Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Michalwwy

Poszukiwana karta Kruk dla przyjaciół 10%

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

czy ktoś z Was ma może Kartę Kruk dla przyjaciół Kruka uprawniającą do 10% rabatu?

 

Chcę dziś zamówić u nich Breitlinga i Longinesa i dałoby mi to trochę PLN oszczędności.

 

Z tego co dowiedziałem się od sprzedawcy, wystarczy podać tylko numer karty.

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje koledze moderatorowi za pomoc.

Longines kupiony, Breitling zamowiony :-)

A czy nie jest tak, że przy takim zakupie uzyskałbyś większy rabat, niż 10%? Czy może z automatu dostajesz 10% i od tego dalej możesz negocjować?

 

Pozdrawiam,

 

RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w Kruku promocja, że za każde wydane 600 PLN dostajesz bon na 100 PLN,

 

Więc droższy zegarek -10%, reszta dzielona przez 600 PLN i dostaje  bony,

później za drugi zegarek cześć płacę tymi bonami, od reszty -10% i z tej pozostałej kwoty jeszcze bony tak jak wyżej,

a za te bony jeszcze jakieś mniejsze zakupy : )

 

Trochę może skomplikowane, ale tak jak liczę to realny rabat -22% od łącznej ceny obydwu zegarków, więc całkiem sympatycznie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w Kruku promocja, że za każde wydane 600 PLN dostajesz bon na 100 PLN,

 

Więc droższy zegarek -10%, reszta dzielona przez 600 PLN i dostaje  bony,

później za drugi zegarek cześć płacę tymi bonami, od reszty -10% i z tej pozostałej kwoty jeszcze bony tak jak wyżej,

a za te bony jeszcze jakieś mniejsze zakupy : )

 

Trochę może skomplikowane, ale tak jak liczę to realny rabat -22% od łącznej ceny obydwu zegarków, więc całkiem sympatycznie : )

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, to wysoki rabat uzyskujemy dopiero przy zakupie 2 sztuk?

 

Pozdrawiam,

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,

Przy zakupie jednej sztuki mialbym -10% plus do tego za kazde wydane 600 PLN otrzymuje kupon na 100 PLN (taka promocja trwa do 24 grudnia, normalnie jest bodajze 100 za 1000) a te bony wydalem czesciowo na drugi zegarek. Gdybym nie kupowal drugiego zegarka to zostalbym ze spora iloscia bonow do wydanu w Kruku na jakies inne zakupy. A tak mam tylko troche bonow za zakup drugiego, tanszego zegarka.

Nie wiem czy jest to juz dla Ciebie jasne?

Dlatego, zeby nie zostac z tymi bonami dobrze jest sie umowic z kims znajomym, kto chce po prostu kupic cos w Kruku (ja tak sie wlasnie dogadalem z kolega) i najpierw kupic drozszy produkt, a nastepnie tanszy za ktory czesciowo lub nawet w calosci placimy bonami.

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

branie bonów nie jest korzystnie, bo one maja "krótki termin przydatności do spożycia" :D  i po 31 stycznia 2014 możesz je... w ramkę oprawić. Lepiej zapisać punkty na konto i wydać (nie na siłę) w okresie 2 lat.

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale akurat w moim przypadku, gdzie mam na co je wydac :-) a nie mam karty, tylko urzyczyl.mi jej kolega z forum, "oczywista oczywistoscia" sa bony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem czysto teoretycznie ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podpiąć się pod wątek  - planuje w najbliższym czasie zakup co prawda nie zegarka ale pierścionka zaręczynowego w kruku lub w aparcie. Czy mógłby ktoś udostępnić na pw dane pozwalające skorzystać z rabatu? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupywalem dokladnie 7 lat temu, przed swietami pierscionek zareczynowy w sklepie Red Rubin w Arkadii I byla jakas niezla promocja. Dostalem rabat na pewno 10%, ale nie jestem ewien czy nawet nie 20%.

Powodzonka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ale jestem z Bydgoszczy i nie ma u nas tego sklepu - najbliżej chyba w Warszawie. Mam już coś upatrzone w aparcie ale zniżka by się przydała a przy okazji mogę komuś nabić punkty  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś kartę Kruka, jak ją namierzę to się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku i Aparcie te wyzsze karty daja 10%, generalnie bez karty wpadasz i zaczynasz, ze bierzesz, jak opuszcza 20%, na -10% napewno sie skonczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś kartę Kruka, jak ją namierzę to się odezwę.

Też myśle że lepiej znaleźć jakiegoś dobrego złotnika i pokazać mu w katalogu apartu czy kruka co mniej więcej chcemy...

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie :) a czy ktoś przypadkiem może polecić jakiegoś dobrego złotnika w Bydgoszczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam diamentową z Apartu (-10%). Mogę Ci udostępnić dane jak chcesz tam kupić pierscionek, co jednak odradzam. Miałem w październiku podobne zadanie jak ty przed sobą teraz. Udałem się do Arartu a potem popatrzyłem u prywatnych jubilerów. Ostro ich tam źrebi, z tymi cenami w Aparcie - taki był mój wniosek po analizie rynku jubilerskiego. Jubiler z Bielska-Białej zrobił mi piękny pierscionek, z kamieniem o takiej samej wadze, barwie i czystosci za 1/2 ceny Apartu. Po kilku dniach od zamówienia, pierscionek miałem w domu.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze trochę czasu na wybór tego odpowiedniego to zrobię rundkę po jubilerach i coś wymyślę. Dzięki koledzy za podpowiedzi  :)  jak się uda przyoszczędzić to będzie na lepszy zegarek do garnituru  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o dane karty klubu kruka uprawniające do rabatu, pozdrawiam :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy również mogę prosić o numer karty aby otrzymać 10% rabatu w Kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy  ja również mogę prosić o dane do karty rabatowej dającej 10% w Kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Również potrzebuję zrobić większe zakupy w KRUKu.
Proszę o informację jeżeli ktoś dysponuje kartą z 10 % rabatem i jest skłonny udostępnić numer karty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.