Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Przecież QV pisał że białe tarcze przyszły felerne, pewnie poprawione tarcze jeszcze nie dotarły

Kolejny niebieski <_< .

Białego jakoś nie widac.

Czyli QV robi tak jak z Visem,zaczyna wysyłkę od najbardziej udanych /tam był brązowy bez daty,,a potem reszta/a tu biały będzie na końcu.

No tak, spiskowa teoria :D , jakoś trzeba sobie wyjaśnić to że białe będą na końcu. Melduję, że składają się właśnie.

@QV - jasne, że zdjęcia przekłamują, ale prawie każdy na forum to wie. A brakowało zdjęć z róznych perspektyw to wrzuciłem.

Proporcje ma bardzo dobre, i jak napisałem - mógłby być cieńszy, ale jak się nie da to trudno - a i tak jest bardzo ok.

@ Krygo - mam jaszczurkę na innym zegarku, i choć pomysł fajny to jednak chyba ten łosoś... nie mam jeszcze rybnego paska.

Dotarł :) trzeba przyznać że jest bardzo porządnie wykonany, nadruk na tarczy, indeksy, kolor (niebieski) świetny!
co do zdjęć to ja wiem czy przekłamują? zegarek jest nieco grubaśny nie ma co się oszukiwać.. 

@QV - jasne, że zdjęcia przekłamują, ale prawie każdy na forum to wie. A brakowało zdjęć z róznych perspektyw to wrzuciłem.

Proporcje ma bardzo dobre, i jak napisałem - mógłby być cieńszy, ale jak się nie da to trudno - a i tak jest bardzo ok.

Zgadzam się - gdzie nie spojrzysz to wszystko niebieskie. Kopertę trzeba oczywiście ocenić na żywo, ale chętnie popatrzyłem na tarczę. Dzięki Prezesso.

Zgadzam się - gdzie nie spojrzysz to wszystko niebieskie. Kopertę trzeba oczywiście ocenić na żywo, ale chętnie popatrzyłem na tarczę. Dzięki Prezesso.

Ja tam widziałem wszędzie czarno z przebłyskami niebieskiego :) .

Dotarł :) trzeba przyznać że jest bardzo porządnie wykonany, nadruk na tarczy, indeksy, kolor (niebieski) świetny!

co do zdjęć to ja wiem czy przekłamują? zegarek jest nieco grubaśny nie ma co się oszukiwać.. 

Pisane było fufdziesiąt stron temu, że na budżetowym mechu się nie da zrobić cieniasa, - wot żizn takaja - no ale jakby co - to kto bogatemu zabroni - wystarczy się rozejrzeć w jakimś jednym czy drugim  in-housie - i jest - tylko brać :))

Doszedł. Szarak. Szybciej, niż myślałem Naprawdę jest bardzo ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tak wygląda na meshu5346585_20160610_215222.jpg

Edited by pawelll

Kolejny niebieski <_< .

Białego jakoś nie widac.

Czyli QV robi tak jak z Visem,zaczyna wysyłkę od najbardziej udanych /tam był brązowy bez daty,,a potem reszta/a tu biały będzie na końcu.

Biały będzie NAJŁADNIEJSZY!

Biały będzie NAJŁADNIEJSZY!

Też tak uważam - niebieski i szary są O.K. ale ogólny happy end psuje okno daty - bo mamy prostą kopertę, sterylna tarczę na której absolutnie nic się nie dzieje (i tak ma być), stonowane wskazówki, świetny szlif i białą plamę datownika, która psuję harmonię...  Przy białej tarczy nie będzie takiego "kontrastu" okna daty i zegarek, moim zdaniem, będzie bardziej spójny.

:)

Datownik w zegarku minimalistycznym, inspirowanym Bauhausem, musi być funkcjonalny, czyli czytelnie wskazywać datę. Dlatego biały z czarnymi cyframi jest ok w każdej wersji kolorystycznej:)

primo to on ma kolor stalowy...

a po drugie to Daito jesteś w tej kwestii nieobiektywny ;P

A ja zgodzę, się z Daito, że biały kleks daty troszkę zaburza kolorystyczną spójność, chociaż i tak zegary są fajne :)

Nie pamiętam, czy też to kiedyś poruszałem, czy ktoś inny, ale wyszło, że mechanizm z kolorową tarczą daty byłby znacznie droższy, niż "uniwersalny" z białą tarczą i to chyba był główny powód, dla którego nie brano innych tarcz pod uwagę.

No ale zawsze można zagadać o to QV :)

Szanowni, a jak tam z dokładnością Waszych chronometrów? Mój robi +3 sek. Na dobę

Mój jakoś tak przeciętnie 5-6 sek. na plus - więc też jestem niezmiernie zadowolony  :D

to się nazywa "zegarek" :-) :-) ;-)   kot by się uśmiał :-)) cos jak  sronosart z łodzi  :-))0 ( się usmiałem )

kot+by+si%C4%99+u%C5%9Bmia%C5%82.jpg

Edited by EnamelDial

Czy znane są terminy kolejnych wysyłek?

Nie są. dzisiaj poleciało kolejne 20szt, pojutrze poleci 40szt ( same białe ). Po następnym weekendzie kolejne 40szt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.