Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wolno dawać linki do zagramanicznych forów. Najwyżej niech mód usunie a belkę przyjmę na klatę z godnością ;)

Dawno regulaminu nie czytałem a piszę z kom.

W każdym razie foremka poszła do Niemiec i na mój łamany niemiecki z liceum, została przyjęta dobrze.

Bardzo dobre makro fotki - Marcin gratulacje. Wygląda, że jakość bez zastrzeżeń.

Jedyne co to miauczeli, że odcień niebieskiego inny niż na renderach.

A co do głośności to słuchał ktoś st25? To bardzo fajny i sprawdzony werk ale hałasuje jak by tam maszyna parowa była. Mam kilka 9015 i nie słyszę ich prawie więc podejrzewam, że to trochę przewrażliwienie.

Linka

https://uhrforum.de/vratislavia-formmeister-was-lange-waehrt-wird-endlich-gut-t263425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokonano tam inspekcji mikroskopowej i uznano że warty oczekiwania i ceny.

Najbardziej mnie rozbawiła opinia jednego z Niemców, że wydaje się, ze Vratislavia lepiej zrozumiała idee Bauhausu niż marki z Glashutte B):lol:

Usłyszeć taką opinię z ust Niemca - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też myślałem że odcień tarczy będzie wpadał bardziej w błękit, ogólnie że będzie jaśniejszy.

Ale w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że jest brzydki czy coś. Największą robotę w przypadku tej tarczy robi jednak światło. Zdecydowanie zyskuje w słoneczny dzień ;p

 

Kolega z pracy dziś zauważył mój zegarek, nawiązała się dyskusja, opowiedziałem o tym jak powstawał tu na forum, jaki mechanizm itp. A na koniec usłyszałem - "A synchronizuje się ze smartfonem?"  :unsure:  :blink: I nie był to niestety żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było mu powiedzieć, że OWSZEM! pobiera nawet próbki DNA z nadgarstka i wysyła do Zakładów Karnych na Birmie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jojoro - mam  nadzieję, że odpowiedziałeś: TAK. Trzeba było pokazać, że rezerwa chodu to taki wskaźnik zasięgu LTE :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz graty! Jak mawiają starożytni Rosjanie: good things come to those who wait.

Aczkolwiek też uważam, że warto zmienić podejście do prowadzenia projektów. Lepiej nie wiedzieć nic czasami, bo można nie przejść trudnej próby cierpliwości.

Na 4w jak są projekty forumowe to dokładnie wszyscy wiemy jak to będzie wyglądać a i tak na koniec wszyscy tupią nogami i są niepotrzebne nerwy.

Z drugiej strony jak zrobić projekt forumowy bez udziału forumowiczów?

 

Grunt, że wyszło ok. Teraz się nie mogę już doczekać wysyłki. Szkoda też, że jeszcze nie ma fotek szarej w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jojoro - mam  nadzieję, że odpowiedziałeś: TAK. Trzeba było pokazać, że rezerwa chodu to taki wskaźnik zasięgu LTE :D:D:D

No właśnie myślał, że to od baterii. W sumie to się dużo nie pomylił ;p

 

Ale ludzie często myślą, że "automatyczny" znaczy na baterie. Poszukajcie sobie na allegro zegarków i włączcie filtr - "mechanizm automatyczny". Połowa kwarców za 20zł wyskakuje. Szczególnie damskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz graty! Jak mawiają starożytni Rosjanie: good things come to those who wait.

Aczkolwiek też uważam, że warto zmienić podejście do prowadzenia projektów. Lepiej nie wiedzieć nic czasami, bo można nie przejść trudnej próby cierpliwości.

Na 4w jak są projekty forumowe to dokładnie wszyscy wiemy jak to będzie wyglądać a i tak na koniec wszyscy tupią nogami i są niepotrzebne nerwy.

Z drugiej strony jak zrobić projekt forumowy bez udziału forumowiczów?

 

Grunt, że wyszło ok. Teraz się nie mogę już doczekać wysyłki. Szkoda też, że jeszcze nie ma fotek szarej w sieci...

a kuknij kilka stron wstecz, może nawet jedną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedł wczoraj zegarek w wersji niebieskiej :)

rzeczywiście trudny to sfotografowania ten niebieski, bo odcieni ma tysiące. O każdej porze dnia inną :P

 

pasek jedynie będę musiał dla niego inny znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokonano tam inspekcji mikroskopowej i uznano że warty oczekiwania i ceny.

Niemcy podeszli do tematu po niemiecku ;)

 

A Foremka w obiektywie makro wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

W moim zegarku minusikiem jest minimalne złe osadzenie wskazówki godzinowej - trafia w indeks godzinowy tak gdy jest już 1-2 min po pełnej godzinie - ale musze to dokładnie poobserwować w świetle dziennym (zegarek odebrałem dopiero wczoraj wieczorem - dziś mam go na ręku w pracy :) ). 

 

No i jak? Wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija tydzień od wpłaty a tu ani widu, ani słychu... Urodziny były wczoraj a zegareczka brak :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile już wyjechało? tak z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak białasy ? Dojechało co miało dojechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak białasy ? Dojechało co miało dojechać ?

 

Tak, tarcze są. Wyglądają OK. Rozpoczęliśmy montaż białych.

a ile już wyjechało? tak z ciekawości

 

90szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same dobre wieści!

Może w tym tygodniu... ^_^


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie poganiać kolegów, lepiej wolniej, w spokoju, ale niech będą złożone i spasowane na medal :)

 

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wysyłka szarych, już zapomniałem kiedy zapłaciłem tak daaaaaaaaaaaaaaaaawno to było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw dostają Ci którzy zapłacili jako ostatni, plotka pod sklepem, przy piwie "na miejscu" taka poszła;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie poganiać kolegów, lepiej wolniej, w spokoju, ale niech będą złożone i spasowane na medal :)

 

 

Zgadzam się, choć niełatwo się czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.