Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

MMA

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prawdziwy samuraj ten Sakurai ;) wolał odpłynąć niż odklepać a Mamed jak zwykle ,jak to kiedyś określił jeden z komentatorów ,,zjawiskowy , metafizyczny '' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna było ściągnąć wolnych zawodników np. Okami czy Palhares ( chociaż ten to niezły wariat ) i to by był prawdziwy test dla Mameda. Wg. Mnie temat Mameda w UFC jest skończony.

Z Palharesem miałby jakieś szanse w stójce, bo ten jest tam chaotyczny dość. Natomiast pójście do parteru skończyłoby się urwaniem mamedziej nogi. Natomiast Okami to zdecydowanie za wysokie progi, żadnych szans nie widzę.

Dlatego Mamed nadal będzie obijał średniaków i emerytów, a niedzielni kibice będą się podniecać jaki to on najlepszy zawodnik na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszych i doświadczonych zawodników raczej nie dostanie jak nie pójdzie do UFC. Ci ostatnio byli wolni , więc można było ich zakontraktować. Trzecią organizację na świecie :) na pewno by było na nich stać. Ja bym taką walkę z Okami chciał zobaczyć.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców - ja jestem szarakiem w MMA.

Czy zawodnicy biorący udział w KSW, MMA itp przechodzą kontrole antydopingowe?


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie sport. Dziękuję nie wchodzę ;)


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie znam się, to się wypowiem..."

 

MMA to formuła walki, a KSW jest tylko jedną z organizacji w której walczą zawodnicy MMA. Skoro sam piszesz, że jesteś laikiem w tych kwestiach, to powstrzymaj się od takich komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie się udało wytypować poprawnie całą galę. Co do Mameda w UFC to nie ma o czym pisać, temat wyczerpany raczej. Co do gali to jak dla mnie wyjątkowo niezła, niespodzianek za bardzo nie było, może Zwicker lekko zaskoczył. Dodam, że wczoraj Agnieszka Niedźwiedź wygrała walkę na Cage Warriors.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie sport. Dziękuję nie wchodzę ;)

Jak chcesz trenować to możesz śmiało bez wspomagania farmakologicznego :)

Piłki nożnej tez pewnie nie oglądasz , tam walka z dopingiem to hipokryzja.

Tak aby Cię trochę uspokoić w UFC są kontrole antydopingowe.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@meinard

Nie mów mi co mam robić. Będę pisał/mówił/robił to co chcę, a Tobie nic do tego.

 

Doping i wielkie pieniądze kundlą sport, nie dotyczy to jednie MMA, także piłki nożnej, ciężarów, kolarstwa, LA... Może pływanie synchroniczne jest czyste.. ale kto to ogląda ;)

 

EOT i miłej niedzieli wszystkim (także urażonym) życzę ;)

Edytowane przez Thom

All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@meinard

Nie mów mi co mam robić. Będę pisał/mówił/robił to co chcę, a Tobie nic do tego.

Ależ ja Ci nie mówię co masz robić. Z mojej strony to była raczej rada, która pozwoliłaby Ci nie zrobić z siebie ignoranta. Ale jak wolisz po swojemu, to mnie faktycznie nic do tego :). Również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za Twą radę. Masz wielkie serce, masz na względzie moje dobro, będziesz mnie nauczać. Jesteś dobrym człowiekiem meinardzie.

 

;)

Edytowane przez Thom

All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy tych czułości :)

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thon ma chyba lekkie problemy z zimową depresją (na rozdrażnienie i zły humor polecam rumianek) i nie zarażaj innych swym złym nastrojem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart33, napisałem EOT i kropka. Myślę, że mainard dobrze zrozumiał o co mi chodziło - chyba się nie pogniewał. A nawet jeśli tak, to będzie to sprawa między nami. - Wypijemy dwa piwa, przeprosimy się, może nawet przytulimy i po problemie ;) Tak mi się wydaje.

 

..Nie wiem o co Ci chodzi ;) W ciągu ostatnich 6 miesięcy napisałeś 4 posty, w tym jeden na temat mojej osoby ;) Czuję się wyróżniony! ;)

Edytowane przez Thom

All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu udało mi się rozszyfrować skrót KSW- Khalidov Standardowo Wygrywa

albo inny Kup Sobie Walkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Palharesem miałby jakieś szanse w stójce, bo ten jest tam chaotyczny dość. Natomiast pójście do parteru skończyłoby się urwaniem mamedziej nogi. Natomiast Okami to zdecydowanie za wysokie progi, żadnych szans nie widzę.

Dlatego Mamed nadal będzie obijał średniaków i emerytów, a niedzielni kibice będą się podniecać jaki to on najlepszy zawodnik na świecie.

