Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FORMMEISTER świetnie brzmi, to warczące "R" ma moc.

Dla mnie to idealna nazwa, pozostaje tylko wybrać grafikę spośród przedstawionych.

Jeżeli mogę, to od razu głosuję za "O" wpisanym w kwadrat.

Trójkąt w "M" też bardzo mi się podoba.

W każdym razie teraz już trzeba postępować bardzo delikatnie (less is more), bo jesteśmy o krok od celu. 

QV -  pora na Twoją deklarację, że będą wszystkie trzy kolory !

Szaro-srebrnego i niebieskiego nie odpuszczę - miejsce w pudełku już czeka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie niebieski i szary co do białego nie wiem...

To kwestia kosztów tarcz i ilosci zamowionych poszczeglonych tarcz. Czekam na wycenę szwajcarów wtedy coś więcej będę mógł powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja bym jednak chyba wolał białą zamiast szarej. Ale spoko :)  (Dopiero teraz zauważyłem, że niebieska prowadzi - byłem przekonany że biała ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja bym jednak chyba wolał białą zamiast szarej. Ale spoko :)  (Dopiero teraz zauważyłem, że niebieska prowadzi - byłem przekonany że biała ;) ).

 

Biała jest bez szlifu więc to inna technologia wiec mogą to być dodatkowe koszty. Tak jak pisałem uzbroimy się w cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ze szlifem jest tańsza od gładkiej?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie niebieski i szary co do białego nie wiem...

[...]

Jak na razie wszystko idzie po mojej myśli :D

Fajne kolory tarczy, świetny mechanizm, udane projekty dekla, idealnie pasująca nazwa. No ideał niemalże. Jedyne czego mi brak to bardziej wyeksponowana nazwa/logo na tarczy. Chyba nie wstydzimy się tego zegarka?

Normalnie nie mogę się doczekać, chociaż patrząc na projekt Chrono wiem, że to dopiero początek drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystko idzie po mojej myśli :D

Fajne kolory tarczy, świetny mechanizm, udane projekty dekla, idealnie pasująca nazwa. No ideał niemalże. Jedyne czego mi brak to bardziej wyeksponowana nazwa/logo na tarczy. Chyba nie wstydzimy się tego zegarka?

Normalnie nie mogę się doczekać, chociaż patrząc na projekt Chrono wiem, że to dopiero początek drogi

 

I jeszcze dopiszmy "ROTOR SYSTEM" ;):P Minimalizujmy ilość napisów na tarczy - pls....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dopiszmy "ROTOR SYSTEM" ;):P Minimalizujmy ilość napisów na tarczy - pls....

dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no bez przesady, wystarczy logo/nazwa. Żadnych rotorów, jewelsów, automatików czy innych water resistantów.

Mam na myśli tylko wspomniany już przez kogoś fakt, że z daleka wygląda trochę jak reklamówka. Ładne i odpowiednio umieszczone lego zdobi zegarek. Vratislavia ma ładne logo, wystarczy je odpowiednio umieścić.

 

Tylko nie bijcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się widzi dekiel 11, 12 i 13


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wszystkie dyskusje na razie dotyczą dekla i tam mają być najważniejsze informacje zawarte.

Co do tarczy to na razie melodia przyszłości, więc nie ma co się gorączkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc świetnie wygląda niebieska tarcza z malym trapezem, z tyłu mógłby być przeszklony dekielek:-). w sumie kibicuję, aby projekt sie zrealizował i z niecierpliwością będę czekał na finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również 3a. Zastanawiam się jeszcze nad 1a. Liczę że uda się projekt zrealizować. Dekiel mógłby być przeszklony, ale to nie jest dla mnie priorytet.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie czytacie dokładnie wątku. Decyzja o deklu już zapadła i będzie on pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ czytamy, ale opinie wyrazić przecież możemy ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zobaczycie, że z pełnym wyjdzie malyna  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co by byl wsrod nich bialy trapez....... tort z wisienka.Czekam z niecierpliwoscia na zakonczenie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może limitkę zrobić z pełnym, a nielimitkę z przeszklonym? Chętnie zastanowiłbym się nad zakupem 3A, ale pełny dekiel mnie nie przekonuje, bo lubię oglądać mechanizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może limitkę zrobić z pełnym, a nielimitkę z przeszklonym? Chętnie zastanowiłbym się nad zakupem 3A, ale pełny dekiel mnie nie przekonuje, bo lubię oglądać mechanizmy.

 

Jak na razie to nie ma nawet 150 osób chętnych. A zegarków musi być minimum 300. Nie ma mowy o rozdrabnianiu projektu na kilka wariantów dekli itp itd.

Proszę nawet nie rozważać takich możliwości w myślach bo nie potrzebnie tracimy energię.

To wszystko są dodatkowe spore koszty a chcemy aby zegarek był atrakcyjny cenowo prawda ?

I tak zamawiając tarcze w Europie będę musiał nieźle lawirować aby nie przekroczyć narzuconego limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczymy na ciebie i czekamy z niecierpliwością. Jestem Twego zdania. Najważniejsze jest ustalić wszystko i się tego trzymać :-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie i mam dużą nadzieje, że liczba egz. wymaganych zamówieniem szybko się uzupełni, a kształt i uzgodnienie projektu błyskawicznie zostanie dopięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na ten zegarek jeśli będzie w wariancie 1 lub 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.