Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sirkozi

Pudełka na zegarki w Lidlu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem to pudełko to pomyślałem, że fanie byłoby gdyby zrobili je po prostu z drewna tak samo jak pudełka do malowania które można kupić w Empiku za 10 - 20 zł. Są surowe drewniane i maja takie same przegródki jak na zegarki tylko poduszeczek brakuje - jakby to ładnie polakierować to myślę, ze wyszłoby cenowo podobnie a mogłoby być fajniej :)

Oczywiście mogłem trafić na rozwalone pudełko bo ogladałem pierwsze z brzegu rozpakowane i już pewnie po 'testach obciążeniowych' wykonanych przez potencjalnych kupujących ;) 

Odłaziła ta derma w kilku miejscach i to mnie raziło. 

 

Pozdrawiam również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak pisałem wcześniej ludzie w Lidlu macają, macają a większość nie kupuje, ale rozpakować trzeba. Dotyczy to prawie wszystkiego w Lidlu co sprzedają okazyjnie (gazetka).

 

Co do pudełek w empiku to nie do końca to jest tak fajnie! Kupisz pudełko (10 - 30 zł), papier ścierny + bejca + pędzelek + rozcieńczalnik + lakier w spray (40 - 60 zł), poduszki, filc do wyłożenia ( 1zł/ kwadracik 10x10) zazwyczaj poduszki robisz sam, ale musisz jakiś materiał kupić i zaczyna wychodzić więcej ... nie mówię już o czasie. Bo pudełko trzeba wyczyścić i pomalować co najmniej dwa razy. Fakt bejcy i lakieru masz na wykonanie kilku pudełek.

 

Rozważ co lepsze?! Nie każdy to A. Słodowy.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam pudełko się podoba. Wersja 3x2 całkiem przyzwoicie wykonana, jak na swoją cenę. Pudełko służy mi jako zbiorczy transporterek i uporządkowanie zegarków w jednym miejscu. Jestem zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kieszenie są wyłożone jakimś aksamitem, żeby bransolety nie rysowały się ?

Cóś "zmiękczającego" tam jest, flokowane chyba, nie mam teraz tego pod ręką, ale jak patrzyłem to przed zniszczeniami powinno uchronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kupiłem wersję 3x2 i uważam że za takie pieniądze nie ma co się czepiać i tyle. Bardzo dobra relacja jakość/cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem że zapodam kilka fotek pudełka.

 

b_195403.jpg

 

b_195456.jpg

 

b_195535.jpg

 

b_195951.jpg

 

Kluczyki to jakaś porażka.

 

b_195706.jpg

 

I jeszcze jedno. Pudełko jest dosyć ciasne. Tzn Panerai 45 mm obok siebie to może być problem.

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I jeszcze jedno. Pudełko jest dosyć ciasne. Tzn Panerai 45 mm obok siebie to może być problem."

Żeby mieć tylko takie dylematy , czy zmieszczą sie dwa Paneraie obok siebie :)

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Pudełko jest dosyć ciasne. Tzn Panerai 45 mm obok siebie to może być problem.

 

 

Mam to pudełko i w jednym rzędzie mieszczą mi się trzy Seiko 6105 więc i dwa Paneraie obok siebie się zmieszczą


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodołaz siedzi obok 47 mm Ticino i nic im nie jest... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jak za tą cenę jest ok. Jakieś niecałe dwa lata temu kupiłem na allegro pudełko z 10 przegrodami za ok 3 x taką kwotę. Właściwie wszystko wyglądało ok. Niestety po jakimś roku zaczęły się robić plamki na skóro podobnym materiale a obecnie całe pudełko się łuszczy i kruszy. Więc póki co pudełka z Lidla wyglądają ok co będzie za 1-2 lata to się okaże. Osobiście nie narzekam bo

gdybym chciał super dobre i fajne i trwałe to szukałbym czegoś drewnianego renomowanej marki co ma niestety wysoką cenę, lub czegoś z prawdziwej skóry. Myślę że oprócz trochę za luźnych poduszek które nawet po zapięciu zegarka lekko latają w pudełku co sprawia słabe wrażenie nie ma się co do tego wyrobu przyczepić. W końcu pudełko jest do przechowywania a nie do transportu przystosowane i nikt tego rzucać raczej nie zamierza:)) Także ci malkontenci co płaczą że słabe i że małe przegrody i kiepska jakość niech kupią coś od np. Orbita albo Rothenschild Jakość dobra i cena adekwatna.:)

Pozdrawiam i serdeczne podziękowania dla kolegi mw75 za pomoc w zakupie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że jak za taką cenę to nie ma co wybrzydzać, w Aparcie za 139zł na 5 zegarków było dużo gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie po ile ale jakiś czas temu za nieduże pieniądze widziałem również w Tchibo i jednak to z Lidla wypada lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również stałem się posiadaczem owego pudełka. Uważam, że bardzo fajne jest. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko kupione rok wcześniej jest niższe niż tegoroczny zakup, ktoś z kolegów może porównać modele z zeszłego roku i obecnego? Różnica to około 1cm.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poza różnicą w wysokości pudełek są inne poduszki na zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja się na lidlowskie nie załapałem, ale znalazłem coś takiego: http://www.stylowe-upominki.pl/pl/p/SZKATULKA-KASETKA-NA-ZEGAREK-ZEGARKI-BIZUTERIE/291, są też inne na większą ilość - to jednak ma najszersze przegródki szerokość x głębokość x długość 4,8 x 5 x 10 cm.

 

Kupował to ktoś z kolegów?

Edytowane przez adalbertus77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował to ktoś z kolegów?

 

Niedawno kupiłem takie na alledrogo, do tego również pudełko 3 miejscowe. Poduszeczki fatalne - tekturowe, mało elastyczne, zdecydowanie do wymiany. Samo pudełko nie jest złe - poza mocowaniem szybki oraz zdarzającymi się niedoróbkami typu napisów ołówkiem (sic!). Niemniej w tej cenie można to zaakceptować. Mój skromny zbiór od jakiegoś czasu przechowuje się właśnie w takim pudełku i póki co nic lepszego (droższego) nie zamierzam kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem takie na alledrogo, do tego również pudełko 3 miejscowe. Poduszeczki fatalne - tekturowe, mało elastyczne, zdecydowanie do wymiany. Samo pudełko nie jest złe - poza mocowaniem szybki oraz zdarzającymi się niedoróbkami typu napisów ołówkiem (sic!). Niemniej w tej cenie można to zaakceptować. Mój skromny zbiór od jakiegoś czasu przechowuje się właśnie w takim pudełku i póki co nic lepszego (droższego) nie zamierzam kupować.

Dzięki za info - rzeczywiście poduszeczki na zdjęciach wyglądają dość mizernie :(

Za przemawiają dość szerokie przegródki i cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciii, bo się zorientują i wykupią ;-)

 

W Tchibo są jeszcze może dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciii, bo się zorientują i wykupią ;-)

 

W Tchibo są jeszcze może dostępne?

W Tchibo jeszcze są na 8 sztuk za 79,95 zł

Nazywa się kasetka na zegarki, jakość może być za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj w Gorzowie w Lidlu dostać pudło, niestety podłużne a wolałem kwadrat ale i tak jesyem zadowolony. Jeszcze 3 zostały ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.