Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sirius - zostajesz jednomyslny skazany na banicję na tym forum za przyczynienie się do znacznego ubytku wzroku u wielu forumowiczów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za jakiś czas będzie można rozpoznać użytkowników forum ;) "o kolega też chciał zdecydować o wersji koperty" :D

0ca5d55cf627b06ef7f12661ca584a9c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirius - zostajesz jednomyslny skazany na banicję na tym forum za przyczynienie się do znacznego ubytku wzroku u wielu forumowiczów !!

 

Zawsze można wziąć stare przeglądarki slajdów 3D, ewentualnie co bardziej zamożni mogą skorzystać z wynalazków typu monitory 3D lub gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus lub tym podobne wynalazki.

Jak ktoś nie umie/lubi patrzeć zezem to można jeszcze obrócić miejscami obrazki i patrzeć równolegle- ale tak jest jeszcze trudniej moim zdaniem.

 

PS. Za parę godzin pokażę jeszcze inne rozwiązanie które nie wymaga żadnych sprzętów specjalnych do oglądania i mam nadzieję- zamknie wszelką dalszą dyskusję na temat geometrii.... Ale ileż pracy to wymaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze prościej.

 

trza zeza zrobić, tak bezczelnie aż będziecie widzieć trzy zamazane obrazki i czekajcie w tym stanie, po chwili wyostrzy się obraz środkowy w 3D.

łatwiej , szybciej i oczy tak nie bolą.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze prościej.

 

trza zeza zrobić, tak bezczelnie aż będziecie widzieć trzy zamazane obrazki i czekajcie w tym stanie, po chwili wyostrzy się obraz środkowy w 3D.

łatwiej , szybciej i oczy tak nie bolą.

Można pomoc sobie trzymając palec przed ekranem i ogniskujące wzrok na czubku palca. Palec należy przesuwać w przód i w tył aż będziemy widzieć dokładnie 3 obrazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wziąć stare przeglądarki slajdów 3D, ewentualnie co bardziej zamożni mogą skorzystać z wynalazków typu monitory 3D lub gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus lub tym podobne wynalazki.

Jak ktoś nie umie/lubi patrzeć zezem to można jeszcze obrócić miejscami obrazki i patrzeć równolegle- ale tak jest jeszcze trudniej moim zdaniem.

 

PS. Za parę godzin pokażę jeszcze inne rozwiązanie które nie wymaga żadnych sprzętów specjalnych do oglądania i mam nadzieję- zamknie wszelką dalszą dyskusję na temat geometrii.... Ale ileż pracy to wymaga!

 

Sirus... jest za***iście, nic już nie rób, mi wystarczy popatrzeć na każdy obrazek osobno żeby to stwierdzić, 3D sobie odpuszczę;) jaja sobie robimy najzwyczajniej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Za parę godzin pokażę jeszcze inne rozwiązanie które nie wymaga żadnych sprzętów specjalnych do oglądania i mam nadzieję- zamknie wszelką dalszą dyskusję na temat geometrii.... Ale ileż pracy to wymaga!

Nie trzeba parę godzin ale parę drinków :) Wszystko widać wtedy 3x w 3D :)

Dla mnie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiecej pytań po tej wizualizacji ...


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co grafit czy granat...? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna prezentacja bardzo dobrego projektu. Niczego nie tykać i nie szorować B) . Zatem co dalej QV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo tą wizualizacją otworzyłeś oczy niedowiarkom, pięknie! chapeau bas! :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niż dobrze. Oświećcie mnie, czy były dyskusje nad wersją kolorystyczną tarczy - ecru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizujmy bo nas wiosna zastanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy przy zaliczkach będzie ostateczna deklaracja co do wyboru tarczy, czy po samplach?

Sirius, super grafiki!

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaliczki od 1 sierpnia. deklracje koloru niestet juz teraz przy wplatach, ale kolory beda mocno zbieżne z renderami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, ja to zastanawiam się czy dwóch sztuk nie brać :)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę - już nic nie zmieniajcie :)

Mamy kompletny produkt finalny...

Do czasu wpłat pospamujcie o paseczkach ;)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.