Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co bym zmienił to kolor tarczy daty w wersji niebieskiej i szarej, jakos mi to białe tło daty z niebieskim blatem się gryzą. Dołączam się do opinii, że bez paska i tak bym kupił.

Ta opcja była już omawiana . Wymagałoby to modyfikacji dysku daty w mechanizmie, co przy naszej skali produkcji jest w gruncie rzeczy nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda, że pasek każdy może sobie zrobić na zamówienie, lub dokupić, ale... wyprodukowanie zegarka bez paska?.. Wątpię, żeby QV się na to zdecydował. Byłoby to wypuszczenie produktu, który nie osiągnął ostatecznej formy zapewniającej jego podstawową funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie chciałbym otrzymać zegarek z paskiem, obojętnie jakim, ale wspólnie przedyskutowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poproszę z paskiem, nawet jeśli przekroczymy budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja była już omawiana . Wymagałoby to modyfikacji dysku daty w mechanizmie, co przy naszej skali produkcji jest w gruncie rzeczy nierealne.

 

Szprejem prysnąć i po sprawie  ;)

 

BTW: Przed tymi debatami dot. paska, to chyba jednak najlepiej poczekać na ostateczną wycenę kompletu, czyli zegar + pasek z cordovanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się powtarzam, ale ile on będzie miał grubości? To dla mnie ważne, bo jeśli wezmę to głównie do koszuli a zależy mi żeby pod mankiet się chował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, 14 to za dużo. Pięknie się zapowiada, może jeszcze się złamię, albo zapiszę się na biały zamiast planowanego niebieskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, 14 to za dużo. Pięknie się zapowiada, może jeszcze się złamię, albo zapiszę się na biały zamiast planowanego niebieskiego.

spokojnie wejdzie ci pod koszule. 13-14mm zegarki wchodza, wiec nie ma powodu, zeby ten nie wszedl :).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co Wy macie z tymi paskami. Od początku była mowa o paskach z cordovanu. Ja do grafitowego Formmeistera chciałbym dwa: czarny i brązowy...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wejdzie ci pod koszule. 13-14mm zegarki wchodza, wiec nie ma powodu, zeby ten nie wszedl :).

Gerlach Navigator nie pod każdą wchodzi a jest podobnego kształtu. Jeszcze zapisy nie są odmrożone, mam czas żeby przemyśleć temat, pewnie nawet koszule zdążę wymienić zanim będzie zrealizowany..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formmeister ma 12mm grubosci i ma obłości wiec będzie się wślizgiwał ładnie pod mankiet. Jutro powinnismy wznowić zapisy. Praktycznie wszystko już dopięte, jeszcze pracujemy nad lekką obłością wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak finalnie z ceną? Wiadomo już coś?

 

No paskomejker z niemiec sie nie odzywa, Filipowi dalem swoj numer, ma zadzwonić. Reszta naszych pasko-makerow napisała że nie podoła ze wzgledu na sbaba dostepnosc cordovanu oraz ze wzgledu na to ze w ciagu 2-3 miesiecy trzeba uszyc 300-350 paskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formmeister ma 12mm grubosci i ma obłości wiec będzie się wślizgiwał ładnie pod mankiet. Jutro powinnismy wznowić zapisy. Praktycznie wszystko już dopięte, jeszcze pracujemy nad lekką obłością wskazówek.

To super wiadomość! Teraz tylko kolor dobrać, bo na renderach wszystkie ładne i będzie drugi VC w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym utrzymanie ceny i zwykły pasek. Cordovan każdy może zamówić potem według życzeń.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze rozważyć pasek z chromoxelu, natomiast dywagacje o zegarku bez paska są niezbyt mądre. 

Na czym stanęło, pasek z przeszyciami czy gładki? Ja jestem za opcją bez przeszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No paskomejker z niemiec sie nie odzywa, Filipowi dalem swoj numer, ma zadzwonić. Reszta naszych pasko-makerow napisała że nie podoła ze wzgledu na sbaba dostepnosc cordovanu oraz ze wzgledu na to ze w ciagu 2-3 miesiecy trzeba uszyc 300-350 paskow.

Wychodzi na to że odbiór przesunie sie na luty/ marzec. To chyba dobra wiadomość bo bałem sie dłużej to potrwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja jest taka, że nie ma juz odwrotu :P, bo mechanizmy 9130 po 3 miesięcznym oczekiwaniu w kolejce powinny w Poniedziałek dotrzeć do Henia.

A więc....sytuacja powinna być już bardzo dynamiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostaniemy informacje znowu kiedy gdzie i ile wpłacić? Bedą jakieś maile czy gdzieś w wątku to będzie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, może, jak masz taką możliwość, to podsumuj proszę...

Troszkę to trwa, wiele informacji jest nieaktualnych, wiele się zmieniło i dobrze byłoby mieć wszystko w kupie - aby uniknąć wpisów typu a jaka grubość, a indeksy, a pasek....

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.