Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że ścięcie koronki o 0,5mm całkowicie zmieni Twoje zdanie...wiem o co chodzi :-)...wyszedł trochę zbyt spiczasty...no ale po to są te wizualizacje aby na bieżąco to poprawiać.

Jeszcze jedna sprawa jest do poprawy, zegarek jak leży płasko na stole powinien się opierać na uszach. stopki uszu powinny być 1mm poniżej dekla. To sprawi, że zegarek mimo sporego lug to lug będzie dobrze przylegał także do niewielkich nadgarstków. Uszy nie będą zahaczały o manikety itd.

 

Jak wiecie z pod mojej ręki nigdy niewygodny zegarek nie wyjdzie, więc przywiązuję do tego uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie nr 4 - czy ono pokazuje realny wyglad koperty z koronka? Jesli tak, to slabo to wyglada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Dzięki uprzejmości kolegi Maczoking ...

 

Pisać co się podoba a co nie. MOżemy zastosować płaskie szkło, możemy powrócić do lunety/bezela prosto ściętego.

Z koronką także można pogrzebać.

 

No to spróbujmy z lunetą prosto ściętą i płaskim szkłem. Koronka chyba faktycznie powinna być bardziej trapezowata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uszy + plaskie szklo to wg mnie mlasciwy kierunek.

Jak tak dalej pojdzie to moj Orient Senator moze czuc sie zagrozony sprzedaza i zanabede forumowego Bauhausa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy idziemy z uszami w nomosa zuricha ? wtedy płaskie szkło i ścięta luneta.

 

Myślę, że to będzie najlepsza opcja. Obłości jakoś tak w mojej opinii nie służą tej kopercie i całokształtowi (optycznie pogrubiają całość i pozbawiaja lekkości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przypomnę się jeszcze z uszami z Heuera. Według mnie mniej zwaliste niż te z Zuricha.

Skoro zapowiada się nieco bardziej prosta forma koperty, co według mnie oddziałuje na plus, chciałbym przywrócić temat uszu, jak w chyba pokazywanym już w tym temacie Heuerze. Rzecz jasna nieco subtelniejsze, delikatniejsze, wciąż długie, ale bardziej ciosane, proste i "prymitywne", bez wyobleń jak w obecnym projekcie uszy. Co Państwo na to?
tag-heuer-carrera-calibre-17-chronograph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wrzucę pdf 3D , tam należy sobie zmienić widok tak aby koperta była w skali 1:1 ( u mnie przy mojej rodzielczości ekranu 1:1 to jest mniej więcej 34% ) . Wtedy się okaże, że nie taki diabeł straszny. Oglądając rendery w powiększeniu można się mocno wprowadzić w błąd :-)

 

attachicon.gifFormmeister koperta Czerwcowa.pdf

 

Też bardzo chętnie bym sobie tego PDFa obejrzał ale z jakiejś przyczyny po otwarciu mam wyłącznie białą stronę i nic więcej. Pobierałem już kilka razy. Nie miał nikt takiego problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo chętnie bym sobie tego PDFa obejrzał ale z jakiejś przyczyny po otwarciu mam wyłącznie białą stronę i nic więcej. Pobierałem już kilka razy. Nie miał nikt takiego problemu ?

 

I sam sobie odpowiem. Aktualizacja adobe readera wszystko rozwiązała :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach koperta zyskala lekkość...podoba mi się ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta wyszła super, do tego płaskie szkło i uszy jak z zuricha i będzie pięknie.

Tylko ta koronka jakaś barokowa w porównaniu z resztą się zrobiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiem co trzeba poprawić. pojutrze będą nowe grafiki.

Na pierwszy rzut oka - całość z płaskim szkłem, sprawi wiekszą cieniejszość kosztem większej bulwowatości, dając efekt pożądaniejszy.

 

Koronka wygląda jak doklejona z innego projektu. Podoba mi się ta z Nomos Lambda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Płaskie szkło i będzie kiszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta, uszy, szkło wypukłe - wszystko pasuje, co do koronki w trapezie tak sobie. Być może w całości nie będzie rzucała się w oczy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Delikatnie wypukłe, inne nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie wypukłe, inne nie pasuje.

 

Pasuje pasuje, pytanie czy takie chcemy. Spokojnie będzie ankieta. W przygotowaniu jest też koperta z zupełnie inymi uszami.

 

Nomos Club ma płaskie szkło i jakoś pasuje :P

 

DSC_8897.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik 3d w PDF nalezy go ściągnąć na dysk i dopiero otworzyć, w przeglądarce może się wyświetlać nieprawidłowo. ( jak zwykle proszę sobie zmniejszyć widok procentowo tak aby zobaczyć render w skali 1:1 )

 

http://timeandpassion.pl/Z%20plaskim%20szklem.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeśli przekrój boczny prostokątny (jak na pdf-ce) to i szkło płaskie, ale też koronka w takim kształcie, jeśli przekrój boczny trapez tak jak się już pojawiał wcześniej (o ile się nie mylę)  , to szkło lekko wypukłe i koronka trapezowa  ( sfazowana tu i ówdzie) - a co inni na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaskie szkło mi nie wadzi, koronkę bym spiłował 0.5-1.0mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaskie szkło mi nie wadzi, koronkę bym spiłował 0.5-1.0mm.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaskie szkło mi nie wadzi, koronkę bym spiłował 0.5-1.0mm.

Potwierdzam, koronkę wystarczy cofnąć o - 1mm i mamy swietny efekt. Jest naprawdę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie zmniejszyć koronkę i będzie klasa. Miód malina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.