze leży taki jak mój tylko....

Niby (wspólny) projekt forumowy, ja na swojego czekam, a za chwilę za pół ceny bezie z bazaru dostępny.

 

Nie mam pretensji do Ciebie, Marcin, ale inni użytkownicy mogliby się sensowniej zachować.

A w warunkach udziału w akcjach forumowych mógłby być czas zastrzeżony do bazarowej sprzedaży np. 3 tygodnie po ostatniej wysyłce.

Jak ktoś złamie zakaz - nie bierze udziału w 3 najbliższych akcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,

tylko przykro się robi jak czekasz na swój zegarek i widzisz, że od paru dni na bazarze leży taki jak mój tylko....

Niby (wspólny) projekt forumowy, ja na swojego czekam, a za chwilę za pół ceny bezie z bazaru dostępny.

 

Nie mam pretensji do Ciebie, Marcin, ale inni użytkownicy mogliby się sensowniej zachować.

A w warunkach udziału w akcjach forumowych mógłby być czas zastrzeżony do bazarowej sprzedaży np. 3 tygodnie po ostatniej wysyłce.

Jak ktoś złamie zakaz - nie bierze udziału w 3 najbliższych akcjach.

 

Tak. Zgadzam się. To taki "absmak". Uczciwość wobec innych, ich oczekiwań, zaangażowania się w realizację projektu - chyba wymaga trochę taktu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście tak tego nie widzę, ale w ramach dbania o dobrą atmosferę zdjąłem Foremkę z aukcji :)

A z tym "za pół ceny" to nie dawajcie oferentom pomysłów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum kilka lat i chociażby na przykładzie tego wątku widać, że produkty "premium" nie zawsze idą w parze z ich użytkownikami.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w jakiej cenie był wystawiony, że taki larum?

 

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji do Ciebie, Marcin, ale inni użytkownicy mogliby się sensowniej zachować.

A w warunkach udziału w akcjach forumowych mógłby być czas zastrzeżony do bazarowej sprzedaży np. 3 tygodnie po ostatniej wysyłce.

Jak ktoś złamie zakaz - nie bierze udziału w 3 najbliższych akcjach.

Zgadzam się, to byłby całkiem niezły pomysł, choć wydawało mi się to sprawą oczywistą.

 

Faktem też jest że Arek314 zdjął swojego z bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś kupił go przez serwis QV i nawet nie wiedział o forumowych debatach?

 

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może powinien dostać zegarek w ostatniej transzy wysyłek a nie np. pierwszej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast tych wszystkich proponowanych organizacyjnych wygibasów, nie wysyłać zegarków dopiero po zmontowaniu wszystkich sztuk?

Realizacja wysyłki tylu sztuk to 2 - 3 dni. Odpada wszelakie marudzenie, wszyscy dostają mniej więcej w tym samym czasie.

Magazynowanie nie powinno być problemem - gotowe sztuki w miejsce podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin już kiedyś tłumaczył, dlaczego osoby z poza forum otrzymują zegarki wcześniej. Więc po co znowu takie dyskusje.

A poza tym Arek wycofał ofertę z bazaru, choć wcale nie musiał. Uszanujmy to, nie uprawiajmy ostracyzmu i nie ciągnijmy bezpłodnych dyskusji.

Sprawa marginalna i jednostkowa, więc nie ma co kruszyć kopii. W przyszłości ma być to lepiej zorganizowane.

 

Miłego dnia.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast tych wszystkich proponowanych organizacyjnych wygibasów, nie wysyłać zegarków dopiero po zmontowaniu wszystkich sztuk?

Realizacja wysyłki tylu sztuk to 2 - 3 dni. Odpada wszelakie marudzenie, wszyscy dostają mniej więcej w tym samym czasie.

Magazynowanie nie powinno być problemem - gotowe sztuki w miejsce podzespołów.

 

Zzapraszam do mnie, jak uwiniesz się z 350 zegarkami w 3 dni to swój egzemplarz dostaniesz free of charge :lol:  . Spakowanie i przygotowanie do wysyłki 40szt to 2 dni, trzeba przed spakowaniem jeszcze raz obejrzec zegarek ( czy nie ma baboli ) dołączyć paragony, poprawić wkładkę pudełka ( chińczyk często powkładał je niedbale ) i dołączyć podbitą gwarancję sprawdzić czy nie było zmian w konfiguracji pasków - jeśli tak to przebrać w nowe wdzianka, sprawdzić czy nie było "rekomendacji" wysyłkowej tzn że w tych a tych dniach mnie nie bedzie, nie wysylaj itd ( jesli tak to nie ma sensu pakowac takiej osobie, skoro mogą te egzemplarze isc do kogos innego szybciej ), sprawdzic czy deklaracja z przelewu odnośnie wersji jest taka sama jak zapis na forum i czy na mailu lub na PW nie bylo zmiany. wreszcie spakować zegarek/ki, potem na drugi dzień sprawdzić czy nie bylo aktualizacji adresu ( czesto niestety adresy są zmieniane, wiec każdego i tak trzeba sprawdzić ponownie przed wysyłka, jedni pisza na pw inni w mailach..wklepać nowy adres do furgonetki, wydrukować etykiety, nakleić i czekać na kuriera.

