Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wbijałem kij w mrowisko, a nie pochwaliłem tych, którzy zaczęli - BRAWA Koledzy!!! :D

 

Drogę przeszliśmy z deklami daleką, ale kiedy widzę efekt ... :wub:

 

Teraz mamy do czynienia z w pełni innowacyjnym wzornictwem - czy w miejscu zapisów widnieje też nowy dekiel? Bo to zwiększa atrakcyjność projektu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

No i wyszedł całkiem fajny dekiel :)

maczoking - dodaj tylko, jeśli możesz, stożkowatą koronkę. QV ją wcześniej pokazywał w wątku. I będzie ok.Taka koronka będzie się kojarzyć oczywiście z trójkątem.

 

A teraz ideologia dla niezdecydowanych: ;)

Napis Formmeister ładnie dzieli dekiel na trzy części. Liczba 3 okazała się ważna dla bauhausu - 3 podstawowe kolory, 3 podstawowe figury geometryczne. Zob. np. prace Kandinsky'ego, Kelera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest git!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by podnieść trochę napisy by linia pozioma od M wpasowala się w sam środek koronki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by podnieść trochę napisy by linia pozioma od M wpasowala się w sam środek koronki?

:angry: :angry: :angry:   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest wizualizacja, ale dekiel nie będzie wypośrodkowany idealnie jak na obrazku ze względów techniczno-finansowych, więc takie zmiany nic nie wniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest wizualizacja, ale dekiel nie będzie wypośrodkowany idealnie jak na obrazku ze względów techniczno-finansowych, więc takie zmiany nic nie wniosą.

 

eeee ?  Nie wiem o co chodzi :P

 

Faktycznie dekielek i generalnie tyłek zegarka będzie nieco inaczej wyglądał niż na tej wizualizacji, ale to wciąż będzie płaski okrągły obszar który zapełnimy grafiką. Czy ona musi być idealnie wyśrodkowana ? Nie koniecznie.

 

077006_fit_443_436_MH1.L2210.LG-watch-ca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o to, że w rzeczywistości tył może wyglądać równie dobrze tak, więc wypośrodkowanie względem koronki mija się z celem.

Gdzieś w tym wątku był podejmowany ten temat i wyszło na to, że taka perfekcja to w zegarkach za dziesąt tysięcy PLN

dekielxy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie zmienia to faktu, że minimalne podniesienie całości grafiki może być na plus. Zapełni to puste pole nad formmeisterem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o to, że w rzeczywistości tył może wyglądać równie dobrze tak, więc wypośrodkowanie względem koronki mija się z celem.

Gdzieś w tym wątku był podejmowany ten temat i wyszło na to, że taka perfekcja to w zegarkach za dziesąt tysięcy PLN

dekielxy.png

 

 

Chłopaki ale tak przekoszone wygląda akurat w przypadku Bauhausu znakomicie :-) , pooglądajcie grafiki bauhausowe w necie.

A idealne obliczenie gwintu śrubek czy dekla tak aby wszystko było równe ma bardzo rzadko miejsce. W AP wcięcie w śrubkach na bezelu jest każde w tą samą stronę, ale już w kilku niemal tak samo drogich zegarkach widziałem że nie przywiązywano do tego uwagi.

Nie twórzmy problemów których nie ma. Nie wszystko co od linijki wychodzi na dobre.

 

W tym Mondaine co wkleiłem post wcześniej, też nie ejst idealnie, przyjrzyjcie się, mimo że tam jest dekielek wciskany - można wcisnąć go niemal idealnie. Przy zakręcanym to zupełnie inna para kaloszy, tak kaloszy bo szczelność zegarka jest dużo większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie zmienia to faktu, że minimalne podniesienie całości grafiki może być na plus. Zapełni to puste pole nad formmeisterem. 

 

Wszystko jest jak najbardziej  prawidłowo zakomponowane, ten oddech na górze jest potrzebny jak pauza w muzyce!    ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale tak przekoszone wygląda akurat w przypadku Bauhausu znakomicie :-) , pooglądajcie grafiki bauhausowe w necie.

A idealne obliczenie gwintu śrubek czy dekla tak aby wszystko było równe ma bardzo rzadko miejsce. W AP wcięcie w śrubkach na bezelu jest każde w tą samą stronę, ale już w kilku niemal tak samo drogich zegarkach widziałem że nie przywiązywano do tego uwagi.

Nie twórzmy problemów których nie ma. Nie wszystko co od linijki wychodzi na dobre.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jak najbardziej  prawidłowo zakomponowane, ten oddech na górze jest potrzebny jak pauza w muzyce!    ^_^

 

hehe własnie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jak najbardziej  prawidłowo zakomponowane, ten oddech na górze jest potrzebny jak pauza w muzyce!    ^_^

Ok, ok, to tylko moja nerwica natręctw;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja broń Boże nie twierdzę, że to wygląda źle. Chciałem tylko uniknąć późniejszych nieporozumień z tego tytułu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie można by przesunąć cały napis tak aby F było w tej samej odległości od krawędzi dekla co R - kończące napis FORMMEISTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra gitara, nie widziałem lepiej zaprojektowanego dekla zegarka w stylu Bauhaus. Nasz jest na serio najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do produkcji!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze chwilę nie zaglądałem a tu takie cudo wyszło ;-) Elegansior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kawał dobrej pracy wykonaliscie-gratuluje. Całość prezentuje się interesująco. Dekiel świetnie dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek jest rewelacyjny. Gratuluję autorom.

 

 

Mam pytanie o kolor wskazówek dla białej tarczy - czy aktualne jest rozważenie niebieskich ?

 

Choinka, ale niebieskie wskazówki mają jednak w sobie to coś ...

 

 

przy białym pomyślimy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.