Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Miało być na Święta i tego się trzymajmy...

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Ja tam w temacie zapisowym widzę:

"Cena wersji limitowanej dla forumowiczów 1200zł ( przy założeniu że kurs nie przekroczy 4 PLN za 1 USD )

KIEDY FINALIZACJA? STYCZEN 2016"

Poza tym, w styczniu są różne święta... Wszystko zależy do tego jaki kto ma kalendarz  :P 

Szybkość, to dobra jest - jak się pchły łapie  :rolleyes:

Edited by kopeć

Dalsze płatności będą jeszcze dzielone na raty, czy już całość będziemy wpłacać?

Nie oczekuję podania daty dostawy z dokładnością do tygodnia, ale fajnie by było jakiś ogólny plan podać, bo chcę jakieś założenia budżetowe poczynić - czy będzie jedna rata, czy dwie, jeśli tak to kiedy, itp.

QV, daj jakiekolwiek info, żeby nie było zaskoczenia nagle, że "za dwa tygodnie dostawa, wpłacajcie ludzie szybko".

Popieram, tym bardziej że niektórzy jak ja są zapisani na VIS. I jak nagle sfinalizują się oba projekty to żeby nie było wpłacamy do środy 2kzł.

to najlepiej odkładać do skarbonki już teraz ;-)

Tak, może się zdarzyć, że oba projekty będą finalizowane w tym samym czasie. Stawiam na początek Lutego.

Każdy projekt to zaliczka i wplata koncowa, nie planuję rozbijania tego na mniejsze części - sprawiło by to zbyt dużo problemów organizacyjnych a już teraz ledwo to ogarniam.

Edited by QuadrifoglioVerde

Jakbym miał to bym pisał..

To raczej na luty nie ma co liczyć .....

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

W oczekiwaniu na Formmeistera taki produkt japońsko-chiński, ponieważ QV chyba kiedyś coś wspominał o kostce;)

20151010_cdc71e.jpg

Ją liczę na to, że jak już Formmeister się zmaterializuje przyjdzie pora na prawdziwego, bezkompromisowego bauhausa w kwadracie.

A będzie możliwość "pomacania" we Wrocławiu?

zobaczymy co oni wysłali najpierw. generalnie tak, ze 3 osoby już macały obecnego sampla koperty przy okazji odbioru osobistego chronografów.

Wyrażali się pozytywnie ( o ile byli szczerzy :P )

Tylko nie chciałbym też przyjmować masowych audiencji :D, bo szczerze powiem nie byłem na urlopie 3 lata i mam trochę dość i czekam na chwilę wytchnienia aby gdzieś uciec choćby na 3-4 dni i odpocząć.

Edited by QuadrifoglioVerde

Dobry pomysł. Chrono 3 się rozeszły, dobry moment żeby odpocząć i do dystrybucji Formmeistera się zabrać z pełnym zapasem energii.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.