Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Marcin, to może następne w 100% Made in EU? :ph34r:

Chętnie Michał, tylko że mając doświadczenie z prowadzenia projektu Squale gdzie na zegarek za 3 tys, było 36 chętnych na forum...nie widzę tutaj możliwości.

Albo nie było by to atrakcyjne cenowo albo za duże ryzyko finansowe. Pomnóżcie sobie cenę zegarka razy sztuki, będziecie wiedzieć o jakich pieniążkach rozmawiamy.

Szwajcarski czy niemiecki producent też nie zrobi 300 kopert no może zrobi ale koszty będą straszne. Tarcze w Szwajcarii to minimum 10-krotność ceny tych obecnych.

Znam ceny, znam dotawców, sprawdzałem. To ma sens tylko jeśli chce się wyprodukować minimum 1000zegarków, a ilu będzie chętnych na zegarki za min 2000zl ? Nawet jeśli projekt będzie rewelacyjny to max 100-200 osób. kto skredytuje resztę ?

Edited by QuadrifoglioVerde

Guest bart8

A kierunek Korea? Np. taki tisell zjada parnisy na śniadanie, cenowo również rewelacja i z tego co czytałem na wuś produkują wszystko w ich kraju, nie w Chinach, więc może z nimi można nawiązać współpracę o ile to możliwe i opłacalne, wybiegając w przyszłość dalszych projektów...

Edited by bart8

nie no, jasne, że nie teraz. Ale dobrze mieć i taki rozwój wydarzeń na horyzoncie. ;)

Poza tym chyba niezłym półśrodkiem, a może i optymalnym rozwiązaniem byłoby branie sprawdzonych elementów od Heńków (koperty? dekle? szkła?), a innych z EU (werki?).

Chociaż skoro prawie cały świat mikroproducentów stoi na azjatyckiej myśli technologicznej, z pewnością nie mogą się mylić. :D

Tylko taki mikroproducent istniejący krócej niż VC i mniej pewny za Formmeistera krzyknie 500 € to jest z czego dzielić. Widać jak nudne i wtórne projekty na kickstarterze żądają 400$ we wczesnym stadium projektu.

Jeszcze raz spróbuję zrobic risercz na rynku w poszukiwaniu nowych dostawców. Zobaczymy, rynek się cały czas zmienia, może otworzą się nowe ścieżki.

Czyli zaczynamy od zera z projektem w reku? Czy cos jednak zostalo dobrze zrobione?

Czyli zaczynamy od zera z projektem w reku? Czy cos jednak zostalo dobrze zrobione?

Nie no :D piszę o przyszłości. Obecne projekty są na ukończeniu.

mi się przestało spieszyć jakby co;) wydałem kasę na foremke w zeszłym tygodniu;P

Pozostaje tylko mieć ufność w QV.

Lepsze opóźnienie, niż kłopot z werkiem (@VIS) albo niezadowolenie z jakości elementów.

nowe sample są, ale szary nadal budzi mój niepokój wpada w odcienie brązu. Badam samodzielnie nową ścieżkę dostaw tarcz jako plan awaryjny.

Niebieski jest akceptowalny.

Niebieski jest akceptowalny.

I teraz się zastanawiam:

Niebieski jest akceptowalny :)

Niebieski jest akceptowalny :|

Niebieski jest akceptowalny :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pokaż szarego, czasami lepiej poczekać dużo dłużej ale byc w 100% zadowolony

Niebieski akceptowalny - w ustach QV brzmi jak pochwała; ale "szary nadal budzi mój niepokój" jest niepokojące...

co to znaczy blady ? , jest taki jak dokładnie miał być. oczywiscie trzeba brac poprawkę na zdjęcie z telefonu komórkowego. Tyle razy to powtarzam.

Edited by QuadrifoglioVerde

Co to znaczy blady? Nie rzecz w tym co i ile razy powtarzasz i czym wykonujesz fotografie i na co mamy brać poprawki. Zwyczajnie interesuje mnie czy to na co patrzysz pokrywa się z obietnicą zawartą w renderze. Jeśli tak, to wszyscy będziemy zachwyceni.

Na moim ekranie rendery wersji "blue" są granatowe.

Tymczasem sample wpadają w kolor morski.

Czy tylko tak na moim ekranie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.