Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sirkozi

Pudełka na zegarki w Lidlu

Rekomendowane odpowiedzi

Pudełko zakupione. Dostępne zarówno prostokątne jak i kwadratowe. Jakość? Jak za te pieniądze to bajka. Śmieszą mnie jedynie te kluczyki. Coś czuję że 3 letnie dziecko by to rozpracowało. Podobne lub takie same na allegro po ponad 100 zł. Zdecydowanie warto. Nie posiadam Rolexów  w kolekcji, więc myślę że moje japończyki i radzieckie nie obrażą za taki domek. A dla szwajcarów pudełko z Apartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem to pudełko, kwadratowy model bo praktyczniejszy.Właściwie to dwa bo drugie łyknąłem dla kumpla w prezencie.3mam w nim śfajcary i radzieckie.

Całość jest dosyć solidnie wykonana, natomiast system zamykania kluczykiem rozczarowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona wyszła na zakupy i po jej powrocie otrzymałem pudło na zegarki w prezencie super jak za taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się jeszcze dopatrzyłem - specyficzny zapach w środku i trochę tańcują na tych poduszeczkach, ale mimo to w dalszym ciągu bardzo zadowolony jestemi również zakupiłem 2 sztukę. Jest to coś czego zdecydowanie brakuje w regularnej sprzedaży - budżetowe pudełko dla początkujących kolekcjonerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: uwielbiam słowo "tańczują" :-)

 

W temacie: ja chyba tez sie udam do Lidla po małe pudełeczko. W tej kwocie jest, wg mnie, bardzo atrakcyjną ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pudła przywlokłem do domu czyli mam siedem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh fajne pudełka widziałem w empiku za ok. 60 zł, ale stwierdziłem że najpierw zobaczę te z lidla. Z empiku wydały sie solidniejsze, wracam a tu zonk, bo wyszły i na pocieszenie kupiłem to z lidla. Może na stronie empiku cos jeszcze będzie.

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim lidlu już nie ma - ładnie tych kolekcjonerów w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Łodzi też już nie znalazłem, a szkoda.... miałem ochotę kupić i na gwiazdkę dać dom moim zegarkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Grodzisku Maz. już też nie ma, ale telefon do brata i w Jarosławiu jeszcze o dziwo leżą tylko, że same prostokątne.

 

PS. ostatnią kwadratową zgarnął dla mnie :)

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Kupiłem. Jestem zadowolony. :)

Pudełek nigdy dosyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pudła przywlokłem do domu czyli mam siedem :)

Jak znalazł na ciężkie czasy , jak widać prawie wszędzie brak .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2szt o 7 rano w Pruszkowie nabyte - jak się ostaną do soboty (nie wierzę w to) to nabęde 3. a jak nie trzeba czekać do następnego grudnia ;)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem dwa Lidle - Ursynów i Kabaty. W obu pudełek BRAK.

W Lidlu w Sulejówku są jeszcze 4 szt. (wysłałem brata i mam!) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jak za komuny. Rzucili towar i polowanie :) Lubię to! 

U mnie w Dębicy nie nerwowo, o 11 rano około 10 pudełek było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu jak coś rzucą w dobrej cenie to zawsze jest polowanie. Kiedyś po kurtkę przed robotą pojechałem i już była bitwa ;). Teraz pudełek kilka leżało, byłem po 20, tylko kwadraty zostały, jeden wziąłem. Za ten hajs może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętając dawne klimaty,

jak prawdziwy "łowca" zapolowałem na nie w Lidlu przy Wileniaku.

 

Wyciągnąłem cztery prostokątne, zostawiając może z 10 kwadratowych.

Miałem sobie wyrzeźbić takie miejsce na swe zegarownie z drzewiastego pudła z logo króliczka Playboy-a które kiedyś przytargałem na chawirę z przeznaczeniem na schowek z męskimi gadżetami. :D

 

Jednak te błyskotki naręczne są nimi także a po stosownych pomiarach okazało się,

iż zmieszczą także cztery Lidl-owskie opakowki

i pozostanie jeszcze miejsce na czerwoniaste strusie piórko,

jedwabistą przepaskę na oczęta,

oraz "modne garniturki dla każdego mężczyzny"  ;)

jak w reklamie pisemka CATS

czyli paczki najnowszej wersji Unimili. :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale to prawie 2x cena tego Lidlowego , i na ostatnim zdjęciu widać że zegarki są za bardzo ściśnięte i będą się od siebie odbijać. Poduszeczki identyczne jak w tym Lidlowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Białołęce i w okolicach nie było w ogóle tych pudełek, zostały tylko jakieś na biżuterię. Nie kupił by ktoś dla mnie jednego przy okazji, gdyby brał dla siebie? Byłbym niezwykle zobowiązany.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis bede u siebie na wsi w Lidlu, jak bedzie to kupie :) Kwadrat prostokat czy obojetnie?

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym  był dziś w Lidlu też zerknę czy jeszcze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałem się czy nie wziąć jakiegoś na zapas dla kogoś z forum. :) Do Świąt przyszłego roku musi mi jedno starczyć, bo pewnie wtedy znowu rzucą w Lidlu. :)

 

Ja tam jestem zadowolony z jakości. Ta pseudoskóra jest całkiem przyjemna w dotyku, a w środku wszystko jest dobrze wykończone bez niedoróbek jak straszyli niektórzy. Mi poduszki pasują takie jakie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Białołęce i w okolicach nie było w ogóle tych pudełek, zostały tylko jakieś na biżuterię. Nie kupił by ktoś dla mnie jednego przy okazji, gdyby brał dla siebie? Byłbym niezwykle zobowiązany.

 

Na Tarchominie, wczoraj ok. godz. 13 kupowałem ostatnie dwa prostokątne i 1 kwadrat ale kwadraty jeszcze były.

Potem ok. 16 podjechałem do Jabłonnej (10 min. samoch.) i dobrałem jeszcze ze 4 ale pozostało kilka (po 6-7) sztuk obydwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.