Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Halo...

Pracujemy nad tematem... to nie taka łatwa sprawa wykonać tak jak pozwala technologia przy zachowaniu pewnych parametrów i wyglądu jaki wszyscy zdążyli polubić. Projekt jest w każdym razie opracowywany i wkrótce powinien być jakiś efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad tematem... to nie taka łatwa sprawa wykonać tak jak pozwala technologia przy zachowaniu pewnych parametrów i wyglądu jaki wszyscy zdążyli polubić. Projekt jest w każdym razie opracowywany i wkrótce powinien być jakiś efekt.

Oczywiście rozumiem to, jedynie chciałbym aby raz na jakiś czas rzucić publicznie garść informacji na czym stoimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem forum i dopiero co przeczytałem o Waszym projekcie. Jest fantastyczny. Czy jest jeszcze możliwość dołączenia? Jeśli tak to jak i komu można przesłać zaliczkę? I jaka jest aktualna orientacyjna cena końcowa? Z poważaniem,

 

Piotr Bazyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, w pierwszym poście jest link to tematu zapisowego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-ci raz poprawilismy projekt i kolejny raz polecial do Henia do analizy.

Trzymajcie kciuki, bo już siły nas opuszczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak trzeba to was poniesiemy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin & ska w nikogo tak nie wierzyłem jak w Was :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt. Te rendery na pierwszej stronie są aktualne po tych wszystkich korektach? Hmm szkoda, że wersja z białą tarczą nie ma niebieskich wskazówek. A tak Tisell bardziej mi się podoba właśnie ze względu na te wskazówki. Grafit pewnie fajnie wyglądałby na bransolecie. Mesh też będzie ciekawą opcją. Ten kolorek i design przypomina mi zegarki Hamiltona. Dobry jest. Trapez jest bezwzględnie najlepszy przy dacie w każdej wersji kolorystycznej, chociaż przy niebieskim sama data trochę za bardzo kontrastuje i rzuca się w oczy. Ostatecznie czytelność niebieskiego wydaje się najlepsza i chyba na taki bym się zdecydował. Nie zagłosowałem bo nie wiem czy można się jeszcze dopisać i po ile zrzuta :D?

 

PS. IMO WR50 w takim zegarku jest w zupełności wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz kilka postów wyżej. ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z przyjemnością poinformować że obecnie trwają ostatnie poprawki i ustalenia przedprodukcyjne, mamy z Marcinem nadzieję że teraz już wszystko przejdzie bez krzyku ze strony technologa wytwórcy. Gdy tak się stanie jestem pewien że podana zostanie stosowna informacja i wznowiony zostanie proces zamówieniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Gwiazdka będzie w tym roku :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Gwiazdka będzie w tym roku :)

Jak dzieci :-)

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałeś, że każdy facet to duże dziecko ?

Tylko ceny zabawek się zmieniają :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam obawy, czy na gwiazdkę będzie. Gotowe do rozesłania egzemplarze musiałyby być w PL juz na początku grudnia, a zostały tylko 3 miechy i nadal faza ustaleń, tyle, że końcowych :)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-ci raz poprawilismy projekt i kolejny raz polecial do Henia do analizy.

Trzymajcie kciuki, bo już siły nas opuszczają.

 

Kciuki w miarę możliwoścu trzymane, czekamy na informacje

 

loading.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tak trzymam aż mi zsiniały :D


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pewne postępy ale okraszone cierpieniem finansowym. Miyota podniosła ceny mechanizmów z serii High -Grade, znaleźliśmy pewne wyjście z sytuacji nie pogrubiania koperty mocno wypukłym szkłem, montując szkło lekko wypukłe ale z fazką na krawędzi. Szafir z taką fazką to kilkakrotnie więcej pracy dla producenta szkla niż szkło które w całości się chowa w lunetę. Samo szkło wyceniono nam na blisko 200zl :unsure: , fazka dodaje zawsze sznytu zegarkowi, ja ten element bardzo lubię...nie przepadam za szkłami idealnie zlicowanymi z bezelem. Taka fazka szczególnie przy bardzo prostym ascetycznym zegarku stanowi "smaczek" . Na razie jeszcze finansowo się dopinamy pod warunkiem, że nie wyjdzie nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interpretuję to jako dobrą wiadomość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pewne postępy ale okraszone cierpieniem finansowym. Miyota podniosła ceny mechanizmów z serii High -Grade, znaleźliśmy pewne wyjście z sytuacji nie pogrubiania koperty mocno wypukłym szkłem, montując szkło lekko wypukłe ale z fazką na krawędzi. Szafir z taką fazką to kilkakrotnie więcej pracy dla producenta szkla niż szkło które w całości się chowa w lunetę. Samo szkło wyceniono nam na blisko 200zl :unsure: , fazka dodaje zawsze sznytu zegarkowi, ja ten element bardzo lubię...nie przepadam za szkłami idealnie zlicowanymi z bezelem. Taka fazka szczególnie przy bardzo prostym ascetycznym zegarku stanowi "smaczek" . Na razie jeszcze finansowo się dopinamy pod warunkiem, że nie wyjdzie nic więcej...

Nie mogę sobie tego do końca zwizualizować ale ufam w twoje wyczucie smaku i estetyki. 

Obawiam się, że nim zrealizujemy zegarek, zdążę się wyprowadzić poza Europę. Jest możliwoś wysyłki poza Polskę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie tego do końca zwizualizować ale ufam w twoje wyczucie smaku i estetyki. 

 

 

Rzuć okiem na Certinę DS-1 ;)

Bardzo fajne rozwiązanie!

post-35535-0-54251200-1441744784_thumb.jpg

post-35535-0-54525900-1441744790_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwoś wysyłki poza Polskę?

Jasne!.

 

Panowie. Poniżej dwie propozycje szkła. Bardziej i mniej wypukłego ( ale o niestandardowym kształcie ).

Jeśli jest na pokładzie jakiś optyk, to proszę o "ekspertyzę" :D , czy takie nieregularne szkło nie będzie powodowało jakiejś dziwnej zmiany optyki tarczy. Tj, czy tarcza/elementy na niej się znajdujące widziana przez takie szkło nie będzie w jakiś sposób zdeformowana.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.