Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się obawiam, czy na białej tarczy będą dobrze widoczne srebrne wskazówki. I chyba to tylko mnie powstrzymuje przed dopisaniem się do listy. Swoją drogą oklepany niebieski, który w zależności od kąta podania światła zmienia kolor, też byłby ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205830_18497739.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Trochę się obawiam, czy na białej tarczy będą dobrze widoczne srebrne wskazówki. I chyba to tylko mnie powstrzymuje przed dopisaniem się do listy (...).

Nie obawiaj się. Mam takiego Zenitha, na którym wszytko świetnie widać. Wiem, że wskazówki są w nim grubsze, ale w Formmeisterze nie będą przecież cienkie jak włos. :)

01.1125.680.02.c490_main.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miliony zegarków na świecie z białymi tarczami i stalowymi wskazówkami nie mogą się chyba mylić. To wbrew pozorom normalne czytelne jak każde inne rozwiązanie. A jak ktoś ma problemy ze wzrokiem to powinien kupować piloty - piszę to całkiem poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, ładne noże, ale żaden do kopert... a przy okazji... wiecie, że mamy na forum wątek nożowy? ;)

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam siebie zacytuje....

 

 

P.S. Visiarze mają swój gadżet. My też chcielibyśmy (?). Może to być również nożyk dżentelmeński (choć to pójście na łatwiznę), albo papierośnica, spinki albo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinki do zegarka "garniturowego" pasują! Takie w stylu Bauhaus - miodzio! Chyba bym się do zegarka nawet dał przekonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebranąłem przez posty, jedna szkoda z zegarka za 800zl zrobił się zegarek za 1100zł niestety te 300zł mają dla mnie znaczenie a sam projekt bardzo ładny klasyczny idealny do koszuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, bez urazy, ale chyba nie oczekujecie, że QV będzie doglądał produkcji spinek do mankietów, zapinek do krawata, czy sznurowadeł do butów (a może i samych butów?). Spinki kupcie na allegro - są. Sprawdzałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy myślimy, że QV weźmie pod uwagę taki model biznesowy, który zakłada wprowadzenie do oferty gadżety około zegarkowe. Nie na zasadzie u mnie szwarc, mydło i powidło ale takie dodatki , które korespondują z danymi modelami zegarków. Tym bardziej, że sam wyszedł z taką inicjatywą przy okazji VISa, co IMO jest bardzo dobrą decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy myślimy, że QV weźmie pod uwagę taki model biznesowy, który zakłada wprowadzenie do oferty gadżety około zegarkowe. Nie na zasadzie u mnie szwarc, mydło i powidło ale takie dodatki , które korespondują z danymi modelami zegarków. Tym bardziej, że sam wyszedł z taką inicjatywą przy okazji VISa.

 

i nie ma czasu jej nawet dokończyć :(  , wszystkie pomysły są fajne ale dzień ma tylko 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wszystkie pomysły są fajne ale dzień ma tylko 24h.

No ale przecież możesz wstawać godzinę wcześniej :D :D :D

 

oczywiście to żart


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień może i ma tylko 24h. Ale za to tych dni jest cała wieczność :-) QV - planuj z rozmachem, na pokolenia! W ten sposób w świecie zegarków się prestiż marki buduje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

QV, możesz też golić się i jeść śniadanie przed spaniem. Wtedy jak wstaniesz, to już będziesz gotowy do produkcji spinek i sznurówek jako dżentelmeńskich dodatków do zegarków produkowanych po obiedzie. Bylebyś tylko na autobus zdążył.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

 

;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki nie muszą być dżentelmeńskie, dżentelmeński za to powinien być nożyk lub jak wolisz współczesną lingua franca folder knife lub EDC knife. Nie bardzo rozumiem po co te uszczypliwości i zabieranie głosu za QV.

Rzuciłem luźną propozycję, da się to wspaniale, nie da się też w porządku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chętnie odpowiem na pytanie zawarte w Twoim poście, i bez uszczypliwości. :) Uczestniczę we wszystkich trzech projektach Vratislavii, wszystkie sprawiają mi dużo radości, ale chciałbym, żeby zakończyły się sukcesem. Widzę, ile QV wkłada w nie zaangażowania i czasu i rozumiem, że kolejne pomysły będą tylko niepotrzebnie odwlekały realizację tych już trwających. I absolutnie nie chcę wypowiadać się za QV, on wie najlepiej, co jeszcze może wziąć na grzbiet. I chyba dał to do zrozumienia w ostatnim poście. :) Howgh! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę może się okazać, że cały projekt szlag trafi, bo tempo zapisów zdecydowanie osłabło. Może ktoś pokusi się (ja nie mam talentów odpowiednich) do zrobienia takiego banera zapisowego jak w przypadku VISa?

Myślę, że na innych forach np. butwbutonierce znalazłoby się paru chętnych. 

Mamy tam subforum, dodam w nim temat z odnośnikiem do formmeistera oraz w innych działach/tematach o ile administracja tego forum wyrazi zgodę jak i QV. Właśnie wysłałem zapytanie. 

QV mam nadzieję, że nie wyrywam się przed szereg.

 

P.S. Z tego co kojarzę, przy VISie nie zdecydowaliście się na opcję podglądu tematów dla niezarejestrowanych, czy tak w przypadku formmeistera też tak będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, wrzuć też w temat zapisowy aktualny projekt dekielka.

I może poglądowo jakiś obrazek lub dwa z wizualizacją koperty?

Ja znam projekt, ale jak ktoś nie zna, to chciałby pewnie zobaczyć jak najwięcej szczegółów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy poczekać na rendery VIS-a, potem zajmiemy się renderami Formmeistera. Projekt dekla ok, ale on został nałożony na zupełnie przypadkowy tyłeczek zegarka, nasz Formmeister ma nieco inaczej wyglądający tyłek ( mówie o kształcie dekla , uszu itd) i to trzeba będzie uwzglednic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę może się okazać, że cały projekt szlag trafi, bo tempo zapisów zdecydowanie osłabło.

na pewno jeszcze są osoby takie jak ja. Nie jestem pewien projektu, ale liczę na efekt końcowy i wtedy zapiszę się... Lub nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jeszcze są osoby takie jak ja. Nie jestem pewien projektu, ale liczę na efekt końcowy i wtedy zapiszę się... Lub nie

 

Teraz to już tylko rendery. Wszystko ustalone poza  paskiem i klamerką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy powinniśmy się martwić kursem dolara? Czy realizacja projektu jest tak odległa, że wahania na dzień dzisiejszy nie mają kompletnie znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.