 

Natomiast to jest ostatni projekt z takim rozstrzałem wysyłkowym. Kolejne projekty będą faktycznie szybciej rozesłane ( w ciągu max 2 tygodni ) najpierw zegarki zostaną złożone a potem już tylko pakowanie i wysyłki. Unikniemy frustracji a i dla mnie będzie wygodniej. Będę mógł najpierw spakować osobom które zamówiły kilka sztuk bo będę miał złożone wszystkie wersje pod ręką. Obecnie często jakiejś wersji mi zabraknie i nie mogę wysłać osobom które zamówiły kilka sztuk, wiec aby nie leżały mi zegarki to wysyłam je tym co zamówiły jedną sztukę aby wypchnąc jak najwiekszą ilosc zegarków :wacko: :wacko:  . A Ci którzy powinni dostać najpierw niestety w efekcie muszą dłużej poczekać. Jest to oczywiście niesprawiedliwe. Dlatego ten system jest do kasacji.

 

Dziś wyjedzie 25 paczek, jutro ok 15 paczek. Reszta w kolejny Wtorek i to będzie już finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie logistyczne.

I nikt nie ma do Ciebie Marcinie pretensji.

 

Arek też zachował się bardzo ładnie i zdjął Swój egzemplarz z bazarku.

 

Nie zmienia to faktu, że być może na przyszłość pewne rzeczy trzeba, przynajmniej w przypadku typowo forumowych zegarków, dokładniej doprecyzować (vide mega dokładny spis zasad przy ostatnich projektach na WUS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tak jak napisałem w podsumowaniu obecny system wysyłek jest niefajny i ja zdaję sobie z tego sprawę i obiecuję poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa od kuchni w przypadku Formmeistera? Jest kilkaset zegarków do złożenia, pisałeś ze proces jest bardzo skomplikowany.. Ile osób składa zegarki, ile dziennie? Ile ogarnia sprawę logistyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zzapraszam do mnie, jak uwiniesz się z 350 zegarkami w 3 dni to swój egzemplarz dostaniesz free of charge :lol: . Spakowanie i przygotowanie do wysyłki 40szt to 2 dni, trzeba przed spakowaniem jeszcze raz obejrzec zegarek ( czy nie ma baboli ) dołączyć paragony, poprawić wkładkę pudełka ( chińczyk często powkładał je niedbale ) i dołączyć podbitą gwarancję sprawdzić czy nie było zmian w konfiguracji pasków - jeśli tak to przebrać w nowe wdzianka, sprawdzić czy nie było "rekomendacji" wysyłkowej tzn że w tych a tych dniach mnie nie bedzie, nie wysylaj itd ( jesli tak to nie ma sensu pakowac takiej osobie, skoro mogą te egzemplarze isc do kogos innego szybciej ), sprawdzic czy deklaracja z przelewu odnośnie wersji jest taka sama jak zapis na forum i czy na mailu lub na PW nie bylo zmiany. wreszcie spakować zegarek/ki, potem na drugi dzień sprawdzić czy nie bylo aktualizacji adresu ( czesto niestety adresy są zmieniane, wiec każdego i tak trzeba sprawdzić ponownie przed wysyłka, jedni pisza na pw inni w mailach..wklepać nowy adres do furgonetki, wydrukować etykiety, nakleić i czekać na kuriera.

 

Natomiast to jest ostatni projekt z takim rozstrzałem wysyłkowym. Kolejne projekty będą faktycznie szybciej rozesłane ( w ciągu max 2 tygodni ) najpierw zegarki zostaną złożone a potem już tylko pakowanie i wysyłki. Unikniemy frustracji a i dla mnie będzie wygodniej. Będę mógł najpierw spakować osobom które zamówiły kilka sztuk bo będę miał złożone wszystkie wersje pod ręką. Obecnie często jakiejś wersji mi zabraknie i nie mogę wysłać osobom które zamówiły kilka sztuk, wiec aby nie leżały mi zegarki to wysyłam je tym co zamówiły jedną sztukę aby wypchnąc jak najwiekszą ilosc zegarków :wacko: :wacko: . A Ci którzy powinni dostać najpierw niestety w efekcie muszą dłużej poczekać. Jest to oczywiście niesprawiedliwe. Dlatego ten system jest do kasacji.

 

Dziś wyjedzie 25 paczek, jutro ok 15 paczek. Reszta w kolejny Wtorek i to będzie już finał.

Myślę, że powyższy post wszystko wyjaśnia!

 

Dziękuje Marcin. Czekam na przesyłkę Foremki i śledzić będę kolejne projekty.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napawają optymizmem i umilają oczekiwanie :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzałem, że szary to czarny koń tego rozdania.... Cieszę się, że go mam :) Mogę zajumać zdjęcie ?? Tapetę sobie zrobię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zzapraszam do mnie, jak uwiniesz się z 350 zegarkami w 3 dni to swój egzemplarz dostaniesz free of charge :lol:  ...

 

...gdyby tak zaangażować rodzinę...  ;)

No może, faktycznie trochę przesadziłem z tymi 3 dniami, aczkolwiek... gdyby tak...   Nie, nie, spokojnie czekam na swojego szarego. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są świetne - także "szarak" i "białas" :wub:  no ale mnie nie stać na taką ekstrawagancję - zapodaję zdjęcie mego...z sokowirówki

145426c91c3af20bmed.jpg

edytka - literówki, to przez emocje meczowe  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.