Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nic z tej fotki nie widać :P

No przecież po godzinie wpisu widać, że w nocy zdjęcie zrobione :P

Jak ma być widać? Kukułka tylko o równych godzinach wylata  :rolleyes:

Ja bym zobaczył nadgarstkowe z profilu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bf289873bfa16485ed8c3fa7be0755b9.jpg

Ponieważ nie mogę się doczekać porządnych zdjęć, wrzucam takie znalezione w innym wątku.

Pytanie czy rzeczywiście tarcza w słonecznym świetle przybiera tak mocno morski kolor?

myślę, że ważny jest kolor otoczenia;)

Ponieważ nie mogę się doczekać porządnych zdjęć, wrzucam takie znalezione w innym wątku.

Pytanie czy rzeczywiście tarcza w słonecznym świetle przybiera tak mocno morski kolor?

Niekiedy ta tarcza jest podobna do takiej, za chwilę całkiem inna... Obrobić zaś zdjęcie do w miarę rzeczywistego koloru nie w sposób.

b4a431b056091415.jpg

Pozdrawiam

Piotr

odcień niebieskiego jest złamany, ocieplony, morskim bym go nie nazwał, raczej bliżej nomosowego Blaugolda. Żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać takich niuansów.

Tak jak Piotr pisze, odcień mocno zależy od światła i otoczenia. Nie jest to pospolity granatowy.

Ja w dalszym ciągu czekam na lepsze zdjęcia, chyba, że bierzemy pod uwagę foty Taranta  :(

Edited by Gregory_70

Only vintage ....

Ja też. Gdybym miał podjąć teraz decyzję na podstawie tych zdjęć pewnie nigdy nie wybrałbym niebieskiego.

Ja też. Gdybym miał podjąć teraz decyzję na podstawie tych zdjęć pewnie nigdy nie wybrałbym niebieskiego.

I byłby to duży błąd.

Rozumiem że masz więcej informacji niż ja. Stąd ta pewność w twoim komentarzu. Też bym tak chciał.

Edited by TaTa

Nie mam żadnych dodatkowych informacji.

Po prostu lubię niebieskie zegarki i jestem pewien, że ten będzie mi się podobał.

Hmm. Transfer przekroczył limit fotosika i fotka będzie jutro.

Niebieskie tarcze albo się lubi albo nie. Nie są tak stabilne jak czarne. Ba, nawet jak szara, którą też tego dnia oglądałem. Ale niebieski miałem na ręce przez kilka godzin. Jego główną zaletą jest właśnie ta zmienność. Od ciemno granatowej, przez morską aż do jasnego błękitu w ostrym słońcu. Ten typ tak to ma. Można pokochać lub nie (z)nosić ;)

Pozdrawiam

Piotr

Niebieski to zawsze duże wyzwanie, ma najszerszą paletę barw i odcieni. Jest kolorem bardzo wrażliwym na zmiany otoczenia. Na renderze czy zdjęciu mamy uchwycony tylko jeden moment i jedną sytuację, nie koniecznie tą najczęstszą w jakiej oglądać będziemy zegarek. Ja jednak jestem zadowolony z efektu osiągniętego, odcień nie jest pospolity, ma szansę odróżniać się w kolekcji od innych niebieskich zegarków, jest to klasowy, dystyngowany odcień. Elegancki, zdecydowanie nie jest to sportowy odcień granatu - taki zarezerwowaliśmy dla naszych Chronografów. Trzeba samemu ocenić na żywo w różnych sytuacjach, w dzień pochmurny, słoneczny itd..

Dzisiaj spakowałem kilka niebieskich dla forumowiczów, jutro wysyłka. Najdłużej poczekają sobie posiadacze białych bo znowu dostawca zawalił i ze 100 tarcz 60szt musiałem odwalić na kontroli jakości. Więc domówiliśmy kolejny raz nową partię. Są już wyprodukowane bez defektu który zauważyliśmy. Jutro nam wyślą, więc od weekendu zaczniemy montaż także białych Formmeisterów.

Edited by QuadrifoglioVerde

QV prosimy o zdjęcia ..

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk

Edited by Gregory_70

Only vintage ....

To może szary albo jeden z 40 dobrych białych? Nie będzie trzeba tracić czasu na szukanie optymalnego układu tła, świateł i pozycji gwiazdy Aldebaran..

Byłby to błąd. Niebieski będzie zdecydowanie najkorzystniej pracował ze światłem.

Za to biały jest najbliższy wyjściowemu założeniu (bauhaus).

Jak Wy się nie znacie.... Szary będzie najlepszy

A ja właśnie dostałem maila z "Furgonetki". Czyli niebieskie oczko do mnie jedzie. Dzięki QV. :)

Ja też dostałem e-maila :) aż mi się ciemno przed oczami zrobiło że to już tuż tuż :D Najciekawsze, że dostałem tego e-maila i byłem pewny że to coś co wczoraj kupiłem na allegro i dopiero teraz jak jojoro napisał, spojrzałem że to przesyłka od Marcina i mi kopara opadła :)

Edited by mirekne

Świnie jesteście ja czekam na niebieski i szary i będę wiedział najlepiej

U mnie cisza...

Znając życie tak jak przy VISie dostanę w ostatnim rzucie.

:(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.