Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Kwestia dekla powoli się klaruje. Pozostając jeszcze w tym przedmiocie chciałbym abyśmy nie rozpraszali się na kilka jego wersji bo pojawiały się już takie głosy. Warto by było abyśmy ustalili jaki ma w końcu być ten szlif? W jaki sposób to zrobimy? Osobiście uważam że szlif delikatny pasuje do projektu bardziej, gruby ni jak nie może mi podejść, ale nie będę się upierał jeżeli tendencja będzie inna? Generalnie QV czy poza szlifem mamy jeszcze jakieś niewiadome??? Jak rozwiążemy tę kwestię? Nie ukrywam, że tworzenie kolejnej ankiety powoli zaczyna męczyć, a sam projekt zacznie robić się irytujący. Dla mnie QV może podjąć decyzję, dobrze mu to wychodzi i ma doświadczenie. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, popieram Twoje zdanie. Tez bym wybrał delikatny szlif bo to bardziej pasuje do projektu i również wskazówek, ale podporządkuje się każdej decyzji

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlif delikatny, ten z wzornika szarego byl ok. Ten z granatu mi sie nie podobal. Mam juz cos takiego i wolalbym klasyczny, jak na szarym wzorniku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz szlifu zostały jeszcze nie do końca omówione paski. Reszta praktycznie jasna(no może poza odcieniami tarcz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Szwajcar życzy sobie za każdy sampel sporej kasy i nie jest ona zwracana w przypadku decyzji o powierzeniu im całej produkcji :-(

 

No dobra, jeden sampel już mamy (ten Longinesowy), to teraz zróbmy jakiś jaśniejszy i będzie porównanie.

 

Ja bym optował za wersją ciemniejszą, ale raczej nie będę się mocno burzył, jeśli nie wyjdzie na moje.

 

Aha, no i szlif delikatny, ten gruby mi w ogóle nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlif delikatny, ten z wzornika szarego byl ok. Ten z granatu mi sie nie podobal. Mam juz cos takiego i wolalbym klasyczny, jak na szarym wzorniku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten szary/grafitowy z tarczy lążina jest świetny. Mało jest zegarków z taką tarczą, więc FM by się dodatkowo wyróżniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc - ten Junghans był oryginalnie biały ( bo biały to kolor modernizmu i oczywiście Bauhausu ), a pożółkł po prostu ze starości :D , z resztą dobrze to widać na brzegach tej tarczy.

Posłałem zapytania o wycenę różnych wariantów do fabryk tarcz. Odpowiedź jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonżinowski szary/grafitowy bardzo mi się podoba ale tak naprawdę to trudno rozmawiać  o odcieniach jak prawie każdy (chyba  ze jesteś grafikiem ) ma ciut inaczej skalibrowany monitor

Tak mam wrażenie że KTOŚ musi podjąć męską decyzję  :P  :D  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonżinowski szary/grafitowy bardzo mi się podoba ale tak naprawdę to trudno rozmawiać  o odcieniach jak prawie każdy (chyba  ze jesteś grafikiem ) ma ciut inaczej skalibrowany monitor  

 Ale jak ktoś nie zmienił monitora niedawno, to też wie jak realnie wyglądają rzeczy, które na nim ogląda.

 

Sam byłbym za tarczą dokładnie taką jak ten szary longinesowy sampel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedarłem się przez 45 stron - tu musi paść męska decyzja.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was dobrą wiadomość. Udało mi się wynegocjować że zrobią nam wszystkie 3 tarcze po 100sztuk i cena nie skoczy radykalnie.

Czyli biała lakierowana, grafitowa szlif słoneczkowy i niebieska szlif słoneczkowy. Każda wersja limitowana do 100sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV i t jest rzeczywiście dobra wiadomość  :D  Kiedy wstępnie przewidujesz możliwość obejrzenia samplesków na żywo we Wrocławiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was dobrą wiadomość. Udało mi się wynegocjować że zrobią nam wszystkie 3 tarcze po 100sztuk i cena nie skoczy radykalnie.

Czyli biała lakierowana, grafitowa szlif słoneczkowy i niebieska szlif słoneczkowy. Każda wersja limitowana do 100sztuk.

I to jest naprawdę dobra wiadomość. Głosowałem za białą i kibicowałem jej, niemniej jednak dla wsparcia projektu byłem gotów na zakup jakiegokolwiek koloru tarczy :D. Teraz dla mnie projekt nabrał barw ( a wlasciwie białej ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV i t jest rzeczywiście dobra wiadomość  :D  Kiedy wstępnie przewidujesz możliwość obejrzenia samplesków na żywo we Wrocławiu?

 

Nie żartuj. Jeszcze projektu technicznego koperty nawet nie ma. Wymodelować trzeba uszy, dostosować grubość koperty do mechanizmu i opracować proporcje takie aby to wszystko miało ręce i nogi. Dobrze wyglądało i było komfortowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was dobrą wiadomość. Udało mi się wynegocjować że zrobią nam wszystkie 3 tarcze po 100sztuk i cena nie skoczy radykalnie.

Czyli biała lakierowana, grafitowa szlif słoneczkowy i niebieska szlif słoneczkowy. Każda wersja limitowana do 100sztuk.

Świetnie, czyli każdy może pozostać przy swoim, mała zwyżka budżetu to chyba nie problem, mając w zamian do wyboru co kto lubi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, czyli każdy może pozostać przy swoim, mała zwyżka budżetu to chyba nie problem, mając w zamian do wyboru co kto lubi  :)

 

Powinniśmy się zamknąć w 846zł czy ile ja tam wcześniej pisałem. Jeśli oczywiście będzie minimum 150osób które wpłacą zaliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pewno po forumowcu za 408 zł , po nielimitce forumowca ,czyli tak ok.maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni no z zapisami ruszymy na dniach. A wpłaty zaliczek, zgadza się nie wcześniej niż za miesiąc/dwa. Najpierw trzeba ogarnąć rysunki tech pod maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Genialnie, czekam na zapisy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj. Jeszcze projektu technicznego koperty nawet nie ma. Wymodelować trzeba uszy, dostosować grubość koperty do mechanizmu i opracować proporcje takie aby to wszystko miało ręce i nogi. Dobrze wyglądało i było komfortowe!

 

A ja myślałem, że mam wsiadać w auto i dawać na Wrocław  :wacko:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny zacząć wpłacać wcześniej, małe kwoty co jakiś czas mniej zabolą;P

 

Tylko zdeklarować się na kolor wolałbym dopiero po zobaczeniu sampli, o ile to będzie możliwe.

 

A jak wygląda sprawa wyboru numerka?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.