Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Paski widzę wyłącznie czarne przy kolorystyce tarcz.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie pasują ? Śmiało pisz, może Twój pomysł stanie się dla wszystkich dobrym wyborem.

Moim zdaniem paski bez wzoru, lite i gładkie to jest to co dobrze się komponuje z purystycznym zegarkiem. Nomos stosuje je do wszystkich swoich modeli i komponuje się to wybornie.

U mnie ten zegarek będzie pełnił zaszczytną rolę garniturowca ;) więc widzę go na pasku koloru czarnego, płaskim, klejonym (bez przeszyć), gładkim (bez faktury). Ale jak napisałem wyżej dla mnie pasek w tym projekcie to rzecz ważna, ale drugorzędna najważniejszy jest sam projekt zegarka, by w realu wyszedł jak najbliżej naszych wizualizacji. Zresztą jak wszyscy wiemy paski nie są wieczne ;), a i pewnie ilu chętnych na ten zegarek tyle pewnie i wizji na jakim pasku (a może i bransolecie) go nosić.

 

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka faktura jak poniżej też jest OK. Dwie opcje do wyboru brąz i czarny.

Czy akurat brąz do szarej tarczy? Tu IMHO nie koniecznie.

Sam mam Blue Mako z niebieską tarczą i założyłem brązowy pasek i po necie jest ileś zdjęcie z zestawieniem niebieska tarcza + brązowy pasek. IMO wygląda OK takie zestawienie.

Proponuje ustalić dwa kolory brąz i czarny i każdy sam zadeklaruje podczas zamówienia, który pasek chce do swojej tarczy. Oczywiście kwestia wyboru faktury

 

1085252d1368612763-affordable-nomos-homa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braz moze byc fajny nawet do granatu, czemu nie:

91f0vXRVZ-L._SL1500_.jpg

GIIN0738.jpg

95645688.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąz, w szczególności jasny, będzie dawał z grafitem i niebieskim bardziej casualowy look. Tym niemniej ja jestem fanem jasnobrązowych pasków, ale w tym projekcie widziałbym go chyba tylko przy białej tarczy.

Dla Formmeistera wydaje mi się, że najlepszy wygląd uzyskamy dobierając pasek pod kolor tarczy, lub stosując czarny - ten będzie najbardziej uniwersalny.

A przeszycia przy naszych drobniutkich detalach powinny być możliwie najdelikatniejsze, albo w ogóle ich powinno nie być. Moje zdanie.

 

Niby po zakupie (prawie) każdy ubierze zegarek wg własnego uznania. Ale tym niemniej dobór paska w komplecie musi być optymalny, bo jak nie to w ogóle róbmy ten zegar bez paska...

 

Niech się każdy wypowie, bez unikania opinii. Może ankieta?

np. 1) tarcza grafit    a) pasek czarny  B) pasek brunatny   c) ganz egal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ( mojego gustu, subiektywnie rzecz jasna ) sprawa wyglada tak:

 

Biała tarcza : pasuje każdy pasek

Grafitowa: z ciemnobrązowym lekko wpadającym w wiśnie będzie wyglądać najlepiej, na drugim miejscu czarny pasek

Niebieska tarcza: Tutaj bardziej przychylam się do czarnego paska, chodź brązowy także nie wygląda źle.

 

Poniżej przykład :-)

 

catubk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego brązu z niebieskich to się po części z Wami zgadzam, choć przy tak minimalistycznych w formie projektach widziałem takie połączenie tylko w Rodinie, i akurat mi to średnio przypadło do gustu. No ale to subiektywna opinia.

 

A może QV dasz radę w wolnej chwili przyłożyć poszczególne paski do tych tarcz, które dostałeś, i pstryknąć fotki?

Może ma to sens, choć z drugiej strony szkło z ARem może nam później i tak trochę namieszać (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

Grafitowa: z ciemnobrązowym lekko wpadającym w wiśnie będzie wyglądać najlepiej, .....

 

Macie może jakieś przykłady do powyższej kompilacji. Ja znalazłem coś takiego jak poniżej i nie za bardzo mi się to widzi.

Co oczywiście nie zmienia faktu na zegarek jestem zdecydowany i akurat kwestia paska nie jest problematyczna, bo w każde chwili będę mógł sobie zmienić, tak jak ktoś wyżej zauważył.

 

watch2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prawie zawsze wolę brązowy pasek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek czarny lub ciemny brąz. Chociaż i tak większość od razu wymieni na taki, który mu najbardziej pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek czarny lub ciemny brąz. 

+1

Ja widzę te paski z naszym zegarkiem tylko w matowym wykończeniu, bez przeszycia.

Lakierkom z postu 810 moje poczucie estetyki mówi zdecydowane nie  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie matowe, moga być z przeszyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czarny/brązowy matowy będzie ok. To chyba i tak najmniejszy problem każdy sobie coś dobierze. Czy jest już dostępna ostateczna (uwzględniająca wszystkie zmiany wskazówkowe itd) wizualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłamię się, lubię białe paski, do granatu idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Wyłamię się, lubię białe paski, do granatu idealne.

 

i do tego białe adiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mesh jest zdecydowanie za gruby, bardzie by pasował cieńszy i delikatniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle opinii i każdy coś dobierze indywidualnie. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje więc moim zdaniem 3 - podpalany jasny brąz ale bez przeszycia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ten mesh jest zdecydowanie za gruby, bardzie by pasował cieńszy i delikatniejszy

Kurcze, a ja zadeklarowałem się na mesha z myślą o naszym projekcie. Może jednak w realu takie połączenie nie będzie źle wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny lub brąz, bez przeszyć - czyli z postu #791 dwa ostatnie z prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny, gładki, po co kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny z niebieskim jest w #1 poście i nie komponuje się to ni cholery.

Z szarym to co innego ale moim zdaniem definitywnie nic błyszczącego do naszej skromnej formy zegarka nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.