Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie pasków to również dyskutowałbym nad celowością przeszyć. Tutaj mój post, w którym proponowałem minimalistyczne paski:
 

Czy logo zostaje planowo na koronce? Była o tym mowa gdzieś w temacie, ale nie wiem czy to nadal aktualne.

 

 

Może coś minimalistycznego jak przy tych zegarkach?

 

%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%A9-%D9%83%D8%A7%D9victorinox-black-officers-automatic-leat1044205.jpg?1388517216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Zgadzam się z Walterem i Daito. Zostawmy wskazówki takie, jakie zostały pokazane w pierwszym poście.

Pasek z cordovanu doda szyku. Ale faktycznie taki pasek ma sens jeżeli będzie w cenie zegarka. Gdyby był czarny, koniakowy lub czekoladowy, to jest mi obojętne, czy z przeszyciami, czy bez. I tak będzie pasował. :)

Logo VC na koronce byłoby ok. Firmowa koronka zawsze odrobinę podnosi prestiż zegarka. Ewentualnie jakiś symbol nawiązujący do bauhausu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważacie, że lepiej mieć spokój niż coś poprawić by było lepiej...

 

Byle szybciej, byle szybciej, przecież nie o to chodzi.

 

Ja nie biorę udziału w projekcie, ale pewne zmiany mogłyby wpłynąć na moją decyzję o uczestnictwie i tyle.

 

Pomelepcić można, QV i tak decyduje.

 

A w grafikach przerobić indeksy na złote to tak naprawdę chwila, jeśli ktoś to robił w 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepiej, gorzej to rzecz gustu, ale nie odmawiajmy nikomu prawa do wypowiedzi. Jak pokazują wcześniejsze działania to całkiem przypadkiem mogą się urodzić ciekawe pomysły. Jak na tą chwilę te dyskusje IMHO nie mają wpływu na termin zakończenia projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przeciwny wolności wypowiedzi :)

Tylko jak historia pokazuje, gdzie dwóch Polaków, tam trzy decyzje...

Można zmieniać i rozmawiać o nieustalonych detalach, ale jeśli coś już jest....tak można bez końca.

Lepsze jest wrogiem dobrego ;)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zdania, że luźne dyskusje i rozważania w tym momencie niczemu nie szkodzą. Fakt faktem, że projekt ten rodzi się w bólach i mękach, ale na etapie na jakim się znajduje, opóźnienia nie występują z racji naszego niezdecydowania.

Oczywiście drastyczne zmiany nie są wskazane z racji tego, że gro osób zapisało się już na taki, a nie inny zegarek, ale niewielkie modyfikacje w obrębie tego co już mamy, jeśli tylko miałyby wpłynąć korzystnie na całokształt, dlaczego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zmiana koloru wskazówek według mnie zalicza się już do poważnych zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki nic jeszcze nie zostało skierowane do produkcji to można w zasadzie wszystko. Z resztą pewnych korekt można dokonać także po wyprodukowaniu sampla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie biorę udziału w projekcie, ale pewne zmiany mogłyby wpłynąć na moją decyzję o uczestnictwie i tyle.

 

 

To takie pierdo-lamento i tyle...

 

No to ja Ci powiem tak że ja biorę udział w projekcie, dlatego że jest taki jaki jest a zmiany mogłyby wpłynąć na moją decyzję o rezygnacji z udziału...  I co Ty na to????

 

Namawiając znajomych do udziału w projekcie podsyłam im grafikę z pierwszego postu - jakoś średnio widzę to że będę musiał im tłumaczyć że projekt się zmienił i dlaczego tak się stało...

 

Moim zdaniem wszelkie zmiany istotne w projekcie powinny być załatwiane do momentu gdy nie pojawi się lista zapisów - jak jest lista to zmian nie powinno być bo potem się okaże że ktoś dostanie zupełni inny zegarek niż ten na który się zapisał.

Weźcie pod uwagę jeszcze to że to nie jest chrono za 4-stówki tylko nieco droższy projekt i jeśli ktoś się deklaruje że wyda 1,2k to raczej chce wiedzieć na co już w momencie zapisu...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze chłopaki, zawsze przecież jest 200 kopert w zapasie więc można jeszcze jakieś wizje w przyszłości zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważacie, że lepiej mieć spokój niż coś poprawić by było lepiej...

 

Byle szybciej, byle szybciej, przecież nie o to chodzi.

 

 

Tak jeszcze dodam, bo lekko mi się tak dziwnie zrobiło... ten temat został założony 23 listopada 2013 roku - wiec jak chcesz coś poprawiać i się nad czymś jeszcze zastanawiać to weź pod uwagę średnia długość życia człowieka, która co prawda się wydłuża ale i tak może Ci braknąć czasu skoro 16 miesięcy przyjmujesz jako "byle szybciej"...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

No dobrze chłopaki, zawsze przecież jest 200 kopert w zapasie więc można jeszcze jakieś wizje w przyszłości zrealizować.

Fajnie, zróbmy kiedyś zegarek z rezerwą chodu, datą i dodatkowo z tarczą chronometryczną, tzn. w takim stylu:

xl1100786.jpg

Byłyby wszystkie przydatne funkcje na tarczy plus bardzo precyzyjne wskazanie pomiaru czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwi mogą powysyłać monity do tych co brali udział w ankiecie a nie zapisali się jeszcze, bo tak naprawdę tylko zamknięcie listy i wpłata zaliczek powstrzymuje nas  przed kolejnym krokiem w realizacji tego projektu. 259 osób oddało głos a zapisów jest +/- 110. 

Jak pisałem w grudniu, żeby wpłacać zaliczki/robić listę to mi się oberwało za niecierpliwość. Jak dobrze pójdzie do może po Wielkanocy zamkniemy sprawy finansowe. Jak znam życie to skończymy po majowym weekendzie.

 

Co do klamerki, mamy już logo na tarczy, to może pociśniemy teraz z czymś bauhausowym?

 

P.S. Visiarze mają swój gadżet. My też chcielibyśmy (?). Może to być również nożyk dżentelmeński (choć to pójście na łatwiznę), albo papierośnica, spinki albo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Visiarze mają swój gadżet. My też chcielibyśmy (?). Może to być również nożyk dżentelmeński (choć to pójście na łatwiznę), albo papierośnica, spinki albo...?

 

Taaaaa... stolik w kolorze tarczy zamówionego zegarka... :D:lol::ph34r:

 

bauhaus-chairfoto3.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo po wpisaniu bauhaus knife w google obrazy, pod koniec listy, wyskakują mi te stoliki :blink:

Spinki w kształcie naszego odrzuconego f przygarnąłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dodam, bo lekko mi się tak dziwnie zrobiło... ten temat został założony 23 listopada 2013 roku - wiec jak chcesz coś poprawiać i się nad czymś jeszcze zastanawiać to weź pod uwagę średnia długość życia człowieka, która co prawda się wydłuża ale i tak może Ci braknąć czasu skoro 16 miesięcy przyjmujesz jako "byle szybciej"...

 

I tak jest wszystko wstrzymane, więc co przeszkadza porozważać pewne opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jest wszystko wstrzymane?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosze, tu macie bauhausowy nozyk. Moze takie zamowimy?

 

ec39c8cf81a60199ff7f48aad9a7aad6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddychaj! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie peace :-) Taka polemika do niczego nie doprowadzi. Szkoda energii :-)


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest plan minimum aby projekt mógł wejść w fazę realizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 nozy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.