Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pop3k

grovana

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dość specyficzny, wiem, że dział może być nie do końca trafny, ale. Zakupiłem grovane 1501.1137. I tu mam pytanie, dodam perzeszukałem całe forum za odpowiedzią a mianowicie wskazówka sekundnika w pozycji leżącej czasem przeskakuje a pod kątem zwalnia i czy jest to objaw słabej, kończącej się baterii ? Panowie i panie burza mózgów ! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś Grovane - gdy kończyła się bateria sekundnik przeskakiwał co 5 sekund przepowiadając koniec życia baterii. To znak, że akumulator trzeba było wymienić. To tyle, jeśli cokolwiek Ci to pomoże:)

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że ogniwo, bo zwalnia mam też tak z adriaticą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idz kolego do majstra niech Ci baterię wymieni ...... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kolejne sprawy :-) indeks nie przeskakuje a i nie mam pojęcia jak przestawić czas, ma zakręcaną koronkę, ok, i powinna mieć dwa poziomy do daty i godziny. Ma ktoś jakąś instrukcję ? Bo jak nie to chcę odesłać go, pomimo tego, że ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa godziny załatwiona. Teraz przeskakiwanie indeks może być Przesunięty 12 godzin. Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez plk
      Witam forumowiczów. Od dawna zaglądam tu żeby poczytać, ale w końcu nadszedł czas na pytanie.
       
      Potrzebuję zakupić zegarek na prezent niespodziankę dla kobiety i to jest pewien problem numer 1. Mając mniej-więcej ogarnięcie co do wymaganego stylu i rozmiaru plączę się w około kilu zegarków. O ile dla Pań najważniejszy jest wygląd to ja podchodzę do tematu z innej strony i tak z wymagań obowiązkowych:
       
      to co spodoba się lubej:
      1) kwarc (tu nie ma co dyskutować)
      2) rozmiar koperty 27 - 32mm
      3) jasna, względnie jednolita tarcza
      4) proste indeksy
       
      to co ja bym widział:
      1) marka, która robi zegarki, a nie ciuchy
      2) ma wytrzymać deszcz i przypadkowe zachlapanie przy myciu rąk
      3) ma mieć możliwość wymiany paska na taki ze standardowym mocowaniem (w zakupie nie ma znaczenia czy jest pasek czy bransoleta - i tak trafi tam pasek)
      4) przez chwilę na tapecie była koperta w różowym złocie PVD, ale po zastanowieniu nad możliwymi wytarciami - koperta zostaje stalowa
      5) jak najlepsza trwałość i niezawodność
      6) Swiss czy Japan nie ma dla mnie znaczenia, po prostu takie znalazłem w określonym stylu.
       
      To co znalazłem:
      1) Roamer: C-Lady 657844 40 25 60 (WR30, słabo dostępny lokalnie, nie znalazłem informacji: szerokość mocowania paska (ważne - muszę zakupić od razu z dodatkowym paskiem), jaki siedzi mechanizm) // UPDATE: zmierzyłem w sklepie szerokość mocowania paska, jest 13mm //
      2) Tissot: Everytime Lady T109.210.11.031.00 (WR30, widziałem, wizualnie jest OK, mechanizm ETA 902.101 , wg sprzedawcy z którym rozmawiałem znacznie lepszy od Miyoty w zegarkach z tej półki cenowej(?))
      3) Grovana: Classic GV3230.1133 (WR50, łatwo dostępny, wizualnie na żywo OK, mechanizm określany jako 'szwajcarski kwarcowy' - obstawiam jakąś podstawową Rondę)
      4) Skagen SKW2692 (WR30, podobno niższa półka jakościowa od pozostałych, mechanizm jakiś Miyoty jak twierdzą sprzedający, nie polecają ze względu na rzekome częstsze serwisowanie niż w przypadku ETA co z kolei jest tezą odwrotną do tego co czytałem na forum)
       
      Dodam jeszcze, że spore różnice cenowe między podanymi modelami nie są tu istotne - ważne, żeby było dobrze
       
      Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
    • Przez ainclude
      Drodzy  Miłośnicy Zegarków, 
       
      z racji, iż to mój pierwszy post witam Was serdecznie i od razu proszę o pomoc
       
      Poszukuję zegarka (wymagania):
      Męski Bransoleta Kwarcowy Szkiełko szafirowe  
      Zależy mi na tym, by zegarek był dokładny i miał mało bajerów (tzn. wystarczy że wskazuje godziny i minuty ).
      Budżet dość ograniczony bo 500 zł.
       
      Podoba mi się taki zegarek Grovana 1561.1134:
      http://www.zegarek.net/zegarki/grovana/zegarek_grovana_1561.1134.html?gclid=CMfimr2V6LsCFQ1c3godgAYAkw
       
      Co sądzicie o moim wyborze i o marce Grovana? A może jakieś inne propozycje?
       
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.