Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

poważnie wybierałeś zegarek na podstawie paska?:)

No nie do końca :) Czasami logika wyboru "czegoś" nie jest oczywista albo mocno pokrętna :D

Mam jeden śliczny z niebieską tarczą i choć w tym projekcie model z niebieską wygląda uroczo to ostatecznie wybór był pomiędzy białą i szarą (bo nie mam nic podobnego do noszenia). A że nie mogłem się zdecydować i potrzebne mi przy okazji coś jeszcze na czarnym pasku to to przeważyło ;)

Edited by drimik

grafit i na brązowym i na czarnym wg mnie będzie ekstra. Przynajmniej mój będzie miał dwa;)

brąz świetnie się komponuje z grafitem, ale to prawdopodobnie nie będzie taki brąz jaki znacie, będzie lekko wpadał w czerwień - jeśli pójdziemy w prawdziwy cordovan.

.....Zapisałem się na Biały zegarek sugerując się zdjęciami, że posiada on czarny pasek. 

Na jakichś zdjęciach ten z Szarą tarczą widnieje z brązowym paskiem (a przynajmniej tak to wygląda na moim monitorze) i dlatego zrezygnowałem z tego koloru tarczy......

:)  :)  :)

Edited by pirx65

Chyba nie masz żony, skoro to dla Ciebie mało zrozumiałe ;) Albo wyskocz do Ikea, tam 3/4 dyskusji k+m ma podobny styl ;) Po prostu to ma być jakikolwiek zegarek (oprócz niebieskiego) z czarnym paskiem :)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

nie rozumiem uwag.... projekt fajny, zegarek wygląda super, potrzebny kolejny zegarek do skromnej kolekcji - wiec decyzja o zakupie...

każdy w jakiś sposób decydował o wyborze koloru tarczy i miał tam jakieś kryteria, warunki które zaważyły ze wybrał ten a nie inny... moje są do bólu praktyczne i tyle.

brąz świetnie się komponuje z grafitem, ale to prawdopodobnie nie będzie taki brąz jaki znacie, będzie lekko wpadał w czerwień - jeśli pójdziemy w prawdziwy cordovan.

do grafitu wspomniany przeze mnie oxblood. Mam portfel z chromoxela i wygląda zacnie! Coś pomiędzy ciemną wiśnią a ciemną czekoladą. 

nie rozumiem uwag.... projekt fajny, zegarek wygląda super, potrzebny kolejny zegarek do skromnej kolekcji - wiec decyzja o zakupie...

każdy w jakiś sposób decydował o wyborze koloru tarczy i miał tam jakieś kryteria, warunki które zaważyły ze wybrał ten a nie inny... moje są do bólu praktyczne i tyle.

Po prostu innych dziwi, że wybierasz wersję zegarka kierując się kolorem paska. Ja bym zapytał, czy są możliwości kombinacji pasków z zegarkami w obrębie dostępnych wersji, jeśli mi zależy na danej tarczy i danym kolorze paska :) A nie od razu skreślał i rezygnował ;)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu  ;)

O ile pamiętam to QV nadmienił, iż nie będzie problemu z dokupieniem paska. A w kwestii zmian konfiguracji może sam określi czy będzie to możliwe. Choć przyznam, iż wiśniowo-czekoladowy do grafitu mnie bardzo odpowiada.

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu   ;)

Zawsze można rzec, iż Centrala będzie miała spokój z prezentem gwiazdkowo-noworocznym dla załogi B) .

oj tam :) teraz mam większy problem jak uzyskać akceptację w "centrali" dla projektu  ;)

najlepiej spytać kolegi daktarina a jeszcze lepiej jego fanki ;)

Jeśli chodzi o paski, to trochę inspiracji jest w wątku o Nomosie:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102731-nomos-klub/

tutaj akurat mój Nomos po zmianie paska na ciemnogranatowy:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121944-nomos-tangente/

a tutaj Doxa grafic na cordovanie:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51947-nasze-nowe-nabytki-vintage/page-289?hl=grafic&do=findComment&comment=1266948

i jeszcze max bill na czarnym pasku z przeszyciem:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51947-nasze-nowe-nabytki-vintage/page-313?hl=%2Bmax+%2Bbill&do=findComment&comment=1310408

Konkluzja - bauhausowi w każdym kolorze ładnie :)

Przeszycie w cordovanie pasuje jak kwiatek do kożucha

Mysle ze tak szlachetną strukturę szkoda niszczyć przeszyciem i w dodatku robi sie wtedy taki nie bauchasowy ;)

+1 und klamerka zwykła, nie jakieś burżujskie wydumki.

Edited by kopeć

+1 und klamerka zwykła, nie jakieś burżujskie wydumki.

Pisz w jakimś jednym języku i bardziej konkretnie. Bo to jakiś bełkot jest.

No nie wiem, wydumka zalatuje mi jakimś mocnym rusycyzmem.

Więc mamy tu pomieszanie polskiego, niemieckiego i rosyjskiego czy innego ukraińskiego, plus jakieś matematyczne zagadki ;)

Przepraszam, ale to nie ja wysłałem te wiadomości, proszę moderatora o zbadanie sprawy.

Edycja: ostatni raz logowałem się o godz. 14.04 (wysyłałem wiadomość na priva) i dopiero teraz :/

Edited by oprzemyslaw

Nie wiem co powiedzieć - może, zluzujciemy krawaty, choćby na weekend, o przepraszam, koniec tygodnia  :rolleyes:

edyta: elastyczność to moje drugie imię...

Edited by kopeć

Guest

Proponuję przeczytać temat wątku. Więcej nie trzeba.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Panowie - jaka jest jego grubość? Bo wygląda jak ze dwa max bille?

Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.