Mamed ruszy się poza KSW z prostego powodu - on chce jeszcze zarobić. Na razie UFC chciało świeże mięsko po taniości. Tyle że to oni chcą wejść na Polski rynek i zdobyć nowych kibiców a na tym rynku to gwiazdą jest póki co Mamed ;-) Sprawa jest czysto biznesowa, klasy sportowej nie ma co do tego mieszać ;-)

A co do klasy sportowej to Mamed jest najlepszy jaki może być zawodnik trenujący w Polsce, tu już więcej postępów nie zrobi (z całym szacunkiem dla jego obecnych trenerów).

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Czyli to nie sport. Dziękuję nie wchodzę ;)

No to jest stwierdzenie raczej błędne, bo MMA sportem jak najbardziej jest.

Z tym, że zgodzić musze sie w innej kwestii:

 

 

Doping i wielkie pieniądze kundlą sport

 

Dlatego uważam i będę uważał, że najczystszą formą są zawody amatorskie (też nie jest to regułą, ale mimo wszystko uważam, że jest lepiej pod tym względem, bo tam na pierwszym miejscu liczy się pasja).

 

 

Może pływanie synchroniczne jest czyste.. ale kto to ogląda

 

Chyba jeszcze curling by sie załapał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamed ruszy się poza KSW z prostego powodu - on chce jeszcze zarobić. Na razie UFC chciało świeże mięsko po taniości. Tyle że to oni chcą wejść na Polski rynek i zdobyć nowych kibiców a na tym rynku to gwiazdą jest póki co Mamed ;-) Sprawa jest czysto biznesowa, klasy sportowej nie ma co do tego mieszać ;-)

A co do klasy sportowej to Mamed jest najlepszy jaki może być zawodnik trenujący w Polsce, tu już więcej postępów nie zrobi (z całym szacunkiem dla jego obecnych trenerów).

 

KJ

 

 

Początkowa oferta z UFC to było chyba 20k+20k, Mamed walczy widowiskowo dosyć, dodaj do tego KO/SUB of the night i nie głupia suma się robi, a do tego z każdą wygraną gaża rośnie 5k+5k. Co do najlepszego zawodnika, jest jeszcze Marcin Held, jest młody i myślę, że namiesza więcej niż Mamed :) Do tego Tybura w wadze ciężkiej. W UFC, na początku kariery w tej organizacji, powinny się liczyć bardziej ambicje sportowe, wiadomo, człowiek musi wykarmić rodzinę, ale jeżeli myśli, że dostanie 2x więcej niż w Polsce, to się raczej go tam nie doczekamy, Mamed w USA jest znany, ale pośród fanów MMA, tych bardziej kumatych, co interesują się światowym MMA, myślisz, że takie MGM Grand w Las Vegas wypełniają sami "znawcy"? Dla tych mniej wtajemniczonych Mamed będzie jakimś gościem ze wschodu, z kraju Borata albo Rosji, a to, że na pewno zyskał by sympatie z czasem to inna sprawa. Jeżeli UFC będzie chciało zakontraktować Mameda na walki w Polsce, to myślę, że właściciele KSW "przelicytują" ofertę, chyba, że do tego czasu KSW zdobędzie innego zawodnika, który będzie pełnił "rolę" Mameda bo póki co to nie chcą żeby zabrano im poniekąd "twarz" KSW i MMA w Polsce i w sumie się im nie dziwie. Dziwią mnie czasami zawodnicy mówiący jakie to mają ambicje, tylko sport się liczy i odprawianie kolejnych, lepszych zawodników i chęć walki w najlepszej federacji na świecie, a przyjdzie co do czego to zostają tutaj, wolę takich, którzy mówią, że walczą dla pieniędzy bo z tego żyją i tyle.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowa oferta z UFC to było chyba 20k+20k, Mamed walczy widowiskowo dosyć, dodaj do tego KO/SUB of the night i nie głupia suma się robi, a do tego z każdą wygraną gaża rośnie 5k+5k. Co do najlepszego zawodnika, jest jeszcze Marcin Held, jest młody i myślę, że namiesza więcej niż Mamed :) Do tego Tybura w wadze ciężkiej. W UFC, na początku kariery w tej organizacji, powinny się liczyć bardziej ambicje sportowe, wiadomo, człowiek musi wykarmić rodzinę, ale jeżeli myśli, że dostanie 2x więcej niż w Polsce, to się raczej go tam nie doczekamy, Mamed w USA jest znany, ale pośród fanów MMA, tych bardziej kumatych, co interesują się światowym MMA, myślisz, że takie MGM Grand w Las Vegas wypełniają sami "znawcy"? Dla tych mniej wtajemniczonych Mamed będzie jakimś gościem ze wschodu, z kraju Borata albo Rosji, a to, że na pewno zyskał by sympatie z czasem to inna sprawa. Jeżeli UFC będzie chciało zakontraktować Mameda na walki w Polsce, to myślę, że właściciele KSW "przelicytują" ofertę, chyba, że do tego czasu KSW zdobędzie innego zawodnika, który będzie pełnił "rolę" Mameda bo póki co to nie chcą żeby zabrano im poniekąd "twarz" KSW i MMA w Polsce i w sumie się im nie dziwie. Dziwią mnie czasami zawodnicy mówiący jakie to mają ambicje, tylko sport się liczy i odprawianie kolejnych, lepszych zawodników i chęć walki w najlepszej federacji na świecie, a przyjdzie co do czego to zostają tutaj, wolę takich, którzy mówią, że walczą dla pieniędzy bo z tego żyją i tyle.

