Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bierzcie proszę pod uwagę, że to zdjęcia robione obiektywem macro, i wszystko wydaje się grubsze i szersze ( powiększone ) niż w rzeczywistości:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Rewelacja!

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Niepewność mię dręczy, bo zrezygnowałem z białego na rzecz szarego...... 3 mam kciuki co by kitajce szarą tarczę poprawili.

Fajnie by było zobaczyć zdjęcie nadgarstkowe oraz zestawione obok siebie wszystkie wersje

Fajnie by było zobaczyć zdjęcie nadgarstkowe oraz zestawione obok siebie wszystkie wersje

Dobrze Kolega gada :)

Tyle tylko, że szara i niebieska są nie za very, a tylko biała przeszła pozytywnie weryfikację QV.

Więc porównywanie obecnych próbek byłoby krzywdzące dla dwóch pierwszych :)

Czekałem na te zdjęcia i mówiłem sobie, że jak będą ładne, to się w końcu skuszę na białą wersję. No i mnie masz QV. Zapisuję się na listę. :)

W jednej obecnie kopercie trudno będzie zestawić wszystkie wersje obok siebie na raz ...ale można zestawić trzy zdjęcia...

Biel rządzi! Przepraszam za pytanie ale nie jestem w temacie od początku: Ile za ten zegarek wychodzi złociszy?

Zawsze można przeczytać 1. post tematu zapasowego ;)

Chciałbym się zapisać na bielika. Ale nie wiem, jak. Nie widzę żadnej ankiety. Ktoś/ coś pokieruje mnie?

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Jest pięknie :)

Ale, o czym już kiedyś wspominałem, wyrzucił bym z tarczy cyfry przy rezerwie. Jeszcze bardziej uprościło by to tarczę dodając projektowi jeszcze więcej elegancji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.