Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

no właśnie , mi też czegoś na tarczy brakuje ,chociaż zegarek wygląda dobrze , o dziwo w starych zegarkach bauhausowych loga zwykle są

są ale nie ma w nich power reserve która jest motywem dominującym tam gdzie zwykle jest logo. Były propozycje umieszczenia logo na tarczy na etapie projektowym i zostały zdecydowanie odrzucone przez forumowiczów. Viva Demokracja!

Edited by QuadrifoglioVerde

ok możesz wpaść ale za 2 tygodnie.

Odezwę się zatem za około półtorej tygodnia na prv. i podasz mi jaki termin Ci będzie pasował. Dzięki !

Świetnie wygląda ten szary formmeister, ale mi brakuje jakiegoś małego loga/napisu na tarczy. Wiem, że takie są z reguły założenia bauhausowego stylu, ale taka pustka kojarzy mi się ze sterylnymi parnisami ;)

To nie sterylność kolego, to czystość formy :D

Odezwę się zatem za około półtorej tygodnia (...)

Yyyy, kiedy? :blink:

Zegarek wyszedł bardzo dobrze, choć w tym świetle jakoś tak troszkę blado ;)

Już nie mogę się doczekać...

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Ja już dostałem maila, z samego rana przy porannej kawie Foremka opłacona.  :)

Oczywiście dziabnąłem się w tytule przelewu  :wacko:

Forumowiczom wiadomości odnośnie wpłat będę wysyłał w przyszłym tygodniu.

Czekamy, zmontuj do kupy, przetestuj i ...wpłacamy  :)

Only vintage ....

Po oględzinach VS już nie mogę sie doczekać "Foremki" ;p I oczekuję takiej samej perfekcji wykonania. :)

Czyli są już koronki? To może w wolnej :lol: chwili dało by się złożyć niebieskiego w celach prezentacyjnych?

Czy jest już po weekendzie? :)

Wyczekiwanie jest dezorientujące

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak rozumiem wszystkie siły i środki skupione są teraz na składaniu zegarków i stąd pewnie ta głucha cisza. Rozumiem to i nie chciałbym przeszkadzać. Cierpliwie zaczekam.

Ale gdyby była pojawiła się wolna chwila to byłbym wdzięczny za odpowiedź na moją wątpliwość.

Zamawiałem zegarek oraz dodatkowy pasek przez stronę VC a więc poza forum. Otrzymałem już maila z informacją o kwocie dopłaty za zegarek ale ani słowa o dopłacie za pasek. Czy te kwestie będą realizowane w dwóch turach ? 

Hmmm. To klienci zewnętrzni mają info szybciej niż forumowi? Ciekawe...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak rozumiem wszystkie siły i środki skupione są teraz na składaniu zegarków i stąd pewnie ta głucha cisza. Rozumiem to i nie chciałbym przeszkadzać. Cierpliwie zaczekam.

Ale gdyby była pojawiła się wolna chwila to byłbym wdzięczny za odpowiedź na moją wątpliwość.

Zamawiałem zegarek oraz dodatkowy pasek przez stronę VC a więc poza forum. Otrzymałem już maila z informacją o kwocie dopłaty za zegarek ale ani słowa o dopłacie za pasek. Czy te kwestie będą realizowane w dwóch turach ? 

Najgorsze co można zrobić to uderzać zarówno na forum jak i poza forum, wtedy dezorientacja murowana. Na pasek sie deklarowales na forum czy poza forum ? Proszę zachowac konsekwencję, jeśli wszystko robimy poza forum to robimy poza forum, a nie że trochę tu trochę tam, bo nie mam najmniejszych szans połapać się w tym wszystkim.

Najgorsze co można zrobić to uderzać zarówno na forum jak i poza forum, wtedy dezorientacja murowana. Na pasek sie deklarowales na forum czy poza forum ? Proszę zachowac konsekwencję, jeśli wszystko robimy poza forum to robimy poza forum, a nie że trochę tu trochę tam, bo nie mam najmniejszych szans połapać się w tym wszystkim.

Jestem konsekwentny - zegarek i pasek deklarowałem poza forum. Także maila z zapytaniem o procedurę wpłat wysyłałem równo tydzień poza forum - ale do chwili obecnej nie dostałem odpowiedzi.

Uważam tym samym, że jestem w porządku wobec VC i nie przyjmuję zarzutu o dezinformację kogokolwiek. Ponieważ jestem także użytkownikiem powyższego forum to wobec braku komunikacji pozaforumowej z VC, postanowiłem skorzystać z tego kanału pozyskania brakującej mi informacji gdzie jak widać łatwiej o odpowiedź choć nadal nie jest ona nadal daleka od wyczerpującej. 

Rozumiem, że masz gorący okres, czekam więc cierpliwie na pełną informację.

Wyślij proszę zatem maila jeszcze raz ( z prośbą o pasek), dostaję naprawdę dużo wiadomości i coś mogło umknąć.

Marcin w nawiązaniu do korespondencji, jak zostaną paski, to poproszę dodatkowy brązowy do mojej niebieskiej Foremki

Hej,

Nie umiem znalezc informacji o paskach ;-) Pamietam ze jakos pare miesiecy temu byla mowa o cordovanie, powstaly zdjecia I czarnego I brazowego paska? Jak to sie ksztaltuje tez z cena, dzieki za pomoc.

pozdrawiam

Stanislaw

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.