Myślę że ze strony Mameda ważna jest też możliwość wyboru przeciwnika, on jest za stary żeby przegrać na wejściu a potem odbudowywać pozycję, rzucać się na każdego to może młodzież ;-) Ale że w tej dyscyplinie tylko sport sie liczy to nie do końca prawda, każdy sztab zawodnika stara się dobierać przeciwników do możliwości, bo przegrana walka to rok albo dwa w plecy żeby wrócić na poprzedni poziom nie czysto sportowy/fizyczny ale w sensie atrakcyjności walki z punktu widzenia promotorów. Każdy jest wyrachowany tylko im starszy tym bardziej rzuca się to w oczy ;-)

 

A Las Vegas to synonim zabawy na całego dla wielu amerykanów i tam się sprzeda każdy rodzaj rozrywki. 

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ze strony Mameda ważna jest też możliwość wyboru przeciwnika, on jest za stary żeby przegrać na wejściu a potem odbudowywać pozycję, rzucać się na każdego to może młodzież ;-) Ale że w tej dyscyplinie tylko sport sie liczy to nie do końca prawda, każdy sztab zawodnika stara się dobierać przeciwników do możliwości, bo przegrana walka to rok albo dwa w plecy żeby wrócić na poprzedni poziom nie czysto sportowy/fizyczny ale w sensie atrakcyjności walki z punktu widzenia promotorów. Każdy jest wyrachowany tylko im starszy tym bardziej rzuca się to w oczy ;-)

 

A Las Vegas to synonim zabawy na całego dla wielu amerykanów i tam się sprzeda każdy rodzaj rozrywki. 

 

KJ

 

 

No tak masz racje, napisałem wcześniej trochę dłuższego posta, ale w związku z tym, że nie bardzo lubię pisać o Mamedzie w UFC jak i polityce KSW to skończę na tym poście dyskusje o tych dwóch sprawach. Bardziej interesuje mnie jak Panowie obstawiacie Silva - Weidman 2? Myślicie, że pas wróci na swoje miejsce czy pozostanie u Chrisa? Ja przyznam szczerze, że jeszcze w tym momencie nie podejmie się typowania, powiem tylko, że szkoda mi było trochę Andersona kiedy stracił pas, skończyła się jakaś epoka w tym sporcie dla mnie, ale ta wcale nie jest gorsza, myślę, że pas wcale nie jest w złych rękach, chociaż wolałbym żeby wrócił do Spidera, następnie obrona pasa, potem jakiś super fight i koniec kariery, chyba, że zdrowie pozwoli to niech walczy dalej, nikt mu nie zabroni :)

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko stawiam na Andersona. Myśle ze bedzie mocno zmotywowanie aby odzyskać pas i nie bedzie lekcewazyl przeciwnika.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że Weidman nawet na papierze ma wszystkie argumenty, żeby znów pokonać Andersona. Ma doskonałe zapasy, bardzo solidną, choć nie wirtuozerską stójkę i chłodną głowę. Przypominam jak wyglądała pierwsza walka Andersona z Sonnenem - gdyby wtedy Sonnen nie wcisnął się głupio w trójkąt, wygrałby decyzją. Następne walki z zapaśnikami Silva wygrywał, bo tamci tracili kompletnie głowę - i Sonnen 2 i Okami po prostu podpalali się i zapominali o gameplanie. Weidman jest na to zbyt mądry, zapasy ma doskonałe, więc niewykluczone, że stłamsi Silve.

 

Choć ja liczę na Spidera i tak, mam sentyment do starych mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meinard napisałeś praktycznie to co ja właśnie myślę i mniej więcej chciałem napisać, także nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić. Również mam nadzieje, że pas wróci do Andersona, ale jak to będzie zobaczymy, już niedługo w sumie, niecałe 3 tygodnie.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.