Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, na jeden tylko mnie stać tymczasem - co za czasy, nawet visa musiałem sobie odpuścić  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś z Was zna jeszcze jakąś osobę która chciała by przygotować fotorealistyczny render koperty z tarczą to proszę o kontakt. Dostarczę potrzebne materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś z Was zna jeszcze jakąś osobę która chciała by przygotować fotorealistyczny render koperty z tarczą to proszę o kontakt. Dostarczę potrzebne materiały.

Gadałem z kumplem i obiecał pomóc w tym temacie, wiec poproszę o pliki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo datownik wygląda bardzo ładnie ale przy dacie jedno cyfrowej, ale jak to będzie przy dacie dwucyfrowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z kumplem i obiecał pomóc w tym temacie, wiec poproszę o pliki :)

Cześć, jestem znajomym o którym wspominał nekja. Zajmuję się grafiką (z naciskiem na 3D oraz pod gamedev) i z chęcią zmierzę się z wizualizacją, więc jeżeli sprawa jest aktualna, to się polecam. Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem znajomym o którym wspominał nekja. Zajmuję się grafiką (z naciskiem na 3D oraz pod gamedev) i z chęcią zmierzę się z wizualizacją, więc jeżeli sprawa jest aktualna, to się polecam. Pozdrawiam 8)

 

Super!, podajcie mi e-mail na PW. Podeślę potrzebne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.......

3D się robi. Naszła mnie taka mysl którą się podzielę.

Wiadomo że projekt VIS wyprzedzi Formmeistera. Jeżeli moje skromne doswiadczenie  jest cos warte to czasowo ten projekt pasuje na  zegarek klubowy 2016. 

Jest juz projekt Glycine ale na zegarki za 6000zł chyba nie będzie zbyt dużo chętnych. Marcin może warto zapytać zarząd czy dadzą zielone światło dla tego projektu?

Byłby to zegarek Klubowy o dużej limitacji w przystępnej cenie czyli cos dla wielu Forumowiczów  :)

Ciekaw jestem co inni zainteresowani tym projektem sądzą o takim rozwiązaniu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go wolał dostać wcześniej niż za dwa lata, i tak się to ciągnie już strasznie długo i końca nie widać, ale liczę, że w pierwszym kwartale przyszłego roku uda się sfinalizować. Czekać do 2016 to moim zdaniem kiepski pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o "czekaniu"  tylko o realnym terminie realizacji projektu.

Jeżeli śledziłeś temat to wiesz ze pół roku to czas oczekiwania na mechanizm który jeszcze nie został zamówiony.

To znaczy że już jesteśmy w 2015. Wykonanie sampli itd to kolejne trzy miesiące do  pół roku. Realizacja po akceptacji kolejne 3 - 6 miesięcy.

Jeżeli coś pomyliłem to QV popraw proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te projekty potoczą się szybciej niż Chrono bo i moje doświadczenie wzrosło. Nie chciałbym pchać się między wódkę i zakąskę z klubowcem 2016. Piotr zgłosił się pierwszy, uzgodnił z zarządem więc ma pierwszeństwo. Czy wypali ? Pewnie tak. Zegarek prawdopodobnie jednak nie przekroczy limitacji 30-40sztuk ale może tak ma być ? Nie mnie to oceniać. Ja już prowadziłem projekt Squale i chyba szkoda moich nerwów....póki są inni chętni to życzę im dużo cierpliwości i stalowych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Szkoda tylko że kolejny raz zegarek klubowy będzie w cenie około 6k.

Pozostaje kibicować Airmanowi i liczyć na jakis niespodziewany zastrzyk gotówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - miałem kupować Airmana jeszcze w tym roku i dobrze, że się wstrzymałem. Może wyjść fajna rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda coraz lepiej. No i łapy precz od koronki :>


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie zapowiada. Moze i ja sie dopisze :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie hymaj, tylko pokazuj resztę :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.