Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie delikatny lepszy, ale i z grubym przygarnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak się wydaje. Jest bardziej techniczny, surowy bardziej kojarzący się z architekturą. Ale dostosuję się do głosu większości.

QV dobrze zacząłeś, ale ostatnie zdanie słabe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale mam mieszane uczucia bo - zegarek powstaje "prosty, surowy" więc delikatny szlif by odpowiadał bardziej. ALE ten gruby też przemawia do mojej wyobraźni więc mam chwilowy mętlik, tak czy siak biorę co będzie "spłodzone"


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale mam mieszane uczucia bo - zegarek powstaje "prosty, surowy" więc delikatny szlif by odpowiadał bardziej. ALE ten gruby też przemawia do mojej wyobraźni więc mam chwilowy mętlik, tak czy siak biorę co będzie "spłodzone"

 

 

surowy kojarzy mi się bardziej z czymś chropowatym, a nie wypieszczonym do aksamitu;) wiec twoja wyobraźnia pracuje poprawnie:) Musi być gruby !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa ankieta :-P, w takim wypadku chyba wezmę i taki i taki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę dwa zegarki wiec mój głos x2 .

Jaki może być przybliżony termin realizacji? Zdążymy do listopada 2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw terminu realizacji, czy się nie zmienił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro co post to inna decyzja, również przychylam się do wyboru większości osób. może faktycznie w tej sprawie małą ankietę warto zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dajcie spokój z kolejnymi ankietami. Ja optowałem za delikatnym. Widzę, że większości bardziej pasuje gruby, przyporządkuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wizualizację. Bo co do szarego to raczej na grubo, ale co do niebieskiego nie jestem przekonany jaki byłby lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy na grubym szlifie będziemy w stanie uzyskać taki delikatny cieniutki i precyzyjny nadruk skali rezerwy chodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by się miał ten gruby szlif do delikatnych wskazówek? Wg mnie nie będzie to pasować. Na wizualizacji był chyba cienki szlif?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że na grubym szlifie cieniutkie indeksy i wskazówki zginą.

Gruby szlif - solidne indeksy i wskazówki, delikatny szlif - delikatne indeksy i wskazówki - tak to moim zdaniem pasuje.

A co do indeksów i wskazówek, to myślę, że już postanowione, że delikatne.

Tym niemniej ciekawe jak to wyjdzie na wizualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy macie dobre argumenty za i przeciw ale poprosiłem Bartka o wizualkę wtedy zdecydowanie bardziej sprawa nam się rozjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV kiedy możemy liczyć na wizualke? i czy termin realizacji projektu w jakiś sposób sie zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie chłopaki ale podawanie w tym momencie terminu finalizacji projektu nie ma sensu. Tym bardziej, że 1/3 zegarka będzie z Japonii , 1/3 z Europy i 1/3 z Chin...za mało zależy tutaj ode mnie. Jak nawali któryś dostawca to = opóźnienie. Tak jak już wielokrotnie pisałem konkretne prace produkcyjne rozpoczną się dopiero po finalizacji chrono. Obecne działania nie mają wpływu na żadne opóźnienia. Dopracowujemy po prostu projekty. Bartek poinformował mnie, że ma mnóstwo pracy i dopiero w przyszłym tygodniu będzie w stanie zrobić fizkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania co do szlifu... Muszę dopytac kolegę rownież bo chyba deklarowalem sie na 2 szt., hmm...

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum, za to nieprawdopodobne emocje w Soczi.

Proponuję, w ramach projektu, limitację olimpijską ze złotymi wskazówkami - mamy je akurat cztery :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum, za to nieprawdopodobne emocje w Soczi.

Proponuję, w ramach projektu, limitację olimpijską ze złotymi wskazówkami - mamy je akurat cztery :) .

 

Jak będzie potrzeba to zrobimy chronograf !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj próbki tarcz z fabryki. Bardzo podobne do tych jakie będziemy musieli użyć w Formeisterku.

 

Wkleję później zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja :-), jeszcze złoto w drużynie i będzie od dzisiaj...lubię poniedziałki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.