Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda, to prawda, ale dla pewności wnoszę o dokument certyfikujący każdy egzemplarz, a potwierdzony Marcinową krwią tętniczą :D  :D. Wszystko ustalone i szczęśliwie obyło się bez żłobienia kopert.

Jeżeli ustalone (? - "i niech zostanie to powiedziane twardo") to może być żylną, żeby się nam nie wykrwawił i zapilotował jeszcze kilka takich projektów :)

A żłobienie ani na moment nie przyszło mi do głowy.

 

OT - a co z VIS-em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To róbmy certyfikat jeśli jest w cenie :D Będzie potęgował wrażenie "emejzingu" ;)

 

Może zaprojektujemy klamerkę do paska(zapięcie będzie zwykłe czy motylkowe)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat powieszę na łóżkiem, obok pamiątki z pierwszej Komunii Świętej oraz dyplomu za zajęcie pierwszego miejsca w szkolnym konkursie recytatorskim.

Na poważnie, to zabierzmy się za klamerkę i pasek (bez przeszyć oczywiście :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w kwestii limitacji najważniejsze jest by po wyprodukowaniu serii, pozbyć się wszystkich zaangażowanych w projektowanie i wytworzenie, tak by nie było niebezpieczeństwa wznowienia produkcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w kwestii limitacji najważniejsze jest by po wyprodukowaniu serii, pozbyć się wszystkich zaangażowanych w projektowanie i wytworzenie, tak by nie było niebezpieczeństwa wznowienia produkcji ;)

 

Matko .... a ja myślałem, że krwią podpisywanie jest ekstremalne a tu się eksterminacja szykuje :lol: :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w kwestii limitacji najważniejsze jest by po wyprodukowaniu serii, pozbyć się wszystkich zaangażowanych w projektowanie i wytworzenie, tak by nie było niebezpieczeństwa wznowienia produkcji ;)

QV - mam nadzieję , że masz dobrze ubezpieczony dom od pożaru :) :).

Heniek tez powinien się ubezpieczyć :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w kwestii limitacji najważniejsze jest by po wyprodukowaniu serii, pozbyć się wszystkich zaangażowanych w projektowanie i wytworzenie, tak by nie było niebezpieczeństwa wznowienia produkcji ;)

Musimy też wziąć pod uwagę  fabryki, które wyprodukują koperty, tarcze i szkiełka. Będą miały wszystko co potrzebne do wznowienia produkcji. Kto wie, może za rok lub dwa pojawi się jakiś chiński klon naszego FM. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy też wziąć pod uwagę  fabryki, które wyprodukują koperty, tarcze i szkiełka. Będą miały wszystko co potrzebne do wznowienia produkcji. Kto wie, może za rok lub dwa pojawi się jakiś chiński klon naszego FM. :D

 

Szczerze liczę że nadejdzie dzień kiedy przeniesie się produkcję na rodzimy ląd... Ale jeszcze nie dzisiaj i nie jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze liczę że nadejdzie dzień kiedy przeniesie się produkcję na rodzimy ląd... Ale jeszcze nie dzisiaj i nie jutro :D

byłoby najlepsze rozwiązanie aby wspierać polskie przedsiębiorstwa... Tego życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcję przenosi sie raczej do krajów, w których jest tania siła robocza. Nie życzyłbym nam, żebyśmy byli tanią siła roboczą. Wiec może lepiej życzmy sobie, żeby QV zarabiał coraz więcej na projektowaniu. Dla mnie ideałem byłaby sytuacja, gdybyśmy my Polacy potrafili sprzedawać za 20 000 zegarki wytworzone za 1 000 złotych w Chinach. Zadowolilbym sie tymi 19 000 i nie walczył o produkcję. Tylko bardzo luksusowe dobra warto produkować w bogatych krajach moim zdaniem.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Tylko bardzo luksusowe dobra warto produkować w bogatych krajach moim zdaniem.

Moim zdaniem jesteśmy tak bogaci i luksusowi, że już nawet poloneza nie produkujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są dwie strony medalu, bo tak na prawdę fakt, że produkcja w Chinach jest tania spowodował, że taka firma jak VC czy wiele innych w ogóle powstały. Moim zdaniem

możliwość produkcji w Chinach daje nam prace a nie odbiera, może nie setce ludzi ale ktoś otwiera firmę, zatrudnia grafika, księgową, robi stronę, pozycjonuje,  podpisuje umowę z kurierem, organizuje serwis, robi zakupy sprzętu i art. biurowych w pobliskim sklepie i w końcu z braku czasu zaczyna jadać na mieście.

Zawsze jest więc grono osób powiązanych i zarabiających na tym, że w Chinach można coś taniej wyprodukować. Gdyby wszystkie te firmy miały produkować w Polsce połowy z nich by nie było i połowa tych powiązanych ludzi nie miała by zarobku.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę 1 szt zaliczkować w tej chwili :-)  decydujmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli deklaracja gotowości do zaliczek ma przyśpieszyć realizację, to też jestem gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo będziemy bić pianę ?

Kiedy zamykamy temat i zaliczkujemy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z brązowym paskiem to najnowszy model. Oczywiście koperta na tych zdjęciach z komórki będzie wyglądać na bardziej mocarną niż faktycznie będzie bo powoduje to brak przezroczystego szkła i matowe powierzchnie wydruku 3d.

 

IMG_2286.jpg

IMG_2303.jpg

IMG_2304.jpg

IMG_2305.jpg

IMG_2306.jpg

IMG_2308.jpg

IMG_2309.jpg

IMG_2310.jpg

IMG_2311.jpg

IMG_2313.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chyba czarny, ale to tak na siłę głos. Pewnie kwestia jak jeden i drugi na dużej łapie leży. Bez mierzenia to jeden i drugi mi pasuje właściwie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zaokrąglony bezel do mnie nie przemawia, wyszedł z tego ponton nie zegarek, cała reszta fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ścięta luneta lepiej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny jak dla mnie może iść do produkcji. Wszystko mi w nim pasuje - i bezel, i koronka. Tego drugiego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny leży kiepsko na nadgarstku. Jakbyście go dostali to byście jęczeli. Ma bardziej płasko poprowadzone uszy.

Wypukłe szkło także będzie dodawało grubości... Nie wiem czy jest sens Was dalej pytac o zdanie, bo nigdy projekt nie bedzie ukończony, co chwila po kolejnych zdjęciach zmieniacie zdanie o 180stopni. Najpierw ze oooo luneta zaoblona super, po pokazaniu wydrukow 3d....oo nie, jednak ścięta lepsza. Można zwariować :-)

Jesli znowu zmieniamy na ściętą to wymaga to nowych renderów...czyli kolejne 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny leży kiepsko na nadgarstku. Jakbyście go dostali to byście jęczeli. Ma bardziej płasko poprowadzone uszy.

Wypukłe szkło także będzie dodawało grubości... Nie wiem czy jest sens Was dalej pytac o zdanie, bo nigdy projekt nie bedzie ukończony, co chwila po kolejnych zdjęciach zmieniacie zdanie o 180stopni. Najpierw ze oooo luneta zaoblona super, po pokazaniu wydrukow 3d....oo nie, jednak ścięta lepsza. Można zwariować :-)

Jesli znowu zmieniamy na ściętą to wymaga to nowych renderów...czyli kolejne 2 tygodnie.

 

QV ślij do produkcji;) nie pytaj!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - one się nie znają. Jaki ponton??? Zaokrąglona lepsza :D Rób chłopie po swojemu bo się nie doczekam - tylko zaliczki pobierz najpierw :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.