Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po wizualizacji jestem zainteresowany szarą i granatowa tarczą-obydwie robią świetne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na białą ale porównanie na zdjęciu sprawia że wezmę z szarą i granatową (wcześniej rezerwowałem 2 szt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że na samplu jest srebrna tarcza nie biała !!! A w projekcie rozważaliśmy grafitową, niebieską i BIAŁĄ ( lakierowana bez szlifu !! )

 

Udało mi się zrobić tak zdjęcie tej srebrnej, że całe światło słoneczne się odbiło od szlifu i wygląda na nim jak biała :-) więc możecie sobie wyobrazić jakby wyglądała BIAŁA:

 

DSC00353.jpg
screenshot on pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość anulowania i zagłosowania raz jeszcze więc póki co mogę zmieniać zdanie przy każdej aktualizacji detali;) tym bardziej że z tymi indeksami i tym logo biała wygląda przaśnie ;P z naszymi już może wyglądać powalająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość anulowania i zagłosowania raz jeszcze więc póki co mogę zmieniać zdanie przy każdej aktualizacji detali;) tym bardziej że z tymi indeksami i tym logo biała wygląda przaśnie ;P z naszymi już może wyglądać powalająco.

Jasne, można zmieniać zdanie kilka razy dziennie, np. gdy akurat pasuje komuś do koloru torebki lub szminki.

A najbardziej przaśnie to wygląda ten kolo w słomkowym kapelusiku w avatarze.


Lecą żurawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, można zmieniać zdanie kilka razy dziennie, np. gdy akurat pasuje komuś do koloru torebki lub szminki.

A najbardziej przaśnie to wygląda ten kolo w słomkowym kapelusiku w avatarze.

 

 

Tak jak ja się do kolegi koloru szminki czy torebki, jak również bombowego avatara nie wtrącam, tak mój kapelusik i avatar również proszę zostawić w spokoju, bo nie to jest tematem tej dyskusji. 

 

A dopóki nie będzie końcowego wybranego efektu i dopóki nie zapłacę to będę zmieniał zdanie ile sobie zechce, tym bardziej że projekt żyje i wizualizacja może znacząco się różnic od efektu końcowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jasne, można zmieniać zdanie kilka razy dziennie, np. gdy akurat pasuje komuś do koloru torebki lub szminki.

A najbardziej przaśnie to wygląda ten kolo w słomkowym kapelusiku w avatarze.

Uspokój się Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV powiem szczerze, że gdyby tarcze miały wyglądać jak te na załączonych fotkach, a szczegóły i wykończenie będą na wysokim poziomie, to będę sapał nad szarym jeszcze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku byłem za niebieską, a teraz tylko się w tym utwierdziłem. Wszystkie są mega ale niebieska moim skromnym zdaniem wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska wygrywa, ale ja pewnie dodatkowo bym wziął z szara tarcza, tez wyglada niezle.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze robią wrażenie. Może przekonam się do tego projektu, bo zdaje się, że wciąż jest niedobór do 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę ten zegar jako pasujący do granituru. Niebieski choć ładny to jednak nie pasuje, ale grafitowy - marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego niebieski nie pasuje do garnituru? :/

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że obecnie najmodniejszy kolor garnituru to granatowy więc....:-)

 

Jasny niebieski nie pasuje ale ciemny jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

No bardzo ładnie.

Od początku byłem za wersją 2 i 3. Cieszę się ,że nie muszę zmieniać zdania :). Z nakładanymi indeksami będzie super.

QV - czy na tarczach jest już wersja ostateczna szlifu, czy będzie on grubszy jak w pokazanym przez Ciebie wcześniej ML?

A co by było, gdyby wersję szarą rozjaśnić o 2 odcienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tylko sample prezentujące możliwości fabryki. Wysłali nam możliwie jak najbardziej podobne tarcze do tych jakie chcieliśmy.

Możemy dowolnie sterować odcieniami , szlifami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

To fajnie, bo na wizualizacjach mamy trochę inne odcienie niż na samplach. Jestem bardzo ciekawy jak wyszłaby szara tarcza tak jak na wizualizacji z grubszym szlifem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniek dostał zadanie poszukania tak cienkiej ( jak włos ) wskazówki sekundnika jak sobie zaprojektowaliśmy. Jak znajdzie to wtedy rozpoczniemy oficjalne zapisy na projekt FORMMEISTER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc!

 

 

Wysłane z mojego iPad'a przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, nie mogę się już doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro, max pojutrze powinienem mieć zdjęcia wskazówek jakie znalazł Heniek. Wskazówka minutowa i sekundowa nie będzie sięgać końca indeksu. Niestety nie istnieją idealnie takie wskazówki jakie sobie namalowaliśmy. Ale nie wygląda to źle. Aby wskazówki sięgały końca indeksu musiała by być nieco mniejsza średnica tarczy. można to uzyskać zmniejszając cały zegarek do np średnicy 37mm lub np. zmniejszając tylko tarczę a w kopercie zrobić po prostu szerszą lunetę ( rant wokół szkła ). Można też wyprodukować od podstaw wskazówki ale to jest ekonomicznie nie opłacalna sprawa...generalnie produkuje się nie mniej niż 1000sztuk.

 

Zaraz wkleję wam propozycje Heńka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.